Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημέρα!Πώς χαίρομαι που το καφέ μας ξαναγέμισε λογάκια!Ρε κορίτσια, σκέφτηκα να κάνουμε ένα ημερολόγιο με τα γραφόμενά μας από την πρώτη σελίδα ως τώρα, αλλά όταν δοκίμασα αντιγραφή κι επικόλληση στο word βγαίνει κάπως.Αν έχει κανα κοριτσάκι καμιά ιδέα ας μου πει, δε θα είναι τέλειο να έχουμε αποτυπωμένα στο χαρτί τα λογάκια μας, τα πρώτα σκιρτήματα στην κοιλίτσα, τις γέννες κλπ?Ναι, ξύπνησα με έμπνευση σήμερα, χαχα!

Έλενά μου, πολύ χαίρομαι να διαβάζω για τόσο αγαπημένα ζευγάρια, μπράβο σας!Εύχομαι να καταφέρετε και την κόρη αν και συνήθως οι ευχές μου για κορίτσια δεν πιάνουν, αφού από το πρώτο μου παιδί κορίτσι ήθελα και είδες:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, είναι πολύ δύσκολα με τα παιδιά κοντά ηλικιακά, δεν το συζητώ,αν και οι 20 μήνες των 2 πρώτων ήταν συνειδητή επιλογή, αφού έπρεπε να γυρίσω στη δουλειά μου στην Άμφισσα τότε με το Γρηγόρη μωρό κι ο άντρας μου είχε μονιμοποιηθεί στον ΕΛΓΑ Βέροιας:confused::confused::confused::confused: Αλλά ο μικράκιας ήταν επιθυμία να είναι στα 3 χρόνια διαφορά.4 πάντως πιστεύω είναι το ιδανικό, το μεγάλο καταλαβαίνει, ντύνεται μόνο του κλπ!

Βικάκι, έχω κι εγώ να πάω σε γάμο 27 Αυγούστου που παντρεύεται η κουμπάρα της αδερφής μου στην Πέρδικα και σκέφτομαι πού θα το σέρνω το θηλαστικό μου, αλλά άμα λες όλα καλά (ο ύπνος του είναι το πιο σοβαρό μου θέμα)....

Αννέτι, επειδή φαντάζομαι τι θα φέρει ο ταχυδρόμος, να ξέρεις θα φας πολύ βρίσιμο από το Γιωργάκη, χαχαχα, αλλά εγώ θέλω πολύ!!!

Επίσης χαίρομαι γιατί λύσαμε και μια παρεξήγηση που είχε δημιουργηθεί μεταξύ εμού και της μικρής, ξέρετε...;);)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα Καλημερα :D:D:D

Λες ε? Θα πω στον αντρα μου να κανονισει να κανουμε αγορι :tongue: αφου εκεινοι ευθυνονται για το φυλλο του παιδιου :cool:

Αγορομανα με τα ολα της οπως γραφεις:-P

Ειχε πει καποια που ειοχε 2 αγορακια πως τα αγορια δεν ειναι παιδια αλλα ''διαολακια''.

Τεσσερα ε.? Αρα θα βαλετε μπρος και για το επομενο?

Εχεις και γεννεθλια την Παρασκευη που μας ερχεται :D


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με τα κιλα της εγκυμοσυνης πως τα πατε?

Τα εχετε ξεφορτωθει ολα?

Και ποσα πηρατε?

Εγω πηρα γυρω στα 16...

Λεω θα γεννησω..ε δεν θα μου φυγει κανα 6-8 κιλα... Ζυγιζομαι στο μαιευτηριο την πρωτη μερα και τι να δω.... -4 κιλα μοοονο!!

Ευτυχως τωρα ειμαι ακριβως οσο ημουν πριν την εγκυμοσυνη αλλα τωρα προσπαθω να χασω κι αλλα.

Ξεκιναω να κανω και κοιλιακους...Κααααθε δευτερα...αλλα την τριτη το ξεχναω :cool::cool::cool:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Καλημερα :D:D:D

Λες ε? Θα πω στον αντρα μου να κανονισει να κανουμε αγορι :tongue: αφου εκεινοι ευθυνονται για το φυλλο του παιδιου :cool:

Αγορομανα με τα ολα της οπως γραφεις:-P

Ειχε πει καποια που ειοχε 2 αγορακια πως τα αγορια δεν ειναι παιδια αλλα ''διαολακια''.

Τεσσερα ε.? Αρα θα βαλετε μπρος και για το επομενο?

