Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

κ jenny ναι θελει κ αλλες εξετασεις πριν την γεννα οποτε σιγουρα σε 3-4 βδομαδες θα ξανακανεις.

για αυτο εμενα μου ειπε μια κ καλη τοτε θα με δει γυρω στις 10 (αν δεν παω πιο νωρις απο αγωνια) κ θα παω για εξετασεις κ Nst εκεινη την ημερα.Δυο τρεις μερες πριν θα παω για διασταυρωση αιματος στην κλινικη και καρδιογραφημα δικο μου ε κ μετα στο χειρουργειο!

Στις 10 Δεκεμβρίου :shock:???Δεν είναι λίγο μακριά???Δεν ήξερα ότι χρειάζεται να πάς νωρίτερα από το ραντεβού της καισαρικής...

Το μόνο που ξέρω είναι ότι την Δευτέρα είναι το τελευταίο ραντεβού που κάνουμε στο ιατρείο και ότι από κει και πέρα θα με βλέπει στην κλινική για να κάνουμε και nst (νομίζω κάθε βδομάδα εάν δεν κάνω λάθος...)


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λογικά θα έχεις δεν είναι κάτι σπάνιο...είναι πετρώματα στην κοιλιά που ξεκινάνε από ψηλά και κατεβαίνουν μέχρι και το "άνθος" μας...:D Μοιάζει λιγάκι με τα τουρλώματα που κάνουν τα νινάκια μόνο που πονάει περισσότερο και έχει μεγαλύτερη διάρκεια...

Απλά έχει δυό μέρες που έχουν χειροτερέψει κατά πολύ...καλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω βάλει κώλο κάτω δυό μέρες τώρα και έχω ακόμη μέλλον...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Χθες εφυγα αρον αρον απο την δουλεια ..ειχα ενα φοβερο πονο στην πλατη και δνε μπορουσα να κατσω στην καρεκλα...πολυ πονο ...

Χαιρομαι που ολες ειστε καλα!!!βλεπω σιγα σιγα ολες κανουμε εξετασουλες ..πλησιαζουμε προς την ληξη..

Jenny μου με το καλο τα επιπλα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααααα

Χθες εφυγα αρον αρον απο την δουλεια ..ειχα ενα φοβερο πονο στην πλατη και δνε μπορουσα να κατσω στην καρεκλα...πολυ πονο ...

Χαιρομαι που ολες ειστε καλα!!!βλεπω σιγα σιγα ολες κανουμε εξετασουλες ..πλησιαζουμε προς την ληξη..

Jenny μου με το καλο τα επιπλα...

Καλημέρα κοριτσάκι σήμερα πως είσαι;;

Πόσο καιρο θες για την άδεια;


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μη μου πείς ότι πήγες σήμερα στη δουλειά????Βρε αθεόφοβη στην δουλειά θα γεννήσεις...:) Πως είσαι σήμερα?

Πάντως φτού φτού μη σε ματιάξω άν είχα τη δική σου εγκυμοσύνη 10 παιδιά θα έκανα (που λέει ο λόγος...)


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό καφέ!

Κι εγώ πρέπει να σηκωθώ να κάνω καμιά δουλειά γιατί με πιέζει ο χρόνος αλλά δεν μπορώ η έρμη να σταματήσω να χαλβαδιάζω τον Μαρτάκη στο youtube...είναι ένας κούκλος...έτσι δεν έκανα ούτε και για τον Ρουβά στα 10 μου...:)


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ....χαιρομαι που ειστε καλα...

πω πω οι πιο πολλες κοντευεται,τελειαααααα.......

Καλα το τραγουδι Τζεννη ειναι οτι πρεπει για πρωινο ξυπνημα,πολυ καλο!

Σημερα η μπεμπουλα ηταν πρωινη πρωινη,μολις ξυπνησα αρχισε τα σκουντηματα...χαχαχα κι ενω μεχρι χθες την ενιωθα μονο χαμηλα τωρα την ενιωσα διπλα στον αφαλο...χεχεχε.

Καλα που λετε και τιποτα για τα hiks εδω γιατι εγω χαμπαρι δεν θα παρω σαν πρωταρα........


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μη μου πείς ότι πήγες σήμερα στη δουλειά????Βρε αθεόφοβη στην δουλειά θα γεννήσεις...:) Πως είσαι σήμερα?

Πάντως φτού φτού μη σε ματιάξω άν είχα τη δική σου εγκυμοσύνη 10 παιδιά θα έκανα (που λέει ο λόγος...)

Ναι καλε στο γραφειο ειμαι ...εμενα και η πρωτη οπως και η δευτερη εγκυμοσυνη φτου φτου ειναι αριστες...στην πρωτη δουλευα μεχρι σχεδον να γεννησω ε στην δευτερη περισσοτερο λογω χρηστο θα σταματησω στις 7/12 ....

Χθες το βραδυ να φανταστεις κρεμασα και το τελευταιο ρομαν ...πανω στην σκαλα η εγκυμονουσα χαχαχα!!!

Χαχαχα φτυσε με φτυσε με ....εγω παντως θα κλεισω την καριερα μου μετα το 2ο ....ας κανει και κανενας αλλος παιδια χαχαχα!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι νόμιζα Νικάκι αλλά πίστεψα όταν και άν έρθουν θα τις καταλάβεις ειδικά όσο περνάει ο καιρός...βέβαια εμένα με βοήθησε η Vasdeloγιατρός μας να καταλάβω τι είναι...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...