• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

• Εγω εγκυμοσυνης πηρα ενα τζιν και ενα κολαν απο το μαγαζι που λεγαμε.το καλοκαιρι φορουσα φορεματα πολλα αυτα που ειχα βασικα και πηρα αλλα πεδιλα γιατι με ενοχλουσαν αυτα που ειχα.δεν με ενοιαζε να διαγραφεται η κοιλια μου γι αυτο και φορουσα οτι μπλουζες ειχα και οτι φορμες ειχα.γενικα δεν φοραω στενα ρουχα και ετσι βολευτικα με αυτα! Ξερω απογοητευτικες.ε δεν ειναι τελικα να δινουμε σημασια στα συμπτωματα τι να πω!παμε για την επομενη φορα!!θα κανετε και τις εξετασεις και μεχρι τα χριστουγεννα θα εισαι εγκυος!!ποσες μερες απο το θετικο τεστ σου ηρθε?
    • Πιγκουδάκι χαίρομαι πολύ...και πιο πολύ απο όλα μου άρεσε το εχω ηρεμήσει!!! Το θεωρώ τόσο σημαντικό οσο δεν φαντάζεσαι!!! Μπράβο κοριτσάκι μου να συνεχίσετε έτσι όλες τις μέρες,και να φιλήσεις πολλές φορές την μικρή!!!!   Καλλιοπίτσα έτσι είναι ....που θα πάει θα μαζευτούμε ξανά και θα κουσκουσεύουμε!!!Τριήμερο ;;;τέλειαααα!!!! Τώρα τι να πω...μύκητα;;;;  εσένα περίμενε;;;; βάζεις κάτι;;νομίζω ντακταρίν διαφημίζουν αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρη. Δήμητρα νομίζω οτι πάντα καλοκαίρι κάνει τέτοια κόλπα η περίοδος σε όλες μας.Υπομονή !!! Η γιατρός σου έχει κλείσει ραντεβού ή θα πάρεις για να κλείσεις;; Χρύσα να ζήσετε!! Και με το καλό ο μικρός. Τώρα για το θέμα "πολιτικός γάμος" οκ...συμφωνώ  πως την χαρά του θρησκευτικού και την ευλογία δεν την έχει,αλλά οταν είσαι ευτυχισμένος,σίγουρος για αυτό που κάνεις και αγαπάς τον άνθρωπο σου λυπάμαι αλλά δεν χωράνε μιζέριες!!! Κανένας απο τους δύο "γάμους"  δεν αλλάζει τίποτα στην καθημερινότητα ενός ευτυχισμένου ζευγαριού,απλά διαφέρουν οι φωτογραφίες που θα έχεις :Νυφικό -εκκλησία και λευκό φόρεμα-δημαρχείο. θα συμφωνήσω με την Καλλιόπη τα λεγόμενα σου στο κείμενο μόνο ευτυχία δεν δείχνουν.Γιατί;; δεν είναι αυτό που ήθελες;;Ακόμα και οι λέξεις που χρησιμοποίησες πιο πολύ με αγγαρεία φαινόταν πως έγιναν ολα.Γιατί να μην το γιορτάσετε;γιατί μόνο οι μάρτυρες να είναι ;;οι γονείς σας δεν ήθελαν να είναι στην χαρά σας;; Επίσης για τον οποιονδήποτε λόγο παντρεύεται ενα ζευγάρι ,θεωρώ οτι η έξοδος για βράδυ είναι κάτι που αλλάζει αυτόματα,είσαι η γυναίκα του πλέον και δεν δικαιολογούνται τόσες έξοδοι μόνος του.Να βγείς να πάς και εσύ,και δεν το λέω με την έννοια δεν εχω εμπιστοσύνη στον άλλο,αλλά αν δεν βγείς τώρα πότε νομίζεις θα μπορέσεις να το κάνεις;; Εκείνος απο τα λεγόμενα σου έβγαινε,διασκέδαζε κ πέρναγε καλά εκεί που ήταν,εσύ δεν χρωστάς στον εαυτό σου λίγη ξεγνοιασιά και διασκέδαση μέχρι να γεννήσεις;;  Συγχώρα με που είμαι λίγο κάθετη,αλλά θεωρώ πως σε ενα γάμο κάποιοι κανόνες είναι δεδομένοι για τις ισορροπίες που είναι πανεύκολο να χαθούν!!      