Kαλέ, 4 χρόνια διαφορά εννοούσα, όχι 4 παιδιά!Το σκεφτόμουν να σου πω, μπας και κάνω την κόρη, αλλά βλέπω διάφορα και σκέφτομαι...μωρέ κι αν κάνεις κόρη και έχει κανα σύνδρομο??Μακριά από μας, οπότε καλά να είναι τα παληκάρια μου και τίποτε άλλο!

Εχεις και γεννεθλια την Παρασκευη που μας ερχεται :D

Ναι, κλείνω τα 34!5,5 χρόνια γάμου και 3 παιδιά, καλή σοδειά για 34 χρόνια ζωής ε?;);););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με τα κιλα της εγκυμοσυνης πως τα πατε?

Τα εχετε ξεφορτωθει ολα?

Και ποσα πηρατε?

Εγω πηρα γυρω στα 16...

Λεω θα γεννησω..ε δεν θα μου φυγει κανα 6-8 κιλα... Ζυγιζομαι στο μαιευτηριο την πρωτη μερα και τι να δω.... -4 κιλα μοοονο!!

Ευτυχως τωρα ειμαι ακριβως οσο ημουν πριν την εγκυμοσυνη αλλα τωρα προσπαθω να χασω κι αλλα.

Ξεκιναω να κανω και κοιλιακους...Κααααθε δευτερα...αλλα την τριτη το ξεχναω :cool::cool::cool:

Μπράβο που έχασες 16 κιλά!!!Εγώ είχα βάλει 9, έχω χάσει 13, γιατί έχουμε 1 θεματάκι με αναγωγές οπότε έχω κόψει σχεδόν τελείως τα γαλακτοκομικά κι έτσι έγινα μινιόν (μινιόν ήμουν ούτως ή άλλως δηλαδή μιας και είμαι 1,58, μπουχαχαχα)!Εγώ έκανα κάτι ασκήσεις 10 λεπτών πιλάτες κι είδα τρομερή διαφορά στην κοιλιά κι ας έχω σταματήσει τώρα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααααααα

Ελενα βλεπω μπηκες δυναμικα στις μαμαδες ιαν 2011!!!!καλως μας ηρθες !!!ειμαι η ιωαννα μαμα 2 παιδιων του χρηστου 3 ετων και του μπεμπη(ή βουδακι χαχαχα)6 και κατι μηνων !!!δυστυχως γυρισα πισω στην δουλεια πολυ νωρις και τρεχω τρεχω τρεχω......

χθες πηγαμε το βουδακι στην λαμια και φυγαμε once again με κλαμματα μετραμε τις μερες αντιστροφα...ασε που εχω και αγχος πως θα τα παει ο αδελφος σαν baby sitter του χρηστου...

Για κιλα εγκυμοσυνης εγω της δευτερης εγκυμοσυνης τα εχασα της πρωτης ομως φεεεεεετα...

Vasdeli μου περιμενουμε με αγωνια φωτο!!!

Αχ εν τω μεταξυ εχω παρει δωρακια για τον γερασιμο και τον λασκαρη αλλα να δουμε ποτε θα προλαβω να τα στειλω.....ατιμη δουλεια ..οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι και μαγιω και θα πανε αχρηστα μετα...κλαψ....

ο χρηστος σκαρφαλωνει στον παγκα...εφυγααααααααα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Η μέρα ξεκίνησε νωρίς σήμερα (όπως και του Γερασιμούλη και της μαμάς του υποθέτω) γιατί πήγαμε στην εκκλησία να κοινωνήσουμε!!!! Φτάσαμε λοιπόν εκεί, όλα καλά, ο γελαστός μόνο με μια σαλοπέτα και ξυποληταρία(είχε φοβερή ζέστη!)και τον σταυρό του βεβαίως, βεβαίως! Λέει ο παππούλης το Μετα φόβου…πλησιάζουμε και ακούμε το θεʼιʼκʼό: Μεταλαμβάνει η δούλη του Θεού…. Έλεος ρε παππούλη, επειδή είμαστε ομορφάντρες και έχουμε και λίγο μαλλί παραπάνω μας έκανες κοριτσάκια; Χε,χε!!!Είπα να πω τίποτα αλλά συγκρατήθηκα, τέτοια ώρα!

Μετά πήγαμε σπίτι, γκρινιάξαμε λίγο και φύγαμε χωρίς να φάμε την φρουτόκρεμα(γιατί ωυστάζαμε) για μια καφετέρια-κάστρο με τέλεια θέα στη θάλασσα…Ο Λάσκαρης είχε ήδη κοιμηθεί στο αυτοκίνητο και τον πήραμε κοιμισμένο στο καρότσι-πάντα μπρούμυτα, μην ξεχνιόμαστε!!!! Όταν ξύπνησε κανένα 40λεπτο μετά έφαγε χωρίς κόπο την φρουτόκρεμά του!!!

