• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (See full list)

• ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ ΤΑ ΕΞΗς 8 . ΦΟΥΤΕΡ ΖΑΚΕΤΑ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΛΑ FAVORI 4 ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΩΝ 3 ΕΥΡΩ 16.ΦΟΡΜΑ ΦΟΥΤΕΡ TREDY4 ΝΟΥΜΕΡΟ 3-4 ΧΡΟΝΩΝ 5 ΕΥΡΩ ΣΕΤ 17 . ΦΟΡΜΑ ΦΟΥΤΕΡ ΝΟΥΜΕΡΟ 4 ΓΙΑ 3-4 ΧΡΟΝΩΝ 5 ΕΥΡΩ ΣΕΤ 19. ΦΟΡΜΑ ΦΟΥΤΕΡ 4 ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ 3-4 ΧΡΟΝΩΝ  5 ΕΥΡΩ ΣΕΤ 20. ORCHESTRA ΦΟΡΜΑ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΛΑ 5 ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ 3-4 ΧΡΟΝΩΝ 7 ΕΥΡΩ ΣΕΤ 34.  ΦΟΡΜΑ ΦΟΥΤΕΡ TREDY  5 ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ 3-4 ΧΡΟΝΩΝ  5 ΕΥΡΩ ΣΕΤ  100.ΣΕΤ ORCHESTRA  ΒΕΡΜΟΥΔΑ  ΚΑΡΩ ΜΕ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΥΠΟΥ ΠΟΛΟ ΠΙΚΕ  ΝΟΥΜΕΡΟ 4 ΓΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΩΝ 8 ΕΥΡΩ ΣΕΤ  124.JOYCE  ΜΑΚΟ ΣΕΤ 3 ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΩΝ 3 ΕΥΡΩ 132.ΣΕΤΑΚΙ ΑΜΑΝΙΚΟ  ΜΑΚΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΙΑ ΒΕΡΜΟΥΔΑ ΜΑΚΟ ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΩΝ 3 ΕΥΡΩ 133.ΖΑRA ΜΑΚΟ ΣΕΤ  ΝΟΥΜΕΡΟΝ2-3 ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΩΝ 4ΕΥΡΩ 135. FUNKY ΜΑΚΟ ΣΕΤ ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΩΝ 3 ΕΥΡΩ 250.ΠΕΔΙΛΟ COMFY  20 ΝΟΥΜΕΡΟ  ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ 6 ΕΥΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 
    • Γεια σας κοριτσια μου!!! Νατασακι να σας ζησει ο μπεμπακος . Να ειναι γερος κ καλοτυχος, να σας κανει καθε μερα κ πιο ευτυχισμενους κ να σας τρελαινει απο ευτυχια ολο κ πιο πολυ!  Γεωργια μου χαρηκα παρα πολυ που πηγαν ολα καλα με τον θυρεοειδη σου. Παντα καλα αποτελεσματα να παιρνεις κ με το καλο να ερθει κ το νεο για το μωρο!   Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για την συμπαρασταση. Ευχαριστω που με νιωσατε κ μου δινετε κουραγιο. Γενικα αρχιζω κ συνερχομαι. Την επομενη εβδομαδα θα κανω υστεροσκοπηση κ αν ολα ειναι καλα σε ενα μηνα περναμε στην επομενη προσπαθεια κ ευχομαι να ερθουν ολα με το καλο! Σας φιλω.
    • Καλημερα σε ολη την παρεα και χαιρομε πολυ που σας βρηκα για να μοιραζομε μαζι σας το φαινομενο θυροειδης αδενας. Εγω εκανα ολικη αφαιρεση θυροειδους πριν εναμιση χρονο Περασα δυσκολα ηταν πολυ μεγαλος και σκληρος με αποτελεσμα στην προσπαθεια τους να τον αφαιρεσουν να προκαλεσουν ζημια στην τραχεια τις φωνητικες χορδες και να κανω 5 μερες εντατικη .Ευτιχως το ξεπερασα και μετα απο 10 μερες βγηκα αλλα με δυσπνοια σε σημειο να μη μπορω να κινηθω μονο χαλαρα καθομουν για να μπορω να παιρνω αναπνοη  μιλουσα λιγο και πολυ σιγα και περιμενα ενα χρονο μηπως αναπτυχθει το νευρο που μου εκοψαν στις φωνητικες χορδες και επανελθει η αναπνοη και η φωνη. Αδικος κοπος . Τελικα μου ανοιξαν με λειζερ τις χορδες  βελτιωθηκε βεβαια η αναπνοη αλλα μιλαω πλεον μονο ψιθιριστα. Η ιστολογικη εδειξε οτι δεν υπηρχε καρκινος και οι λεμφαδενες ειναι καθαροι .Αυτες τις μερες μ εχει παρει λιγο απο κατω θελω να φωναξω να μιλισω με τα εγγονακια μου να τραγουδισω αλλα .............. Αυτο που εχω να σας πω σε οσες και οσους δισταζουν ειναι καντε τις απαραιτητες εξετασεις και επεμβασεις εγκαιρως και μην αμελειτε τα συμπτωματα γιατι αυτος ο αδενας ειναι υπευθυνος για πολλες και σημαντικες λειτουργιες του οργανισμου μας Να στε ολοι καλα Ποπη
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια ναι θα σας εχω ενημερες!!!!
    • Νατασουλιιιιιιιιι να σας ζησει....περιμενα πως κ πως να μαθω νεα σας... Ειναι γλυκας ε;;;θα τον ερωτευτεις....θα σας ξετρελάνει!!!πως σας φαινεται;;; Τα δικα μου νεα ειναι λιγο πολυ τα ιδια...η Σοφουλα μου ειναι μια χαρα κ απολαμβανουμε βολτουλες αυτες τις μερες.ο μικρος μας ξενυχταειιιιιι...ενα θα σου πω εχτες ημουν ξυπνια 20 ωρες σερι,ηταν ξυπνιος ολο το βραδυ κ κοιμηθηκε 7:00 το πρωι.εκλαιγε κ δεν ηξερα τι τον ενοχλουσε για να τον βοηθησω. Πες μου εσυ λεπτομερειες...η εμπειρια σου απο το μαιευτηριο;εμεινες ευχαριστημενη;σε τρικλινο ησουν;η ωρα του τοκετου;;;οταν εχεις χρονο στειλε μου
  • Member Statistics

• Total Members
      31.061
    • Most Online
      53

Newest Member
    Kalliopi63
    Μέλος από
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      16.848
    • Σύνολο δημοσιεύσεων
      2.200.629
banner?webspace=19581&auto=1&rnd=[timest

advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@
Inglesina:  Zippy Light
To πανάλαφρο καρότσι, από 0+, που στέκεται όρθιο όταν είναι κλειστό και ανοιγοκλείνει με ένα χέρι!
Διαστάσεις Zippy Light: Ανοιχτό 49 x 101,5 x 80 cm, Κλειστό 31 x 96 x 32 cm, Βάρος 6,9 kg.  Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες ! 

Πανελλαδικός Ταυτόχρονος θηλασμός 2011" δράση του mitrikosthilasmos.com

27 θέματα σε αυτή την ενότητα

• 29 απαντήσεις
    • 37.385 εμφανίσεις
    • 0 απαντήσεις
    • 28.980 εμφανίσεις
    • 2 απαντήσεις
    • 29.106 εμφανίσεις
    • 6 απαντήσεις
    • 29.552 εμφανίσεις
    • 0 απαντήσεις
    • 28.626 εμφανίσεις