Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΓΙΑ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ


Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!Καλησπερα πρωτη φορα γραφω και ελπιζω να μην σας κουρασω ειμαι 26 χρονων και μανουλα :-D λοιπον δεν ειμαι καθολου καλα εχω κουραστει μου εχουν σπασει τα νευρα τα πεθερικα μου στην αρχη ρωτουσαν οταν εμεινα εγκυος θα το κρατησετε το μωρο [μανα πατερας αδερφη του] :evil: μετα μας επρηξαν για τον γαμο δεν γινεται να μην παντρευτητε τι θα πει ο κοσμος ασε που μετα θα εχει πολυ χαρτουρα και τετοια χμμ,οκ παντρευομαστε λοιπον αφραγγοι με οτι εβγαζε ο αντρας μου απο μια πολυ μικρη επιχειρηση του πατερα του που εβγαζε την μερα ο αντρας μου απο τιποτα μεχρι 10 καμια φορα κ 20 ευρω,επειδη του ελεγε ο πατερας του να δουλευει μονο τρεις ωρες γιατι δουλευε ο πατερας του ολες τις υπολοιπες ωρες ακου ρε φιλε ποσο τσιγγουνιδες ειναι ξεχασα να πω οτι απο ενα ατυχημα του αντρουλη μου ειχε παρει καποια λεφτα τα οποια εδωσε στους γονεις του για την επιχειριση,την ημερα του γαμου μας δεν μας εκαναν δωρο φυσικα τι να πω ελεος το μονο που μου ειπε επειδη θα παντρευομασταν με πολιτικο ααα ολα κι ολα εμεις θα σου παρουμε τα ρουχα του γαμου και εβγαλε ενα φακελακι λεω αχ ευχαριστω παρα πολυ φευγω το ανοιγω και βλεπω μεσα ενα 50αευρω :shock: τα ρουχα τελικα μου τα πηραν οι δικοι μου και ολα τα υπολοιπα τιποτα εκεινοι και τα αδερφια του δεν ηρθαν καν στον γαμο :shock: κανονισαν διακοπες ξαφνηκα τελος παντων τους παρακαλεσαμε να μας δανεισουν 150 ευρω να συμπληρωσουμε για το νοικι μας εγκυος εγω τοτε,μας ειπαν δεν εχουμε...οκ μετα αρχησε να καλει μονη της κοσμο για τον γαμο δεν μιλησα παλι η αδερφη του εντωμεταξη παντρεμενη μεγαλητερη του χωρις παιδια και ειχε σκυλιασει ελεγε συνεχεια πουλιστε την επιχειριση για να μην εχει απαιτησεις να δουλευει παραπανω και τους φαω τα λεφτα τα πολλα καταλαβες χαχα..ολα αυτα τα ελεγε για τον αδερφο της ρε φιλε μου το ειπε ο ιδιος μου ο αντρας αστα να πανε μετα μολις γεννησα δεν πηραν τιποτα για το μωρο αλλα καναν σαν τρελοι εγω ειχα πολυ ασχημη γενα πολυ δυσκολη τελος παντων ηταν ολη την ωρα πανω απο το κεφαλι μου ολοι τους δεν ειχα προβλημα αλλα δεν ημουν καθολου καλα μετα απο λιγες μερες δεν ειχα 40ντισει καν πουλησαν την επιχειριση για χαρη του κοριτσιου[κορη]οπως την λενε αυτοι και μιλαμε για μια φακλανα τεραστια και αντιπαθεστατη και αφησαν τον γιο τους στο νοικι με μωρο και ανεργο και χωρις να του δωσουν καν αυτα που ειχε δωσει απο το ατυχημα:shock::twisted::twisted::twisted:ερχοντουσαν συνεχεια σπιτι μας και να λενε α αυτο οχι ετσι καλε κρατα το καλυτερα οχι αυτο οχι το αλλο σε αυτη την γιατρο να το πατε που παει και η κορη της φιλης μου ααα για να του παρουν αιμα να πατε αλλου και τετοια :twisted: :twisted: :twisted: εγω χαλια ψυχολογικα ευτυχως ο αντρας μου με υποστηριζει παντα μετα απο καποιο καιρο εφυγαν οι γονεις μου απο το σπιτι τους για να μεινουμε εμεις αχ οι ανθρωποι αστα.μετα λεει η αδερφη του αχχχ ειμαι εγκυος ε οκ ωραια με το καλο το παιδακι αλλα την μισω οπως και να χει ολο κακιες ειναι ο αντρας μου λεει οτι με ζηλευει και εγω το πιστευω ειναι και αλλα πολλα αλλα φοβαμαι οτι ηδη σας κουρασα σας παρακαλω πειτε μου κατι να χω καποιον να τα βγαλω γιατι θα σκασω πραγματικα ειναι και αλλα πολλα δεν τους αντεχωωωωω θελω να χαρω το μωρακι μου και καταφερνουν να ειμαι μες τα νευρα συνεχεια και του λενε εμεις ειμαστε οικογενια σου η γυναικα σου εχει τους γονεις της αχ θα τους σκωτοσωωωωωωωωωωωωωω:twisted::twisted::twisted: και παντρεψαν τον γιο τους χωρις δευτερο βρακι και εμεις κατα τα αλλα[εγω και ο αντρας μου]θα τους τρωγαμε τα λεφτα και πια λεφτα μη χε@σω αχ νευριασα κι αλλο τωρα:confused:


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν μπορω να καταλαβω καποιους ανθρωπους μεχρι χθες ελεγα πω πω ειμαστε υπερβολικες οι γυναικες αλλα τελικα οτι κοροιδευεις το λουζεσαι :cry: εσενα τι σου συμβαινει αν εχεις ορεξη γραψε μας να μαζευτουμε πολλες!!!!:mrgreen:


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

αχ εγω μενω στην ιδια πολη με τα πεθερικα μου!!!!!!εγω ειμαι απο νησι!!!

οταν εμεινα εγκυος το πρωτο τριμηνο ηταν ζορικο ειχα αναγουλες πολλες κ εμετους,ολη μερα ημουν ξαπλα ουτε να μαγειρεψω δεν μπορουσα αναγουλιαζα κ η καλη μου η πεθερουλα αντι να ρθει να με βοηθησει η εστω να με ρωτησει αν χρειαζομαι κατι καθοταν κ ελεγε σε καποιες κοινες γνωστες οτι κ καλα ερχεται κ με βοηθαει κ εχει κουραστει κ διαφορα τετοια ασε σε ολη την εγκυμοσυνη αφαντη μολις γεννησα τσουπ εδω καθημερινα ........

αλλα ολο κατι εχει να πει κ με νευριαζει αλλα κ γω δε της τα χαριζω απανταω αλλα δεν παραξηγιεται !!!

για να μην πω για το τι εχει παρει στο μωρο ασε......

ασαραντιστο ηταν το μωρο κ με ρωτησε ο πεθερος τι νουμερο πανα φοραει να παει να παρει ε το μωρο μου ειναι 7 μηνων ακομα περιμενουμε...............

ευτυχως ο αντρας μου δεν την ακουει αλλιως θα ειχαμε χωρισει


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

χαχαχ γελαω με τις πανες που τις περιμενεις ακομα οντως πολλα ψεματα λενε γενικα τα πεθερικα επειδη λενε ο γιος μου πια θα πιστεψει?την μαμα του φυσικα αλλα ευτυχως που οι δικοι μας ειναι λογικοι!ελπιζω να μην εισαι λυπημενη και χερομαι που δεν το αφηνεις ετσι και τους απαντας μπραβο σου και να σου ζησει το παιδακι σου με υγεια και μια καλη τυχη!!!:-Dα εγω μενω μονο πεντε λεπτα με το αμαξι αλλα εχω να παω τωρα 1 μηνα δεν αντεξα προσπαθω να μην ξεσπασω ακομα


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ασε μου τι δινει αλλα τι να κανω?εχει στραβωσει κιολας που θα της δωσουμε το ονομα της μανας μου

τι να κανω κανω υπομονη μεχρι να φυγω στο νησι για ενα εξαμηνο να ηρεμησω

εσενα ποσο ειναι το μωρακι σου?


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

και μενα με βαλαν να απολογηθω γιατι δεν δινουμε το ονομα του πεθερου...κομπλεξαρες πια ελεος και τους κανει οτι θελει η αλλη η αδερφη του το μωρακι μου ειναι πεντε μηνων :mrgreen:


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξερουμε που αλλου να ψαξουμε οι δικοι μου σπιτι μας εδωσαν το πιο σημαντικο απ ολα δεν μπορουν κατι αλλο οι δικοι του μονο γκρηνια τα λεφτα που τους εδωσε ο αντρας μου τους τα ζητησε τωρα μετα την πωληση και του ειπαν οχι δεν εχουμε οι ψευτες που πηραν τοσα λεφτα ελεος πια αλλα για την κορη τους το κοριτσι που την λενε αυτοι την παντρεψαν με θρησκευτικο παρακαλω και με τα ολα του και με δωρα οχι αστεια οπως λενε αυτοι το κοριτσι ειναι στολιδι στο σπιτι ειναι οτι καλυτερο ενω τα αγορια ειναι αλλιως κω@λο γαιδουρια πια συγνωμη κιολας:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...