Κατά τα άλλα ζέστη, αδιαθέτησα κιόλας και είμαι μέσα στην χαρά, τι να σας πω….

Έλενα, για τα κιλά της εγκυμοσύνης που λες….εγώ δεν είχα πάρει πολλά κιλά, μόνο 7 στο σύνολο γιατί έκανα διατροφή λόγω διαβήτη κύησης. Έτσι μετά την γέννα έχασα γύρω στα 6 και τώρα έχασα και άλλα 4 δηλαδή είμαι λιγότερα από όσο ήμουν όταν άρχισε η εγκυμοσύνη μου…Βέβαια τώρα εδώ στην μανούλα που ξεκουράζομαι και τρώω κάτι παραπάνω ίσως βάλω κανα κιλό αλλά με το που θα γυρίσω στο νησί θα επανέλθω….στο τρέξιμο(υπηρέτης 3 αφεντάδων!!! J )και με βλέπω ο ρυθμός Βέγγου να μου κόψει κανα 2 ακόμη κιλάκια!!!!

Σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου για την βάπτιση του Λασκαράκη μου. Το όνομα είναι του πατέρα μου και είναι Βυζαντινό...φερμένο από Μ. Ασία όπου ζούσαν οι προπαππούδες μου από την μεριά του μπαμπά μου! Και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ!!! Για την ακρίβεια τον ονομάσαμε Λάσκαρη-Ιωάννη, δώσαμε και δεύτερο όνομα για να γιορτάζει, μετά από απαίτηση του νονού. Το Ιωάννης είναι το όνομα του πατέρα του δικού μου πατέρα, τον οποίο έχασε ο μπαμπάς μου σε πολύ τρυφερή ηλικία(ήταν ορφανός από μπαμπά δηλαδή από τα 10 του χρόνια περίπου...)

Έλενα, βάλε τικεράκι!!! Αλήθεια πώς θα τον βαπτίσετε τον μικρούλη σας;

Μαρούσκα, καλέ γιατί να κάνεις κόρη με σύνδρομο καλέ; Γιατί είσαι 34; Ας γελάσω δυνατά!!! Χαχα!!!!Τι να πούνε και αυτές που γεννάνε στα 42 και 43!!!! Για όλα υπάρχει λύση...

Ιωάννα, τέλειος ο ομορφάντρας σου!!!

Ρε παιδιά, η Μαριαέφη που χάθηκε; Μαράκιιιιιιιιιι; Που είσαι καλέ; Καμ μπακ ορε!!!! Αʼιʼ μις γιου κάργα!!!!:D:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε??Εμεις ειμαστε με ιωσουλα απο την παρασκευη πρωτη φορα μου αρρωστησε γμτ!!!ο κακομοιρουλης μου ομως δεν παραπονιετε και ας κανει κατι 39αρια...Εγω ειμαι καλα ψιλοξεκινησανε κατι ανακατωσουρες αλλα αντεχονται ευτυχως...Την πεμπτη τελικα εχω γιατρο να ακουσουμε καρδουλα απο το σποριδιο!!!!Κατα τα αλλα ολα καλα,εγω τρεχω με την δουλεια μετα ερχομαι σπιτι και προσπαθω να κερδισω οσο χρονο εχασα με τον μικρουλη μου,και μετα να μαζεψω το σπιτικο!!Βασδελακι μου το πηρα το μηνυμα σου και σου απαντησα κι ολάς..Εχει κολλησει το μυαλο μου και δεν θυμαμαι καν το εμαιλ μου που εκανα λογαριασμο στο φεις...Αυτα.ευχομαι να ειστε ολες καλα φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κλείνω τα 34!5,5 χρόνια γάμου και 3 παιδιά, καλή σοδειά για 34 χρόνια ζωής ε?;);););)

Πολυ καλα σε βρισκω και με το παραπανω.

Πιλατες ε? Εχω κατι dvd με ασκησεις..πρεπει να τις ξεκινησω καποια στιγμη..:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μαλλον απο αυριο..που ειναι και Δευτερα ,, χεχε


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα

Ελενα βλεπω μπηκες δυναμικα στις μαμαδες ιαν 2011!!!!καλως μας ηρθες !!!ειμαι η ιωαννα μαμα 2 παιδιων του χρηστου 3 ετων και του μπεμπη(ή βουδακι χαχαχα)6 και κατι μηνων !!!δυστυχως γυρισα πισω στην δουλεια πολυ νωρις και τρεχω τρεχω τρεχω......

