Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

βρε Μαρακι μου ειναι δυσκολο το ξερω!

παρε μια βαθια ανασα θα στρωσουν τα πραγματα!

μην το βαζεις κατω γλυκεια μου ναι ?

ο αντρας σου δεν μπορει να τα κρατησει λιγακι να πας λιγο μια βολτα να ξελαμπικαρεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια μηπως ξερετε να μου πειτε τι δικαιολογει το ικα απο βελονες και ταινιες ?? γιατι θελω να παω στο γιατρο μου να μου τα γραψει και μετα να παω στο ικα...

ευακι, το ικα δικαιολογει μονο δυο κουτια ταινιες το μηνα

με την γνωματευση του γιατρου πας στο ικα και σου γραφει ταινιες και σκαρφιστηρες, μετα φαρμακειο και πληρωνεις γυρω στα 20 ευρω συμμετοχη

ελπιζω να βοηθησα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ευακι, το ικα δικαιολογει μονο δυο κουτια ταινιες το μηνα

με την γνωματευση του γιατρου πας στο ικα και σου γραφει ταινιες και σκαρφιστηρες, μετα φαρμακειο και πληρωνεις γυρω στα 20 ευρω συμμετοχη

ελπιζω να βοηθησα

φυσικα και με βοηθησες... σ' ευχαριστω πολυ... να εισαι καλα !!!!!!!!!!!


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

Aκουστε τι με ρωτησε η Εφη: μαμα που ειναι ο σακος μου? ποιος σακος παιδι μου? ε αυτος μου ημουν μεσα οταν ημουν μωρο στην κοιλια σου!!!

ντοινγκ!!!!!!

Καλά είναι τρομερά τα παιδιά...ήθελα να ξερα πως της ήρθε να ζητήσει τον σάκο της...:lol::lol::lol::lol::lol: Θα ήθελα να είμαι από μια μεριά να δλω το ύφος σου όταν θα το άκουσες αυτό...

Να ρωτήσω πάλι κάτι?Μόλις άπλωσα τα φρεσκοπλυμμένα ρουχαλάκια με προδέρμ της μπουμπούς μήπως όμως δεν κάνει να βάλουμε μαλακτικό λόγω μυρωδιάς?να επισημάνω ότι μυρίζουν εκπληκτικά...ζήλεψα κι έπλυνα και τα νυχτικά με αυτό...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μηπως ξερετε να μου πειτε τι δικαιολογει το ικα απο βελονες και ταινιες ?? γιατι θελω να παω στο γιατρο μου να μου τα γραψει και μετα να παω στο ικα...

Γράφουνε 100 ταινίες και καρφίτσες τον μήνα αλλά δυστυχώς πληρώνουμε 25% συμμετοχή...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, βοήθεια...Θέλω να κλειστώ σε ένα δωμάτιο μόνη μου, χωρίς κανέναν, παιδιά, άντρα, κανένα.Δεν έχω κουράγιο για το μωρό, τι θα κάνω...Ξέρω ότι φταίνε οι αργίες που είμαι κολλημένη με τα παιδιά από την παρασκευή, η ασθένεια του μικρούλη μου, οι πόνοι σε μέση και κοιλιά, αλλά δε με βλέπω να τα καταφέρνω:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αχ Μαρία μου...με κάνεις και αισθάνομαι πολύ χαζή που γκρινιάζω συνέχεια...κάνε κουράγιο...είμαι σίγουρη ότι το καινούργιο μωράκι θα σου δώσει καινούργια φτερά και δυνάμεις μην απελπίζεσαι κι όπως λένε ο Θεός ξέρει που τα δίνει τα παιδιά κι άν μπορεί κάποια να ανταπεξέλθει...απλά νομίζω ότι χρειάζεσαι επειγόντως ένα απόγευμα ξεκούρασης...βρές κάποιον να σου κρατήσει τα παιδιά και αφιέρωσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια διαβάστε αυτό...είναι εκπληκτικό...

Ειδικά αφιερωμένο στην Fangri, έτσι για να πάρεις λίγο κουράγιο...υπάρχουν και χειρότερα...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

http://www.babyspace.gr/Article/big-family/345-2866.html


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μολις τωρα καταφερα να μπω για λιγο πριν το βραδινο υπνο...ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας για τον αντρουλη μου...περασαμε πολυ ομορφα,μαζευτηκαμε στο σπιτι μερικοι φιλοι και κοψαμε τουρτιτσα!......και εφαγα δυο μπουκιες...ενιωσα λες και εκσφεντονιστηκα στον παραδεισο για λιγο....!!!!!

