Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πριν το παιδί είχα έρθει κανα 2 φορές για σκ.

τώρα είναι λίγο δύσκολο,παιδί και μαγαζί.

είναι οι νονοί της Ελλης στο ίλιον και με την πρώτη ευκαιρία θέλουμε να έρθουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και γω στον Μπαρμπακο ξεκινησα αλλα για διαφορους λογους τον αλλαξα!! Τωρα παμε στη Δροσου που ειναι και στο ικα

Είσαι ευχαριστημένη; Που γέννησες; και τι είναι το μπεμπάκι σου;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεννησα στο Μητερα και εχω κοριτσακι!

Με τον Μπαρμπακο δεν ειχα την επικοινωνια που θα ηθελα γι' αυτο τον αλλαξα.

Στη Δροσου θα παμε πρωτη φορα την βδομαδα οποτε και θα σου πω εντυπωσεις. Παντως οσες φορες την πηρα τηλεφωνο ητανε προθυμη να απαντησει, και φανηκε να θελει να μου εξηγησει καποια πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Γεννησα στο Μητερα και εχω κοριτσακι!

Με τον Μπαρμπακο δεν ειχα την επικοινωνια που θα ηθελα γι' αυτο τον αλλαξα.

Στη Δροσου θα παμε πρωτη φορα την βδομαδα οποτε και θα σου πω εντυπωσεις. Παντως οσες φορες την πηρα τηλεφωνο ητανε προθυμη να απαντησει, και φανηκε να θελει να μου εξηγησει καποια πραγματα.

Έχεις δίκαιο για τον Μπαρμπάκο, δύσκολα τον βρίσκεις, λιγομίλητος είναι, δεν σου εξηγεί και πολλά, εμείς δε που είμαστε και προβληματικές στο φαγητό, άστα, αλλά να σου πω επειδή γνωρίζω, είναι πολυ καλός γιατρός και "ψείρας". Τώρα βέβαια αυτό είναι και καλό και κακό, αλλά προτιμώ να είναι ψείρας για να νιώθω σιγουριά και ο γιατρός (αχρείαστος και να είναι μόνο για τα εμβόλια) στα δύσκολα πρέπει να έχει γνώσεις.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προβληματικες στο φαγητό,ε!! Πως τρωει γενικα; Ποσα κιλακια ειναι;

Γεννησα στο ΙΑΣΩ. Στο φαγητο απο αρχη δραμα γαλα με το ζορι πρεπει να τη πιασω στον υπνο και απο φρουτοκρεμα και ριζαλευρο "μια κλαιει μια γελαει". βεβαια βαρος παιρνει (πριν περιπου 1 μηνα ηταν 6820) και οπως ειπε ο Μπαρμπακος "με τοσο λιγο που τρωει πως εχει τετοια μαγουλα?"

τωρα φαγητο απο την αλλη εβδομαδα ξεκιναμε.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

_sofia_ που μενεις Ίλιον; Εγω ειμαι συνορα με Περιστερι. Μπουρναζι κοντα!

Εγώ μένω κοντά στον Λακιώτη, πίσω από την κλινική του Σκληρού αν την ξέρετε!

Αααα..γειτονισσες μαλλον! Μενω κοντα στην παιδικη χαρα στην Αλαμανας & Α.Παπανδρεου.
παρα πολυ κοντα εγω Αλαμανας μενω

Κορίτσια πριν 3-4 χρόνια δούλευα στην Αλαμάνας!!! Το μαγαζί έκλεισε τελικά... Ήταν με μεταξοτυπίες, μπορεί να το ξέρατε...

Του χρόνου πρώτα ο Θεός, θα μαζευόμαστε στις παιδικές χαρές και έχει και άλλη μια παιδική χαρά λίγο πιο πάνω κοντά στη λαική αγορά του Σαββάτου νομίζω.

Εμένα πολύ κοντά στο σπίτι μου άνοιξε παιδότοπος. Πάνω στην καινούρια Θηβών. Σε λίγο καιρό θα κάνουμε κι εκεί τις βόλτες μας εμείς!

Καλε να συστηθω...Ειμαι η Τζενη!

Μυρτω να σε ρωτησω...ποιον παιδιατρο εχετε;

Οι παιδίατροι που έχετε είναι στο Ίλιον? Εγώ έχω τον Μπιλάλη στο Μπουρνάζι.

Πολύυυυυυ ωραία μέρα πάλι σήμερα!!!!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Εγώ μένω κοντά στον Λακιώτη, πίσω από την κλινική του Σκληρού αν την ξέρετε!

την ξέρω την κλινική του Σκληρού είσαι σύνορα με Πετρούπολη.

Εμένα πολύ κοντά στο σπίτι μου άνοιξε παιδότοπος. Πάνω στην καινούρια Θηβών. Σε λίγο καιρό θα κάνουμε κι εκεί τις βόλτες μας εμείς!

Που λες κοντά στο Χυτήρογλου;

Οι παιδίατροι που έχετε είναι στο Ίλιον? Εγώ έχω τον Μπιλάλη στο Μπουρνάζι.

Ο παίδιατρος μου είναι ακριβώς απέναντι απο τον Λακιώτη.

Πολύυυυυυ ωραία μέρα πάλι σήμερα!!!!

Πραγματικά πολύ ωραία ημέρα, αλλά θα ήθελα να χειμωνιάσει επιτέλους για να νιώσουμε και ότι πλησιάζουν Χριστούγεννα.

Επεξεργάστηκαν by myrto21

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστό κι αυτό... Έτσι όπως πάει δεν βλέπω να βλέπουμε χειμώνα φέτος... Εκτός κι αν μας έρθει απότομα!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Ο παιδότοπος που λέω είναι λίγο πιο πάνω. Συνεχίζοντας στην Θηβών, ανεβαίνοντας προς Άγιο Νικόλαο στα αριστερά σου μετά από το σούπερ μάρκετ DIA.

Άντε κορίτσια να κανονίσουμε και για κανένα καφεδάκι μιας και είμαστε κοντά (θα αφήσουμε και το Χριστινάκι να έρθει κι ας μένει Ν. Φιλαδέλφεια, θα κάνουμε την καρδιά μας πέτρα... χαχαχαχ) Με τα μωρά όμως, γιατί εγώ δεν έχω που να τον αφήσω δυστυχώς...


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...