χθες πηγαμε το βουδακι στην λαμια και φυγαμε once again με κλαμματα μετραμε τις μερες αντιστροφα...ασε που εχω και αγχος πως θα τα παει ο αδελφος σαν baby sitter του χρηστου...

Για κιλα εγκυμοσυνης εγω της δευτερης εγκυμοσυνης τα εχασα της πρωτης ομως φεεεεεετα...

Vasdeli μου περιμενουμε με αγωνια φωτο!!!

Αχ εν τω μεταξυ εχω παρει δωρακια για τον γερασιμο και τον λασκαρη αλλα να δουμε ποτε θα προλαβω να τα στειλω.....ατιμη δουλεια ..οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι και μαγιω και θα πανε αχρηστα μετα...κλαψ....

ο χρηστος σκαρφαλωνει στον παγκα...εφυγααααααααα

Ναι οντως μπηκα δυναμικα. Μου κρατατε παρεα και ειναι σημαντικο για μενα.

Να σου ζησουν και τα δυο σου παιδακια.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!

Η μέρα ξεκίνησε νωρίς σήμερα (όπως και του Γερασιμούλη και της μαμάς του υποθέτω) γιατί πήγαμε στην εκκλησία να κοινωνήσουμε!!!! Φτάσαμε λοιπόν εκεί, όλα καλά, ο γελαστός μόνο με μια σαλοπέτα και ξυποληταρία(είχε φοβερή ζέστη!)και τον σταυρό του βεβαίως, βεβαίως! Λέει ο παππούλης το Μετα φόβου…πλησιάζουμε και ακούμε το θεʼιʼκʼό: Μεταλαμβάνει η δούλη του Θεού…. Έλεος ρε παππούλη, επειδή είμαστε ομορφάντρες και έχουμε και λίγο μαλλί παραπάνω μας έκανες κοριτσάκια; Χε,χε!!!Είπα να πω τίποτα αλλά συγκρατήθηκα, τέτοια ώρα!

Μετά πήγαμε σπίτι, γκρινιάξαμε λίγο και φύγαμε χωρίς να φάμε την φρουτόκρεμα(γιατί ωυστάζαμε) για μια καφετέρια-κάστρο με τέλεια θέα στη θάλασσα…Ο Λάσκαρης είχε ήδη κοιμηθεί στο αυτοκίνητο και τον πήραμε κοιμισμένο στο καρότσι-πάντα μπρούμυτα, μην ξεχνιόμαστε!!!! Όταν ξύπνησε κανένα 40λεπτο μετά έφαγε χωρίς κόπο την φρουτόκρεμά του!!!

Κατά τα άλλα ζέστη, αδιαθέτησα κιόλας και είμαι μέσα στην χαρά, τι να σας πω….

Έλενα, για τα κιλά της εγκυμοσύνης που λες….εγώ δεν είχα πάρει πολλά κιλά, μόνο 7 στο σύνολο γιατί έκανα διατροφή λόγω διαβήτη κύησης. Έτσι μετά την γέννα έχασα γύρω στα 6 και τώρα έχασα και άλλα 4 δηλαδή είμαι λιγότερα από όσο ήμουν όταν άρχισε η εγκυμοσύνη μου…Βέβαια τώρα εδώ στην μανούλα που ξεκουράζομαι και τρώω κάτι παραπάνω ίσως βάλω κανα κιλό αλλά με το που θα γυρίσω στο νησί θα επανέλθω….στο τρέξιμο(υπηρέτης 3 αφεντάδων!!! J )και με βλέπω ο ρυθμός Βέγγου να μου κόψει κανα 2 ακόμη κιλάκια!!!!

Σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου για την βάπτιση του Λασκαράκη μου. Το όνομα είναι του πατέρα μου και είναι Βυζαντινό...φερμένο από Μ. Ασία όπου ζούσαν οι προπαππούδες μου από την μεριά του μπαμπά μου! Και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ!!! Για την ακρίβεια τον ονομάσαμε Λάσκαρη-Ιωάννη, δώσαμε και δεύτερο όνομα για να γιορτάζει, μετά από απαίτηση του νονού. Το Ιωάννης είναι το όνομα του πατέρα του δικού μου πατέρα, τον οποίο έχασε ο μπαμπάς μου σε πολύ τρυφερή ηλικία(ήταν ορφανός από μπαμπά δηλαδή από τα 10 του χρόνια περίπου...)

