• Θέματα

• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

• Καλημέρα! @Elpidaaa καλωσηρθες! @ERIANTON Την Παρασκευή θα παω στις μαιες του γιατρού να μου εξηγησιυν επακριβώς τι γράφεται κ τι όχι γιατί το οτι συνραγογραφειται η Κυστική Ινωση για τη Βιοϊατρική σημαίνει πως μόνο αυτη τη συγκεκριμένη μετάλλαξη καλύπτει κ πληρωνεις περίπου 7 ευρω.Αλλα τα υπόλοιπα; Η μαία μου απ την πρώτη εγκυμοσύνη είναι εγκυος η ιδια κ γεννάει τώρα κ μου ειπε οτι ειναι πολυ πρόσφατο το οτι συνταγογραφειται. Αλλα τι σημαίνει αυτό; Τι συμμετοχή πληρώνουμε; Το απόγευμα θα παρω τα αποτελέσματα απ τις πολλές αιμοτολογικες κ τα ούρα.Α επιπέδου έκλεισα 2/6. Μακάρι να πηγαίνουν όλα καλά ως τότε. Σήμερα θα μιλήσω στη δουλειά για το οτι περιμένω...πελαργό! Εχω κάτι ζαλάδες κ αν με πιασουν στο μάθημα να ξερουν τι μου συμβαίνει...
    • Maraki1990!!!Καλωσήρθες και πάλι στην παρέα μας!!! Εγώ μεχρι στιγμής δεν εχω εμπειρία εξωσωματικης. Ωστόσο δεν σου κρυβω οτι με την ενδομητριωση που μου διαγνωστηκε τελευταια το εχω στο πισω μερος του μυαλου μου απο την πρωτη στιγμη. Βεβαια δεν ειναι το ιδιο να το εχεις συο μυαλο μου και να στο λενε ετσι οπως μας περιεγραψες.  Και γω νομιζω οτι ειναι ενα σοκ μια τετοια ανακοινωση αλλα με την παροδο του χρονου θα το αποδεχτεις εντελως και μαλιστα θα αναρωτιεσαι γιατι στεναχωριοσουν κιολας. Φαντασου Μαρακι να προσπαθουσατε κι αλλο και να απογοητευοσουν συνεχεια που δεν μενεις. Ολα για καποιον λογο γινονται. Να εισαι δυνατη και αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα. Προσφατα περασα κι εγω ενα σοκ οταν μου εμαθα οτι εχω ενδομητριωση αλλα μετα απο πολυ κλαμα το αποδεχτηκα πια και ειμαι καλα.  Εδω ειμαστε να μπαινεις οποτε θες να μας λες τα νεα σου.    Σημασια εχει Μαράκι να γινουμε ολες μανούλες και οχι ο τροπος που θα μεινουμε. Καθημερινα δεκαδες γυναικες ερχονται αντιμετωπες με την εξωσωματικη. Πιστεψε με οτι οταν με το καλο θα ερθει η ωρα να μαθεις οτι εισαι εγκυουλα και οταν θα κρατησεις πρωτα ο Θεος το μωρακι σου στην αγκαλια σου θα εισαι τρισευτυχισμενη και θα ξεχασεις ολη αυτην τη στεναχωρια και το σοκ.  Και φυσικα δεν μας κουραζεις. Ειναι αυτονοητο οτι εδω ειμαστε οχι μονο για τα ευχαριστα αλλα και για τις δυσκολες στιγμες.  Και επειδη γραφεις να σου πουμε τα νεα μας: εγω στις 13/3 εκανα εγχειρηση λαπαροσκοπικα και υστεροσκοπηση μαζι για την αφαιρεση της κυστης ενδομητριωσης και ενος πολυποδα που βρεθηκε τελευταια ενα μηνα πριν την εγχειρηση. Μου βρηκαν ομως (ευτυχως που τα βρηκαν ολα αυτα) και στενωση στον τραχηλο μεγαλου βαθμου και εγινε διανοιξη. Τελικα η ιστολογικη εδειξε οτι υπηρχε και συον τραχηλο πολυποδας. Ολα αυτα εμποδιζαν τη συλληψη. Απο αυτον τον μηνα ξεκινησαμε παλι προσπαθειες και ειμαι τωρα στην αναμονη.   
    • Καλημέρα...κανε λίγο υπομονή ..μπορεί όντως καθυστερημένη σύλληψη... τι ωρα τα αποτελεσματα; εύχομαι να είναι καλά..
  • Στατιστικές Μελών

• Total Members
      31.223
    • Most Online
      53

Newest Member
    tsiki
    Μέλος από
  • Στατιστικές ενότητας

• Σύνολο θεμάτων
      16.941
    • Σύνολο δημοσιεύσεων
      2.203.560
banner?webspace=19581&auto=1&rnd=[timest

advertorial_notice_172.gif 
 @@@@@@@   Νέo Advertorial   @@@@@@@
Inglesina:  Zippy Light
To πανάλαφρο καρότσι, από 0+, που στέκεται όρθιο όταν είναι κλειστό και ανοιγοκλείνει με ένα χέρι!
Διαστάσεις Zippy Light: Ανοιχτό 49 x 101,5 x 80 cm, Κλειστό 31 x 96 x 32 cm, Βάρος 6,9 kg.  Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες ! 

17 θέματα σε αυτή την ενότητα

• 2.758 απαντήσεις
    • 91.254 εμφανίσεις
    • 7.120 απαντήσεις
    • 240.465 εμφανίσεις
    • 3.399 απαντήσεις
    • 227.519 εμφανίσεις
    • 2.936 απαντήσεις
    • 141.679 εμφανίσεις
    • 6.571 απαντήσεις
    • 188.835 εμφανίσεις
    • 1.751 απαντήσεις