• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

• Mary μου νυχτικακια θηλασμού έχει σε όλα τα μαγαζιά για ρούχα για εγκυμοσύνης... Και στα Λητώ είχα δει.. Εγώ τα πήρα από 2 μαγαζιά στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με πιτζάμες... Δεν ξέρω κι από πού είσαι για να σου πω ακριβώς... πάντως αυτή με τις πεταλούδες την εχω αγαπήσει... Είναι με τιράντες και επειδή το άνοιγμα δενεται με κορδελιτσα και ειναι καπως...σεξυ για να κυκλοφορήσεις έτσι, εχει και κοντομάνικη ρομπιτσα... 
    • Κορίτσια!! Τελικά θα συνεχίσω το ασβέστιο αυτό και θα κανω υπομονή γιατί απο ότι κατάλαβα μοιάζουν όλα αυτά τα χάπια!  Εγω τα εστρωσα στην κούνια αφού τα έπλυνα αλλά πιο πολύ για ομορφιά γιατί αργήσει να κοιμηθεί η μπέμπα εκεί θα τη  εχουμε στο λίκνο. Του λικνου τα έχω πλυνει αλλά θα τα βάλω τον άλλο μήνα να μην σκονιστουν! Τα ρουχαλάκια της κι εγω στην συρταριερα με σεντονακι καθαρό αν και νομίζω μεσα στα καθαρα συρταρια δεν βρωμίζουν!  Η ζωνη αυτη είναι για καισαρικη? Με ενδιαφέρει αν και αν όλα πάνε καλά θα πάμε για φυσιολογικό.
    • @Vila οι υπερηχοι βοηθάνε να ξερεις τι γίνεται. Λοιπόν...   @Alekagala εγινε κανονικα κ για καλό σκοπό όπως είπες @giota@ ! Αλλά χωρίς τύχη κ θα το ξανακάνω εκει που δεν ήξερα αν γινόταν.κ έφαγα κ μια κλήση εκει που είχα παρκάρει... Ε ΟΧΙ. Τίποτα δε θα με ρίξει! Μάλλον πρέπει να ανέβω πιο πολύ! Ε ναι!  Πιο αναλυτικά κ ενώ έχω κάνει τους άπειρους υπέρηχους τώρα που ήταν να κάνω τη συγκεκριμένη θεραπεια βρέθηκε για πρώτη φορά κύστη.οπότε άκυρο.θα πάρω ενα κουτι αντισυλληπτικα μήπως φυγει έτσι κ θα πάω πάλι για υπέρηχο.  Αυτα τα νεακια μου. Σαν ανέκδοτο! Χαχαχα     
    • Αννι τα νυχτικακια σου απο που τα πηρες και ποσο; κι εγω θελω να βρω ετσι ομορφα. Να μη μου θυμιζουν γιαγιουλα. Η ζωνη ρε γμτ φοβαμαι να με μας σκαει απο τη ζεστη. Σημερα ημουν αμανικη στο μπαλκονι. Πολυ ζεστη! Κι οσο θα ζεσταινει κι αλλο ο καιρος θα ειναι πιο ζορικα να φοραμε περιττα ρουχα. Αν βοηθα ομως θα το παλεψουμε καπως εστω για καποιες ωρες....
    • @andrianni μου κι εγω νομίζω εξωτερικά θα σου κάνει τον υπέρηχο.. Όπως και να έχει περιμένουμε νέα καλά μόλις τελειώσεις να μας πεις τι έγινε !  @elenakii22 απ οτι βλέπω δεν είναι και τελείως αχνό οπότε ίσως κοντεύει η ωορρηξια σου!  Εγω θα περιμένω να δω ποτε θα αδιαθετησω και θα παρω τον αντρουλη να πάμε για εξετάσεις. Ίσως να εφαρμόσω κ εγώ αυτο με τους υπερηχους τον επόμενο μήνα να δούμε τι γίνεται τελικά! 
  • Στατιστικές Μελών

• Total Members
      31.263
    • Most Online
      53

Newest Member
    greekeagle12
    Μέλος από
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      16.957
    • Σύνολο δημοσιεύσεων
      2.204.130
banner?webspace=19581&auto=1&rnd=[timest

advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@
Inglesina:  Zippy Light
To πανάλαφρο καρότσι, από 0+, που στέκεται όρθιο όταν είναι κλειστό και ανοιγοκλείνει με ένα χέρι!
Διαστάσεις Zippy Light: Ανοιχτό 49 x 101,5 x 80 cm, Κλειστό 31 x 96 x 32 cm, Βάρος 6,9 kg.  Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες ! 

Daddy Safe Zone - είμαστε μπαμπάδες

Η ενότητα για εσάς τους μπαμπάδες!

5 θέματα σε αυτή την ενότητα

• 0 απαντήσεις
    • 26.616 εμφανίσεις
    • 3 απαντήσεις
    • 28.097 εμφανίσεις
    • 10 απαντήσεις
    • 29.401 εμφανίσεις
    • 0 απαντήσεις
    • 24.507 εμφανίσεις
    • 4 απαντήσεις