χαχαχαχα ...........;)

Η μπουμπου δινει κλωτσιες για τα καλα μαλλον συμφωνει με αυτα που κανουμε στο δωματιο της ηηηηη διαφωνει καθετα θα δειξει!!!!!!!!Εμενα παντως μ' αρεσει πολυ...τωρα κανουμε τις ριγες και ειναι αρκετα δυσκολο γιατι θελει συνεχως μετρημα στις αποστασεις.....τουλαχιστον ειναι ωραιο το αποτελεσμα,οταν τελειωσουμε θα βαλω φωτο.....

φιλακια πολλα πολλα......


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

fangri μου φανταζομαι οτι δε βοηθαει και πολυ αυτο που θα σου πω αλλα στα ματια μου φανταζεις ηρωας με αυτα που κανεις και εχοντας ηδη δυο παιδια....εισαι πολυ δυνατη και μαχητρια μην το ξεχνας....;)


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααα

φαγκρι μου ....σε καταλαβαινω ...εχω ενα παιδακι ποσο να εχεις δυο ...ολα θα πανε καλα!!!ενταξει ειναι αναμενομενο οτι θα περασουμε δυσκολα αλλα γερα να ειναι τα παιδακια μας και ολα θα πανε καλα...

Προσπαθησε να αφησεις τα ζουζουνια στον μπαμπα και να πας για ενα καφεδακι να ξελαμπικαρεις...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hello...

Τι κάνετε?πολύ ησυχία βλέπω έπεσε σήμερα?σας επηρρέασε η συννεφιά?

Εγώ μόλις γύρισα...πάλι είχα δεν είχα έγινα κομμάτια από την κούραση...έχω γυρίσει όλη την ανατολική Θεσσαλονίκη και τα περίχωρα...Ευτυχώς όμως ήταν μια καλή μέρα είχα αρκετές ευχάριστες εκπλήξεις και ξαναλέω ευτυχώς γιατί με όλα όσα έχουν τύχει τον τελευταίο καιρό δεν την πάλευα άλλο...

Την Παρασκευή θα μου φέρουν τα έπιπλα της μπεμπούλας!!!!Μία και σήμερα!!!

Πήγα στο leroy και πήρα κουρτίνα...θέλει λίγη δουλίτσα αλλά ελπίζω να μου βγεί όπως την φαντάστηκα...και επίσης πήρα αφρολουτράκια και κρεμούλες...δεν μπόρεσα να αντισταθώ στην μυρωδιά του fissan είναι το μόνο που μου βγάζει την κλασσική μυρωδιά "νινίλα"!!!!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Jennaki μου θα περάσει η μέρα και θα σου φέρουν τα πράγματα και την "λυσα" να τα βάλεις Όλα στις θέσεις τους!!! Με το καλο κοριτσάκι μου να Είναι καλοριζικα :tongue:

Όσο για τα fissan η παιδιατρος που θα έχουμε αυτά μου είπε αλλα δεν ξέρω μήπως Είναι λίγο "ξεπερασμενα":confused::confused:


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι πίστευα ήθελα κάτι πιό trendy αλλά τελικά είναι σταθερή αξία και δοκιμασμένα από γενιές και γενιές άσε που η μυρωδιά είναι η καλύτερη όλων...με το που το μυρίζεις σκέφτεσαι κατευθείαν νινάκια!αφού από την ώρα που γύρισα βλέπω τηλεόραση και μυρίζω το αφρόλουτρο...:) και επίσης στα μαιευτήρια αυτά χρησιμοποιούν...κάτι θα ξέρουν παραπάνω...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

παραεπεσε ησυχια σημερα....ακουει κανεις??????????χαχαχχαχαχαχα.......

λοιπον σημερα νομιζα πως γυρναμε παλι στο καλοκαιρι,βγηκα για μια βολτιτσα και μιλαμε ελιωσα...δεν το πιστευα,τελικα εμεινα με κοντομανικο.

Ηταν ομως υπεροχα,εκανα τη βολτα μου,ειδα μαγαζια και μετα ηπια καφεδακι με συναδελφισσες.Πω πω τι ωραια περιοδος που ειναι αυτη....!

Τη Δευτερα θα δουμε παλι τη μπουμπουλιτσα μας και ειμαι κατενθουσιασμενη.Χθες πηγαμε στον ενδοκριν. και μου ειπε πως παμε πολυ καλα δεδομενου οτι εχω παρει 5 κιλα και οτι οι μετρησεις πανε καλα και το πιο σημαντικο δεν εχει επηρεαστει το μωρο απο το ζαχαρο!

Joa πηρα τηλ στην τραπεζα και μου ειπαν πως κανουν ενημερωσεις στο κοινο καθημερινα στις 11 και στις 12.30 οποτε θα παω μια μερα για λεπτομερειες και θα σου πω οτι αλλο θελεις...

Jenny τι ωραια που θα παραλαβεις τα επιπλακια τεεεελειαααααααααα.........:P


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...