Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Ξερω την αιγαλέω που κατεβαινει Πειραια, ειναι παλληλη η Κονδυλη?


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!

Έχω κοιμηθεί (και πάλι...) κάτι λιγότερο από τρείς ώρες με βλέπω να καταρρέω από μέρα σε μέρα αλλά αυτός ο σύζυγος δεν παίζεται ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ......κι όπως καταλαβαίνετε έχω εκπληκτική διάθεση...

Τι να πρωτοσχολιάσω η έρμη η μάνα????????

Το καθημερινό σεχ της Μαριαεφούκος??????Καλά καλέ που την βρίσκετε τόση διάθεση με δυό παιδιά?????τηλεόραση δεν έχετε σπίτι σας??????χαχαχαχαχαχα

Πές μου πάλι Μαριαφούκο ότι κάνεις πλάκα όταν λές ότι ο σενιόρ πιπίλας είναι 9900 και 80 πόντους...εμείς σήμερα χμ μάλλον χθές πήγαμε γιατρό και μας έβγαλε 67 πόντους :shock: και 7300...είναι δυνατόν ΕΓΩ να έχω βγάλει τόόόόόόόόσο κοντό παιδί??????και ξαναρωτώ η μάνα είναι δυνατόν??????:confused::confused::confused::confused::confused:

Κατά τα άλλα η μπασμένη είναι σε όλα της μπροστά...γιατί να μην είναι?μήπως την βαραίνουν τα κιλά????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

έπαθα και μια ζημιά χθές κατά τις 1 άλλο πράμα...χθές είπα ε?καλά πρίν λίγες ώρες εννοούσα...Τι με έπιασε την άχρηστη και είπα να βάψω τα μαλλιά μου μόνη για πρώτη φορά μιας και η κομμώτρια δεν μπορούσε (είμαι και βιαστική...άντρα θέλω, τώρα τον θέλω....)ξεκινάω η κυρία βάφω πασαλείβω λίγο από εδώ λίγο από εκεί ε λέω θα βγεί μετά....να σας πώ κάτι????δεν βγαίνει...κόντεψα να σακατέψω το πρόσωπο μου δοκίμασα από ντεμακιγιάζ μέχρι πίλινγκ και ασετόν...ξέρετε τελικά με τι τα καθάρισα???με στάχτες!!!!Μη γελάτε σας βλέπω...το βρήκα στο ίντερνετ...ένα βρεγμένο βαμβακάκι με στάχτη από τσιγάρο...και που τις βρίσκεις τις στάχτες στις 1 το πρωί οέο???που η παστρικιά τρομάρα μου είχα αδειάσει όλα τα τασάκια στο μπαλκόνι????ξεκίνησα με το να καθαρίσω τα τασάκια κάτι ψιλοέγινε αλλά δεν φτούρισε...τσιγάρα στο σπίτι γιόκ...ένας καπνός χωρίς χαρτάκια για στρίψιμο, μέχρι που μου πέρασε η ιδέα να κάνω κανέναν μπάφο με χαρτί τετραδίου αλλά ευτυχώς έτσι όπως πέρασε η ιδέα έφυγε...και τι έκανα???βγήκα στο μπαλκόνι και άρχισα να καίω χαρτοπετσέτες και χαρτιά!!!!ε στάχτη λέω κι αυτή κάτι θα κάνει....και οφείλω να σας ενημερώσω ότι έκανε καταπληκτική δουλειά η στάχτη!!!!Το χειρότερο ξέρετε ποιό είναι????ότι το καστανό σκούρο μόνο καστανό δεν είναι αλλά ντίπ μαύρο κατράμι.....ζώ ένα δράμαααααααααααααααα θέλω να μπήξω τα κλάμματααααααααααααααααααα όχι ότι είναι χάλια αλλά καλοκαιριάτικα μαύρο ντίπ????και με τη βάφτιση τόσο κοντά????Πρέπει όμως να παινέψω τον εαυτό μου...έκανα καταπληκτική δουλειά...το χρώμα είναι άψογο, η κάλυψη 100% και ομοιόμορφη σε όλο το κεφάλι!

Σήμερα με περιμένει δύσκολη μέρα πάω στο χωριό για να μοιράσω προσκλητήρια...άν δε μπώ για κανένα μήνα μην ανησυχήσετε....θα έχω πάει στην ζούγκλα με τον ταρζάν!!!!!!!!:D

ΤΖΕΝΝΥ,

το μηνυμα σου ειναι ξεκαρδιστικο...χαχαχαχαχαχααχαχα,

σε καταλαβαινω απολυτα που φρικαρες με το χρωμα, αλλα να ξερεις πως και εγω αμα μου κολλησει κατι, θα το κανω, δεν παει να καιγεται ο κοσμος!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και φωτογραφιες κοριτσια :D

Αν θελετε δειτε.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκακι γλυκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ!!!!!

