Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλα τωρα ειδα οτι αλλαξες το τικερακι σου....συνομηλικα τα ζουζουνια μας!!!

Καλοσωρισες στη γειτονια μας λοιπον! Εισαι τοσο μικρουλα που λεει και το νικ σου; 21;

Link to comment
Share on other sites

καλα τωρα ειδα οτι αλλαξες το τικερακι σου....συνομηλικα τα ζουζουνια μας!!!

Καλοσωρισες στη γειτονια μας λοιπον! Εισαι τοσο μικρουλα που λεει και το νικ σου; 21;

οχι ειμαι μεγαλυτερη απο εσενα αφου τελειωσα το λυκειο το 1990!!!!!!:oops: απλα 21 γεννηθηκα- 21 παντρευτηκα και στην εγγραφη επρεπε για να το "παρει" κατι να συμπληρωσω;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξεγελαει το νικ σου!

αντε ωραια ειμαστε και γειτονισσες, εχουμε και την παιδικη χαρα κοντα μας. ωραια η παιδικη χαρα αλλα πολυ με νευριαζει που ειναι τοσο κοντα τα σκουπιδια

Link to comment
Share on other sites

Του χρόνου πρώτα ο Θεός, θα μαζευόμαστε στις παιδικές χαρές και έχει και άλλη μια παιδική χαρά λίγο πιο πάνω κοντά στη λαική αγορά του Σαββάτου νομίζω.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...