• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

• Αλοοοοο!!!!! Τι κάνετε;;; εγώ εδώ ..βεράντα..καφεδάκι...τάμπλετ και ενδοεπικοινωνία  όπως καταλάβατε ο μπούτιας κοιμάται κ εγώ ακούω τα τζιτζίκια!!! Χεχεχε!!! Πιγκού μου είναι ήσυχος το μανάρι μου κ δεν με κουράζει ευτυχώς,είναι πολύ καλό παιδάκι!!! Τι κρίμα που γύρισε η πεθερά σου,αμάν κ αυτές δεν γίνεται να μας ξεχάσουν να ηρεμήσουμε;;; Σούγκαρ μου ζώ για αυτές τις στιγμές!!! Εσύ πως είσαι;;; Δήμητρα το πιστεύω τα δυό τους θα κάνουν σκανταλιές κ εγώ θα γελάω!!!! Δεσποινάκι αυτά τα φιλιά κ τα  χάδια είναι τα πιο όμορφα!!!!! Μίςς με το καλό να ξεκινήσετε τον άλλο μήνα!! Μελένιαααα!!!! Τζώρτζιαααα ωραία πέρασες με την φασίνα.... ρε τον μάστορα όλα τα ακούμπησε!!!!χαχαχα!!! Καλλιοπάκι να περάσετε όμορφα το σκ με τους φίλους,μπανάκι,βολτίτσες κ γέλια!!!! Φιλάκια σε όλες!!!!
    • γυρθσα και εγω απο τον γιατρο !καλη η αυχενικη..αλλα ποσοστα δεν μου ειπε ολα μαζι με την papp-a την δευτερα.το ζουζουνι ολο τεντονοταν...ο doc ειπε μετα την 17-18 φαινεται το φυλλο καλα προς το παρον εχουμε λεει μια υποψια..για κοριτσακι..! Σε δυο βδομαδες θα κανουμε καλλιεργεια και μετα την περιδεση.το καλο ειναι οτι μου ειπε προς το παρο δεν ανησυχουμε μετα την 22+ ανησυχουμε που περνει βαρος το μωρο..αλλα γερο να βγει και θα παλουκοθω στο κρρβατι...δεν με νοιαζει..
    • Εντονη μέρα κ σημερα για μενα τρεξιμο κ ψωνια για να φυγουν τα μικρά!!! Ε απο τη στεναχώρια κ για να μεινω μακρυα απο το αδειο σπιτι πήγα για μανικιουρ πεντικιουρ...βολτα στα μαγαζιά εεεεε ουφ...εφυγε κ ο αντρας εμεινα μόνη απότομα...Αύριο γενική καθάρισμα ολο το σπιτι κ απο Δευτέρα ρουτίνα!!
    • @elenakii22 έτσι όλο ευχάριστα να μας λες νέα από τον γιατρό θέλω!!!!!!             @Ani ani αντέ κούκλα μου περιμένω τα δικά σου νέα τώρα την Δευτέρα που θα είναι σίγουρα πολύ καλά και θα πάρουμε χαρά και από σένα!!!                     @Giota μου τι κάνεις κοριτσάκι μου??   @λουπιτα μου καλά σου λέει η γιώτα και εγώ  προσπαθώ τετράμηνο και τίποτα αλλά πλέων δεν με περνάει από κάτω το έχω βγάλει από το μυαλό μου δεν το σκέφτομαι καν ούτε μπαίνω ίντερνετ να ψάχνω συμπτώματα όπως παλιά τον προηγούμενο μήνα που μου ήρθε περίοδος χάρηκα πολύ γιατί μετά από καιρό ο κύκλος μου ήρθε κανονικά!!!! Λοιπόν αν θες να με ακούσεις ξέχνα τα πάντα πες άμα είναι να έρθει θα έρθει και αυτό εκεί που δεν το περιμένουμε θα μας έρθει.!!!!!       @Alekagala εσύ πως πας με το σπορακι σου έχει μεγαλώσει αρκετά εεε??                                                               @caramel σου στέλνω πολλά φιλάκια κι εύχομαι να μάθω και από σένα σύντομα ευχάριστα νέα!!!!! 
  • Στατιστικές Μελών

• Total Members
      31.405
    • Most Online
      53

Newest Member
    anastasia.zis
    Μελος απο
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      17.260
    • Σύνολο δημοσιεύσεων