Οτι επιθυμεις να εχεις στη ζωη σου.

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και φυσικα κι εκεινοι με τη σειρα τους να χαιρονται και να καμαρωνουν εσενα, ως μανουλα και ως συζυγο!!!

Φιλια πολλα απο μενα και ευχομαι να περασεις οσο πιο καλα μπορεις σημερα!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτος ο πιπιλας μας...παλι κλαιει..οποτε μπαινω..γμτ γμτ!

Αννα25 μου ελειψες βρε! τι κανετε?? εγω Αννουλα αδιαθετησα (3 φορες εως τωρα) οποτε ευκολα θα μου το φυτρωσει χαχαχα! ο γιατρος ειχε πει οσο θηλαζεις αποκλειστικα (χωρις αλλες τροφες ή ξενο γαλα) ειναι δυσκολο να μεινεις(οχι ακατορθωτο) ε μολις μειωθηκαν λιγακι τα γευματα τσουπο ηρθε η κοκινοσκουφιτσα!!

η μπεμπα καλα??

Βικακυ μου παιδι δεν κρατιεται ο ατιμουλης!

Μαρουσκακι μου χρονια πολλα μωρο μου κ απο εδω(τρελαθηκα με της Αννας το τραγουδακι -στιχουργος μιλαμε)!!!!!!!

Κουκουτσακι σου στελνω αιτημα φιλιας...!

Τζενη κ εμενα η κορη μου ηταν ετσι αδυνατουλα κ κανονικη στο υψος σκεψου οτι τα κιλα κ το υψος του μπεμπη η Εφη τα ειχε 16 μηνων!κ αυτος 7 μιση! ειναι διαφορρετικα τα αγορια...

παω γιΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΛΙ...ΓΜΤ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλημεραααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ειμαι παααααρα μα παααααρα πολυ χαρουμενη και συγκινημενη!!!!

Γεννησε η κουνιαδα μου σημερα στις 04.50 το πρωι.

παιδαρος ειναι το αγορακι μου το γλυκο.

2.420 και 50 ποντους. Ειναι στη μοναδα μεχρι να παει 2.500

Χαιρομαι ιδιαιτερα γιατι προσπαθουσαν με τον αντρα της με εξωσωματικες εδω και πολλα χρονια και τους ηρθε το σπορακι τους με τη γνωστη φυσιολογικη μεθοδο. Κι επειδη ειχε ταλαιπωρηθει πολυ με αποβολες κτλ ευχομασταν ολοι να πανε ολα καλα. Εν τω μεταξυ ηταν με ραντεβου για σημερα το πρωοι για καισαρικη αλλα την πιασανε οι πονοι και εντελει η διαδικασια ηταν μιση-μιση που λεει ο λογος. Το ηξερα απο τη δευτερα αλλα δεν ηθελα να πω μεχρι να γεννησει και να δουμε οτι ολα ειναι ενταξει. Θα παω αυριο να τους δω γιατι ειναι και η απεργια μ'αυτα τα ταξι και δεν οδηγω κιολας..

Αχχχ ποσο πολυ χαιρομαι!!!!

Εγινα θεια κοριτσια μου..:D εχω συγκινηθει πολυ!!!

να σας ζησει ελενα το νεο μελος της οικογενειας!!!να ναι γερο και καλοτυχο!τελικα αν το θελει Ο Θεος οτι προβλημα κι αν αντιμετωπιζεις το κανει το θαυμα Του!τα συγχαρητηρια μας στους ευτυχεις γονεις!

Βικυ μου πως ηταν η κορουλα σου οταν κανατε το επομενο παιδακι σας? Πως το πηρε εννοω... Γιατι ολο διαβαζω για την σωστη προσεγγισει που πρεπει να εχει ενα παιδι οταν θα αποκτησει αδερφακι για μην αισθανεται παραμελημενο, κι οτι καμια φορα ζηλευουν και υπερβολικα κτλ κτλ ... και ολα αυτα ,με εχουν τρομοκρατησει λιγακι να σου πω την αληθεια..:rolleyes:

ελενα παμε για το δευτερο???:tongue:

Θα του τα δωσω Αννετ μου οταν θα ξυπνησει.

Κι εσυ να μου φιλησεις τον παιδαρο σου στα ποδαρακια του εε!!!