Έλενα, βάλε τικεράκι!!! Αλήθεια πώς θα τον βαπτίσετε τον μικρούλη σας;

Μαρούσκα, καλέ γιατί να κάνεις κόρη με σύνδρομο καλέ; Γιατί είσαι 34; Ας γελάσω δυνατά!!! Χαχα!!!!Τι να πούνε και αυτές που γεννάνε στα 42 και 43!!!! Για όλα υπάρχει λύση...

Ιωάννα, τέλειος ο ομορφάντρας σου!!!

Ρε παιδιά, η Μαριαέφη που χάθηκε; Μαράκιιιιιιιιιι; Που είσαι καλέ; Καμ μπακ ορε!!!! Αʼιʼ μις γιου κάργα!!!!:D:tongue:

\

Ασε..τα παθαινω κι εγω αυτα..

Σημερα που πηγαμε βολτουλα στο παρκο ηταν μια μαμα σ'ενα παγκακι μένα αγορακι μικρο. Του λεει λοιπον..''Κοιτα αγαπη μου ενα ομορφο κοριτσακι..''

:shock::shock::shock::shock::shock::shock: Τι κοριτσακι καλη μου κυρια??? Τα αγορακια δεν φορανε κιτρινα δλδ???? :cool:

Καλα με το τρεξιμο που εχεις με ενα νεογενητο μωρακι πιστευω πως ειναι αρκετα ευκολο να χασεις τα κιλα της εγκυμοσυνης.

Το τικερακι πρεπει να εχω προσπαθησει και 10 φορες να το βαλω αλλα τιποτα!! Θα ξανακανω μια δοκιμη μπας και τα καταφερω .

Το μπουμπουκακι μας θα το βαπτισουμε Γεωργιο-Μιχαηλ. Το πρωτο ειναι του πεθερου μου και το δευτερο ειναι απο τον Αγιο Ταξιαρχη Μιχαηλ που ηταν προστατης της μητερας του αντρα μου που απεβιωσε πριν 1 χρονο.

Και αν το επομενο μας παιδακι ειναι κοριτσακι θα της δωσουμε και το ονομα της.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κοιμήθηκε κι ο τελευταίος των μοϊκανών, δηλαδή ο μικράκιας μου, και μπήκα σκαστή γιατί έχει τελικό Κόπα Αμέρικα:mad::mad::mad:

Βικάκι, ξέρεις, είναι και το γειτονάκι δίπλα που το βλέπω συνέχεια και μου πάει να!

Ιωάννα, ελπίζω ο Χρηστάρας να τα πάει καλά με το θείο, αχ βρε κορίτσι μου κι εσύ τι άγχος κι αυτό...

Ελενάκι, ναι, ναι, βάλε τικεράκι, και ναι το πιλάτες κάνει θαύματα!

Ηλιάννα, ωχ, άρχισαν τα όργανα με το σπόρο??Υπομονή, τώρα πια είσαι παλιά!!;);)Περαστικά και στο μεγάλο σου άντρακλα!

Νικάκι, Ευάκι, Λενάκι, Μαράκι, Αννέτι, Τζενάκι και Λιτσάκι να μου φιλήσετε τα μανάρια σας!Ποια ξέχασα?Ελπίζω καμιά!

Πόσο τρελά χαίρομαι που αύριο κλείνουμε 6 μήνες μαζί με Αντρίκο και φυσικά που αρχίζουμε φαγιά ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

000202F6.gif

Δεν μπορω μ'αυτο το τικερ θεεεεεεεεεεεεε μου!!!!!!!

Μικροσκοπικο το εχω κανει και ακομα μου βγαζει οτι ειναι πολυ μεγαλο το μεγεθος!!!!!!!!

sig.asp?img=ad1


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Ελενα, σε ποια διευθυνση μπαινεις για το τικερακι;πατα πανω σε ενα τικερακι καποιας απο εμας και δεν χρειαζέται τιποτα να κανεις μικροτερο. Τον Ταξιαρχη της Μυτιληνης εννοεις οτι ειχε προστατη η πεθερα σου;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααααααααα

εχω ερθει με φοβερη διαθεση και ελπιζω τιποτα να μην μου την χαλασε..τι και αν εχω τρελη δουλεια και 3 πλυντηρια για σιδερο και 1 παιδι που απο την στιγμη που γυρναει θελει να κανει μονο ποδηλατο ???ολα καλα!!!

το βουδακι εφαγε επιτυχως ολο το γευμα του μα πατατα-καροτο-κολοκυθι και πλεον αντικαταστησαμε αλλο ενα γευμα!!!

Αννα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ χρονια πολλα και καλα κοριτσαρα!!!!οτι επιθυμεις ,να χαιρεσαι το παιδακι σου και οποτε επιθυμειτε να γινετε και περισσοτεροι!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...