Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

γεια σας φιλεναδες!

Μαρακι μου πως εισαι ?χαλαρωσες?εγω σημερα πηγα για καφεδακι το απογευμα!! πωπω ποσο καιρο ειχα να το κανω αυτο!!! πολυ ωραια ηταν!!!

JENNY με το καλο τα επιπλα!

Joa τι κανει ο Χρηστος?

Νικακι εννοειτε οτι θελουμε φωτο!

vasdeli που εισαι παιδι μου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια μου,δεν εχω υπνο και σημερα..:-(η ψυχολογια μου ειναι περιεργη τα συναισθηματα αναμεικτα απο την μια περιμενω πως και πως τον ερχομο του μπεμπουλη μου και απο την αλλη θελω να γυρισω πισω το χρονο να ειχα χαρει περισσοτερο τον μπαμπα μου...στεναχωριεμε που δεν προλαβε να δει το πρωτο του εγγονι..αλλα ας μην με παιρνει απο κατω...ο μπεμπακος εφτασε τα 2,085ειναι πολυ καλα και κουναει συνεχεια χερακια ποδαρακια...ο γιατρος με βλεπει να γενναω γυρω στις 20-25/12..(βιαστικος ο μικρος):-P...ελπιζω να ειστε ολες καλα και με το καλο τα μωρακια μας...:Dφιλια στις κοιλουμπιτσες καλο βραδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

ηλιαννα μου μην εχεις τυψεις γλυκεια μου!

ο μπαμπας σου σας βλεπει και θα προστατευει το μωρακι σου!!

να σκεφτεσαι τις ωραιες στιγμες που ζησατε μαζι!

μια χαρουλα το βαρος του μπεμπη σου!!

Link to comment
Share on other sites

ηλιαννα μου μην εχεις τυψεις γλυκεια μου!

ο μπαμπας σου σας βλεπει και θα προστατευει το μωρακι σου!!

να σκεφτεσαι τις ωραιες στιγμες που ζησατε μαζι!

μια χαρουλα το βαρος του μπεμπη σου!!

αυτο προσπαθω να σκεφτω για ναμην με παιρνει απο κατω αλλα εχω στο μυαλο μου αμετρητα γιατι...πιστευω μονο ο χρονος θα μ εκανει να το ξεπερασω λιγο.....καληνυχτα μαρακι μου...παω να κοιμηθω να ξεχαστω λιγο..

Link to comment
Share on other sites

ο χρονος ειναι μεγαλο γιατρικο ....μην ξεχνας ειναι κ οι ορμονες που επιβαρυνουν...

να σκεφτεσαι το μωρακι σου και ολα θα ειναι καλυτερα!

καλο βραδυ παω κ εγω ..γιατι με βλεπω παλι στις ξυπνια!

φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και απο μένα!!!!

Καλε τι Ωραία μέρα Είναι σήμερα :cool::cool:

Το απόγευμα έχουμε γιατρό να δούμε τον μικρό και Ελπίζω μιας που οι εξετάσεις μου όλες Είναι καλές να μου πει να σταματήσω τις ενέσεις :roll:

Το ξέρω πως έφτασα στο τέλος αλλα δεν μπορώ άλλο τρυπιμα σαν τα χτυπάω σε τοίχο Είναι κάθε φορά :(

Jennaki ποιο Είναι το τραγούδι γιατί στο κινητό δεν μου το βγάζει;;

Καλημέρα Μαρακι είσαι Καλα σήμερα ;;; Φιλακια και στην Εφουλα σου


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα χρειαστεί και άλλες εξετάσεις???Ήλπιζα να είναι οι τελευταίες...

Ευάκι το τραγούδι είναι το "σφύριξε χαρούμενα άν μπορείς, δές την φωτεινή πλευρά της ζωής..."

Υπομονή φάγαμε όλο τον γάϊδαρο στην ουρά κολλήσουμε????:mrgreen:Με το καλό να δείτε το νινάκι σας...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ευα!!

εμενα μου ειπε οτι 10 μερες πριν την κτ να τις σταματησω τις Inohep.

καλα οι braxton Hixks θα χειροτερευουν καθε μερα πιστευω!!

χαχα!!

αλλα ειμαστε κοντα λεμε!

κ jenny ναι θελει κ αλλες εξετασεις πριν την γεννα οποτε σιγουρα σε 3-4 βδομαδες θα ξανακανεις.

για αυτο εμενα μου ειπε μια κ καλη τοτε θα με δει γυρω στις 10 (αν δεν παω πιο νωρις απο αγωνια) κ θα παω για εξετασεις κ Nst εκεινη την ημερα.Δυο τρεις μερες πριν θα παω για διασταυρωση αιματος στην κλινικη και καρδιογραφημα δικο μου ε κ μετα στο χειρουργειο!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια την κανω....παω να ριξω λιγο νερο στο μπαλκονι κ στην σκαλα την εξωτερικη γιατι φερνουμε ολη την λασπη κ βρωμια μεσα!

φιλακια στις κοιλιτσες!!

καλε vasdeli που εισαι?

αν βρεις κ την λίστα μας βαλτην να δουμε πως παμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...