• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

• Εμείς δεν το ανακοίνωσαμε ακόμη.  Μόνο στην κολλητή μου κ στην μαμά μου . Πεθερικα πέρα βρέχει.  Τι τρως κορίτσι μου? Κ εγώ αυτό σκέφτομαι αφού δεν κάνω εμετόυς δεν θα μου πει τπτ ο γιατρός απλός δεν μπορώ να κάνω πολλά πράγματα με το παιδί μου κ αυτό με στεναχωρει αφάνταστα. Άρχισα αναγκαστικά να του βάζω παιδικά στο ταμπλετ για να ξαπλωνω . Κ η δική μου κοιλιά 5 μηνών μοιάζει από το Έντερο πιστεύω.  Κορίτσια σας είπε πιθανή ημέρα τοκετόυ ο γιατρός σας ? Εμένα όχι μόνο με τις εφαρμογές ότι βρήκα 
    • Δεν πειραζει αν ξεκουραστεις και λιγο  τους ειπες για το νεο αδερφακι?πως το πηραν?αυχενικη εκανες?
    • γεια σας κοριτσια πως ειστε;;; μυρτουλα με το καλο η αυχενικη να μας πεις και τα νεα σου...!!!!!!!
    • @Rena87 δεν νομιζω να τους νοιαξει καλα λεω, εδω δεν τους ενοιαξε το πρωτο εγγονι το δευτερο θα τους νοιαξει; γενικα δεν τα θελουν τα παιδιά, θεωρουν οτι ειναι εμποδιο στις καριερες μας. Ο καθενας ο,τι πιστευει τι να λεμε! Το σημαντικο βεβαια ειναι να τα θελουν οι γονεις γιατι εμεις τραβαμε ολο το λουκι. Τα συμπτωματα φυσικα μπορει να υποχωρήσουν, εγω ειμαι απο αυτες που χαιρονται οταν υποχωρουν. Αλλα οσο περναει η εγκυμοσύνη καποια φευγουν κ ερχονται αλλα. Πχ μετα σε βαραινει η κοιλια δεν βολευεσαι στο κρεβάτι, αρχιζει πολυ συχνοουρια, καουρες ισως (γυρω 7-8 μηνα με πιασαν πολυ που με πιεζε το μωρο ψηλα κατω απο το στηθος).. Γενικα υπαρχει ποικιλια σε συμπτωματα ! Αλλα σιγουρα το ποσα συμπτωματα εχεις δεν εχει καθολου να κανει με το αν η εγκυμοσύνη παει καλα ή οχι. 
  • Στατιστικές Μελών

• Total Members
      31.275
    • Most Online
      53

Newest Member
    totsak
    Μέλος από
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      16.958
    • Σύνολο δημοσιεύσεων
      2.204.175
banner?webspace=19581&auto=1&rnd=[timest

advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@
Inglesina:  Zippy Light
To πανάλαφρο καρότσι, από 0+, που στέκεται όρθιο όταν είναι κλειστό και ανοιγοκλείνει με ένα χέρι!
Διαστάσεις Zippy Light: Ανοιχτό 49 x 101,5 x 80 cm, Κλειστό 31 x 96 x 32 cm, Βάρος 6,9 kg.  Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες ! 

Gossip - τα νέα των επωνύμων!

6 θέματα σε αυτή την ενότητα

• 2 απαντήσεις
    • 29.985 εμφανίσεις
    • 62 απαντήσεις
    • 112.071 εμφανίσεις
    • 72 απαντήσεις
    • 87.131 εμφανίσεις
    • 5 απαντήσεις
    • 30.298 εμφανίσεις
    • 12 απαντήσεις
    • 31.335 εμφανίσεις