    • Ζαχαρωτο μου κ μεις τα ιδια χτες 8 με 11 το βραδυ δεν μπορουσαμε να την ηρεμησουμε. 8 με 12 το βραδακι οι χειροτερες ωρες. Απ τις 6 το πρωι εως τωρα σντε να χει κοιμηθει ενα 3ωρο με διακοπες.3Ειναι αυτο φυσιολογικο ρε γαμωτο;  Εγω παλι εχω καφε υγρα. Ποτε θα σταματησουν; σταματανε κ εκει που λεω τελος ξεκινανε. Σημερα ειναι 30 μερες απ τη μερα που γεννησα. Και καλα λενε στη καισαρικη ειναι λιγοτερες μερες τα υγρα εγω βλεπω να χω κ τις 40 μερες.
    • Κοριτσάκια μου δε σας έχω ξεχάσει, διάβασα όλες τις ευχές σας και σας ευχαριστώ οοοολες τόσο πολύ!!!! Ο γιατρός μου λείπει και επιστρέφει Δευτέρα οπότε θα δω τι θα κάνω . Χάθηκα γιατί με τη μετακόμιση γίνεται χαμός αν κι εγώ κάνω πολύ ψιλά πράγματα , αφήστε που έχουν αρχίσει να με πιάνουν κάτι υπνηλιες το μεσημέρι κυρίως και δεν μπορώ να ξυπνήσω με τίποτα και μετά το βράδυ βρυκολακιαζω! @Vana87 & @orianna μου δε το βάζουμε κάτω, συνεχίζουμε ακάθεκτες σαν να είναι ο πρώτος μήνας! Καταλαβαίνω πολύ καλά την απογοήτευση ,αλλά εγώ τις τελευταίες φορές αυτό έλεγα στον εαυτό μου για να μη με πιάνει το άγχος ότι περνάει ο καιρός και τίποτα δε γίνεται κτλ.  Στο κάτω κάτω εκείνο ξέρει πότε θα έρθει.Και δε σας μιλαω αυτή τη στιγμή εκ του ασφαλούς, είναι τόσο νωρίς για μένα που δεν ξέρω τι με ξημερώνει και αυτό είναι μεγάλο άγχος... Αλλά κάθε φάση έχει και τη γλύκα της!! Σας φιλώ και σας σκέφτομαι όλες!! Πιθανόν να μην μπορώ να μπαίνω πολύ συχνά αυτές τις μέρες , αν έχω νεακια θα σας ενημερώσω!   
  • Στατιστικές Μελών

• Total Members
      31.488
    • Most Online
      53

Newest Member
    Jakobkta
    Μελος απο
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      17.327
    • Σύνολο δημοσιεύσεων
      2.220.502

Ψάχνω να αγοράσω για μένα/το σπίτι διάφορα!

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για ιδιώτες (Μην ξεχνάτε να τοποθετείτε απευθείας στον ΤΙΤΛΟ της αγγελίας σας την περιοχή που βρίσκεστε! )

691 θέματα σε αυτή την ενότητα

• 0 απαντήσεις
      • 27.949 εμφανίσεις
      • 0 απαντήσεις
      • 30.109 εμφανίσεις
      • 0 απαντήσεις
      • 30.245 εμφανίσεις
      • 3 απαντήσεις
      • 188 εμφανίσεις
      • 4 απαντήσεις
      • 254 εμφανίσεις
      • 0 απαντήσεις