;)

Εβαλα και φωτογραφιες κοριτσια :D

Αν θελετε δειτε.

ελενα εισαι μια κουκλα αλλα ο μικρος σου ειναι το κατι αλλο!και αυτο το γελακι του τρελα!!!να ζησετε κουκλα μου και με το καλο να δεχτειτε τον μπαμπακα σας οταν ερθει η ωρα!

αχ αυτος ο πιπιλας μας...παλι κλαιει..οποτε μπαινω..γμτ γμτ!

θελει την αποκλειστικοτητα, ειναι ενας πονηρουλης αυτος!!!

Αννα25 μου ελειψες βρε! τι κανετε?? εγω Αννουλα αδιαθετησα (3 φορες εως τωρα) οποτε ευκολα θα μου το φυτρωσει χαχαχα! ο γιατρος ειχε πει οσο θηλαζεις αποκλειστικα (χωρις αλλες τροφες ή ξενο γαλα) ειναι δυσκολο να μεινεις(οχι ακατορθωτο) ε μολις μειωθηκαν λιγακι τα γευματα τσουπο ηρθε η κοκινοσκουφιτσα!!

η μπεμπα καλα??

Βικακυ μου παιδι δεν κρατιεται ο ατιμουλης!

Μαρουσκακι μου χρονια πολλα μωρο μου κ απο εδω(τρελαθηκα με της Αννας το τραγουδακι -στιχουργος μιλαμε)!!!!!!!

τσ τσ τσ

Κουκουτσακι σου στελνω αιτημα φιλιας...!

Τζενη κ εμενα η κορη μου ηταν ετσι αδυνατουλα κ κανονικη στο υψος σκεψου οτι τα κιλα κ το υψος του μπεμπη η Εφη τα ειχε 16 μηνων!κ αυτος 7 μιση! ειναι διαφορρετικα τα αγορια...

παω γιΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΛΙ...ΓΜΤ!

μαριαεφη θελει να μεγαλωσει γρηγορα να προστατευει την αδελφουλα του!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερούδια κι ευχαριστώ για τις ευχές σας.Ναι, η Αννιώ έγραψε πάλι!Σολωμέ μου εσύ!!:tongue::tongue::tongue:

Χαίρομαι πάρα πάρα πολύ που το καφέ μας ζωντάνεψε και πάλι...Φταις εσύ κουκουτσάκι που του έδωσες νέα πνοή, φταίμε εμείς που ξαναρχίσαμε να γράφουμε, δεν ξέρω, αλλά χαίρομαι πολύ πολύ πολύ!!!!:P:p:p:p

Τζενάκι, όπως και η Αννέτ έχεις έναν τρόπο να γράφεις που ξελιγώνομαι στα γέλια!!Μα ''μπασμένη'' την καρδερίνα, χαχαχα!Πώς είσαι με το μαύρο?Το είχα κάνει κι εγώ το λάθος κάποια στιγμή κι είχα βγει με το κατράμι αντί για καστανό και δε φεύγει κι εύκολα το ρημάδι!!!Ελπίζω να σου πάνε και να έισαι μια κούκλα στη βάφτιση!

Μαριαέφη, ο άντρας σου δεν παίζεται λέμε!Δε σου φτάνουν τα διαβάσματα της Έφης, ο μικρός που θα μπουσουλάει και θα τρέχει, η στεναχώρια που θα λείπει ο ανήρ, θα έχεις και το σπόρι!Βέβαια, από την άλλη θα τον νιώθεις πιο κοντά σου ε??Με το καλό οπότε!!!;);)

Βικάκι, δεν είπα γενικά 5λεπτο για να κοιμηθούν, για τον δικό μου μπόμπιρα είπα καλέ! Δε μου απάντησες πώς πάτε με τα φαγιά και το θηλασμό όμως...Πάλι δεν έφαγε ιδιαίτερα και προτίμησε τζιτζί.Λες να φταίνε οι 6 μήνες (αντί για 5 στους άλλους 2) αποκλειστικού?Ή είμαι ανυπόμονη?:rolleyes:

Κουκουτσάκι, πραγματικά είσαι μια ευχάριστη -πολύ ευχάριστη- νότα στο καφέ μας!Να σας ζήσει το νέο μπεμπάκι της οικογένειας!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

ωπ στο τσακ σε πετυχα...τι κανεις αγαπιτσα μου?και του χρονου με υγεια καλο μου και γλυκο κοριτσι μου!

