• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

• Εγώ ξεκίνησα τη πρώτη γύρω στα 72 έφτασα 78 Αλλά ΔΕ πρόλαβα ν χάσω τπτ..Γιατί Εκτός τ ότι μετά τη γέννα έφαγα ότι δεν ειχαυπάρχει φάει σε όλη την εγκυμοσύνη Π είχα εμετούς αναγούλες κ καουρες( νηστικη έμενα) Στους τρεις μήνες είχα πάλι αναγούλες Κ αναρωτιόμουν Γιατί...δν ήθελα ν το πιστέψω... Αλλά λόγω τ ότι η δεύτερη εγκυμοσύνη ήταν Χωρίς εμετούς κλπ ξεκίνησα 78 Κ Είμαι 85..Φυσικά τρώω ΆΝΕΤΑ ΣΧΕΔΌΝ ΤΑ ΠΆΝΤΑ.. ελπίζω μη ξεφύγω πολύ στον ενα μήνα Π Μ έμεινε. Γι'αυτό Κ ξέφυγα στο ζαχαρο λίγο.. πάντως από το νορμάλ Μ Π πρέπει ν είναι κάτω από 70 έχω πολυυυ δρόμο μετά τη γέννα
    • Μις σαννυ πολύ ωραία τα νέα σου, αντε με το καλό η εμβριομεταφορα!κι όλη η ποδοσφαιρική βλαστόκύστες τώρα!!  Πιγκου γλυκά η μικρή!!!  Σας καληνυχτιζω φιλάκια πολλά! 
    • Παντως και εμενα δεν με ενοιαζαν τα κιλα μου στην εγκυμοσυνη μονο απεφευγα να τρωω απ εξω,αυτο το κανω και τωρα, αλλα ειχα πολλες καουρες και δεν μπορουσα να φαω πολυ! γενικα παντα ετρωγα το φαγητο μου δεν ημουν ποτε πολυ αδυνατη.  πιστευω καλο ειναι να μην ξεφευγουμε παρα πολυ στην εγκυμοσυνη δεν χανονται και ευκολα μετα ειδικα αν καθεσαι στο σπιτι.τωρα ενταξει αν παρουμε πολλα κιλα δεν εγινε και κατι σιγα δεν θα σκασουμε.
    • και εγω το ιδιο ....καθε μερα και περισσοτερο απο εκει που δεν ξεχωριζε κοιλιά εγκύου ξαφνικα φοσυσκωσε με τρελα!!πλακα εχει.το αστειο ειναι οτι τοσες χιλιαχες χρονια εχουν περασει που το ανθρωπινο ειδος γενναει ,οπου και να παω ολοι κοιτανε την κοιλια λες και δεν εχουν ξαναδει ,πλακα εχει.ακομα πιο πλακα εχει οταν συναντιεμαι με αλλες εγκυες σε κανα σουπερ μαρκετ και κοιταμε πως ειναι οι αλλδς κοιλουμπες.αχ το γλυκουλι μου κοβει βόλτες παλι.τι  τελεια αισθηση? σαν να θελω να ειμαι παντα εγκυος.και λεω και στον αντρα μου οτι θελω κι αλλο μωρακι μετά και τον βλεπω οτι αν ειχε το ματαλληλο εργαλειο θα το εκοβε απο τον πατο.
    • εγω απ το 2004 μεχρι το 2012 που δουλευασε εταιρια ηρα 23 κιλα..μπορει να μην ετρωγα τπτ ολη μερα..κ αυτο γιατι ντρεπομουν στην δουλεια..ταπερακια σκατακια..μετα να εβγαινα κ να επαιρνα 11 η ωρα σουβλακια..ή να εκανα μια καζανα καρμποναρα... ετσι τα παιρνεις τα κιλα! ειπα στην εγκυμ. μονο 7.....  
  • Στατιστικές Μελών

• Total Members
      31.612
    • Most Online
      53

Newest Member
    hαppy
    Μελος απο
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      17.471
    • Σύνολο δημοσιεύσεων