• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (See full list)

• Καλημέρα κοριτσια μιυ!!! Και του χρόνου τετοια μερα με υγεια σε ολο τον κοσμο.  Μαρτη μου αρχισατε ε;;; Κυνηγας;;; Να ναι καλα τα παιδακια σου να τα χαιρεσαι!! Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος και μεγαλωνουν!! Καθε τοσο και κατι καινουριο!!! Σε φιλω!!  
    • Καλημερουδια σας και χρονια μας πολλα!!!!  Τι θα κανετε σημερα? Εμεις σιγουρα θα παμε παρελαση να χαζέψουμε και λιγο και μαλλον σε καμια ταβερνουλα για ψαράκι το οποιο σιχαινομαι!!! Τα μικρα σιγουρα θα θελουν παιδότοπο και κούνιες αλλα σημερα λογω αργίας θα γινεται παντου χαμός! 
    • Καλημερα και χρονια πολλα! Και για την ημέρα και σε όσες και όσους γιορτάζουν!
    • καλημερα φιλεναδιτσεςμου!!!! χρονιαπολλα σε οσες γιορταζουν η εχουν αγαπημεναπροσωπα!!! χαρουμενομανουλα πολυ ωραια ηζουζουνα σου!!! τονακι μου γελασα.... που θελει σοκολατακι απο τωρα!!!!!! ναι ματιαμου αναλογα την θεση που παιρνει θα κλωτσαει η θα βγαζει τα χερακια και θατηνακους η οχι!!! κανουν και κολοτουμπες στιςβδομαδες που εισαι!!! γυρνανεκαι πλατη προς τα εξω προς την κοιλιτσα σου την φουσκωτη και οταν κλωτσανε προς τα μεσα προς τα οργανα..δεν θα την ακους!!! φιλια!!! πουλα καλημερα φιλεναδιτσεςμου!!!! χρονιαπολλα σε οσες γιορταζουν η εχουν αγαπημεναπροσωπα!!! χαρουμενομανουλα πολυ ωραια ηζουζουνα σου!!! τονακι μου γελασα.... που θελει σοκολατακι απο τωρα!!!!!! ναι ματιαμου αναλογα την θεση που παιρνει θα κλωτσαει η θα βγαζει τα χερακια και θατηνακους η οχι!!! κανουν και κολοτουμπες στιςβδομαδες που εισαι!!! γυρνανεκαι πλατη προς τα εξω προς την κοιλιτσα σου την φουσκωτη καιοταν κλωτσανε προς ταμεσα προς τα οργανα.. πουλααααακι μου!!!!! ποσο γρηγορα περασεο καιρος!!!!! μπραβο στον αγοραρο σου!!!!!! καλες ετοιμασιες.... κοντευεις να σταματησεις και απο την δουλιτσα!!!!!! φιλακια πολλα!!!!!! νινααακι μου γλυκο χαιρομαι που εισαι τοοοοσο καλα και θα αρχισεις να βαρας !!!!!!!!!! ευχομαι γρηγορα με φουσκωμενη κοιλιτσα!!! εμεις μαθαμε να ερπουμε..... δεν το λες μπουσουλημα.....αλλα τα κινηγαω... γιατι ειναι επικινδυνακαι στην στρατα... και στα καρεκλακια και κατω γιατι βγαινουν απο τα χαλια και εχει μαρμαρα...... ειμασταν και δυομισυ βδομαδες αρρωστουλια με ασκες και βηχεςκαι φλεγματα!!!! ειμουνα κιεγω αρρωστουλα και η κορη!!!! η κορη προχτες τελειωσε την αντιβιωση!!!!εχουμε μερες να βγουμε εξω .... λεμε σημερα πρωτα ο θεος να τα καταφερουμε!!!!!!
    • Καλημερα κοριτσια.Μελιτουλα την επομενη φορα μπορει να ακουσεις καρδουλα.Απο συμπτωματα τα παω πολυ καλα μονο το στηθος μου νοιωθω λιγο πρησμενο. Υπαρχει ακομη ενα μωρακι που θα γεννηθει τον νοεμβρη κοριτσια!!!Προχθες η κουνιαδα μου εμαθε πως ειναι κι αυτη εγκυος.Πηγε στον γιατρο και της ειπε λογικα 14-18/11 πητ.Δεν εχει ακουσει ακομα καρδουλα την τριτη θα ξαναπαει.Ποσο χαρηκα!!!Θα ειμαστε μαζι!!! Αχχχ κοριτσια ποσο με συγκινισε ο μικρος μου!Χθες ολη μερα ηταν καπως σκεπτικος.Το βραδυ που πηγα να τον βαλω για υπνο μου λεει.Μαμα θελω αδερφουλα...του λεω γιατι οχι αδερφουλη;Γιατι θα θελουμε τα ιδια πραγματα και θα μαλωνουμε συνεχεια και θα σας στεναχορουμε ενω αν εχω μια αδερφουλα θα ειναι αλλιως...Με συγκινισε ετσι οπως μιλησε!!!
  • Member Statistics

• Total Members
      31.060
    • Most Online
      53

Newest Member
    kvret
    Μέλος από
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      16.842
    • Σύνολο δημοσιεύσεων
      2.200.568
banner?webspace=19581&auto=1&rnd=[timest

advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@
Inglesina:  Zippy Light
To πανάλαφρο καρότσι, από 0+, που στέκεται όρθιο όταν είναι κλειστό και ανοιγοκλείνει με ένα χέρι!
Διαστάσεις Zippy Light: Ανοιχτό 49 x 101,5 x 80 cm, Κλειστό 31 x 96 x 32 cm, Βάρος 6,9 kg.  Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες ! 

Όλες οι κατηγορίες των Καφέ

Υποενότητες

1. 8.081

Η ενότητα αυτή είναι ορατή μόνο στα συνδεδεμένα μέλη του φόρουμ.

643.108
  4. Αγορές: κουπόνια, προσφορές και online shopping

Τα καφέ των e-shops, των κουπονιών και ότι άλλο έχει να κάνει με καταναλωτικά αγαθά και καθημερινά έκτακτα νέα! Online Αγορές και όχι μόνο.

16.215

Προβληματισμοί, σεξουαλική ζωή ζευγαριού κ.α. . Η ενότητα αυτή είναι ορατή μόνο στα συνδεδεμένα μέλη του φόρουμ.

2.274

Ομορφιά, εμφάνιση, ένδυση.

218

Η ενότητα για εσάς τους μπαμπάδες!

23
2 θέματα σε αυτή την ενότητα

• 1 απάντηση
    • 75 εμφανίσεις
    • 0 απαντήσεις
    • 33.371 εμφανίσεις