τα αγορια μας τι κανουν?τα ανηψουδια σου?εγω θα καθηστερησω να στειλω πακετο γιατι ειμαστε με 15 ευρω, να δουεμ ως ποτε, ευτχυως εχουμε ψωνισει για το μωρο και εχει τα παντα, εμεις δεν πειραζει..ψωμι κι ελια που λενε!

η τζενη ειμαι σιγουρη πως ειναι μαυρη καλονη!!!αστη να λεει, 2 μετρα γυναικαρα!!!

το καρδερινακι μας βλεπω να τα παιρνει καμια μερα και να ριχνει σβουριχτες...ακου εκει μπασμενο...βρε αυτη θα περασει και τηνμανα της!!!

παω να περασω καμια φωτο

φιλακια


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωπ στο τσακ σε πετυχα...τι κανεις αγαπιτσα μου?και του χρονου με υγεια καλο μου και γλυκο κοριτσι μου!

τα αγορια μας τι κανουν?τα ανηψουδια σου?εγω θα καθηστερησω να στειλω πακετο γιατι ειμαστε με 15 ευρω, να δουεμ ως ποτε, ευτχυως εχουμε ψωνισει για το μωρο και εχει τα παντα, εμεις δεν πειραζει..ψωμι κι ελια που λενε!

η τζενη ειμαι σιγουρη πως ειναι μαυρη καλονη!!!αστη να λεει, 2 μετρα γυναικαρα!!!

το καρδερινακι μας βλεπω να τα παιρνει καμια μερα και να ριχνει σβουριχτες...ακου εκει μπασμενο...βρε αυτη θα περασει και τηνμανα της!!!

παω να περασω καμια φωτο

φιλακια

Με τη δουλειά τι γίνεται ρε μανάρι?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

ναδα...ασε εχω αρχισει να αγχωνομαι..και δεν μπορουμε να παρουμε τηλ, τον ειχε τρελανει ο δικος μου στα τηλ ωσπου του ειπε θα σε παρω εγω...μπαιλντισε ο ανθρωπος

αααααααχ θα δουμε απο κοντα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτος ο πιπιλας μας...παλι κλαιει..οποτε μπαινω..γμτ γμτ!

Αννα25 μου ελειψες βρε! τι κανετε?? εγω Αννουλα αδιαθετησα (3 φορες εως τωρα) οποτε ευκολα θα μου το φυτρωσει χαχαχα! ο γιατρος ειχε πει οσο θηλαζεις αποκλειστικα (χωρις αλλες τροφες ή ξενο γαλα) ειναι δυσκολο να μεινεις(οχι ακατορθωτο) ε μολις μειωθηκαν λιγακι τα γευματα τσουπο ηρθε η κοκινοσκουφιτσα!!

η μπεμπα καλα??

Βικακυ μου παιδι δεν κρατιεται ο ατιμουλης!

Μαρουσκακι μου χρονια πολλα μωρο μου κ απο εδω(τρελαθηκα με της Αννας το τραγουδακι -στιχουργος μιλαμε)!!!!!!!

Κουκουτσακι σου στελνω αιτημα φιλιας...!

Τζενη κ εμενα η κορη μου ηταν ετσι αδυνατουλα κ κανονικη στο υψος σκεψου οτι τα κιλα κ το υψος του μπεμπη η Εφη τα ειχε 16 μηνων!κ αυτος 7 μιση! ειναι διαφορρετικα τα αγορια...

παω γιΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ ΠΑΛΙ...ΓΜΤ!

Και ναι ξανακανω ντου απο παντου........χαχαχαχαχα Μαρακι δεν εχω αδιαθετησει αφου συνεχιζω αποκλειστικο θηλασμο και εχω μπολικο γλατακι φτου φτου η μανα.......Η μπεμπα ειναι μια χαρα ειναι ενα χαμογελαστο μωρακι εχτες της καναμε εμβολιο αλλα σημερα δεν επεσε η ψυχολογια μας γελαγε ολη την ημερα οποτε η Εβελινα με ρωτησε καποια στιγμη μαμα το εμβολιο του γελιου της καναμε????.........Το Εφακι καλα ο μπουμπουκος????

Συμπεθερα ξεχνας οτι εγω δεν εχω το περιθοριο να παω απευθειας για β επιπεδου??????Εχω και μια διαδηκασια πιο πριν..........

Καλησπερα ειπα δεν ειπα και ξανα σορυ για το ντου.......αλλα εχω φιλεναδιτσες εδω μεσα......

Link to comment
Share on other sites

Βικυυυυυυ....

Εγω τωρα μπηκα λιγο μετο κινητο ειμαι..εχω στραβωθει..


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...