Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Αννετ μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!

Κι εσυ εισαι γλυκητατη και πανεμορφη και μια μανουλα ολο γλυκα και στοργη. Για τον Γερασιμουλη τι να πω????!!!!!!!!! Ενας παιδαρος ειναι με τεραααστιες σουπερ-μπλε ματαρες και κατι χειλακια τρομερα!!

Να σου πω επισης πως το <<αααααα>> (δεν ξερω πως) αλλα το κολλησε κι ο δικος μου σημερα..Καθοταν στο καροτσακι, σφιγγοταν ολοκληρος και χτυπαγε το ποδι του με ενα νευρο..:shock::shock::shock: χτυπαω κι εγω το δικο μου ποδι κι αρχιζει.. αααα.. αααα..

Να σας πω επισης πως ειπαμε και μια συλλαβουλα σημερα καταπληκτικη ... <<μπα>>..μονο μια φορα βεβαιως βεβαιως αλλα κι αυτο μου εδωσε πολυ χαρα... ααααχχχχ :rolleyes:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ηλιαννα μου καλησπερα :D

Ευχομαι να εισαι καλυτερα τις επομενες ημερες και να υποχωρησει σιγα σιγα η ναυτια.. Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη πως ησουν?

Επισης να περασεις καλα στην αδεια σου και να ξεκουραστεις.

Τι συγκινητικο το ακους την καρδουλα του μωρου σου που εχεις στην κοιλιτσα σου την πρωτη φορα..και την δευτερη..και την τριτη..:D


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ΗΛΙΑΝΝΑ αξια! εγω με τετοιο ιστορικο δεν υπηρχε περιπτωη να με αφησει!:)

κουκουτσακι μεχρι να ερθει ο husband θα το πει το μπαμπα!!!

οσο για την Αννα ειναι φανταστικος ανθρωπος!

το πρωι εχω κομμωτηριο λεμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Όπως καταλαβαίνετε δεν μου κολλάει ύπνος...το μωράκι μου μεγάλωσε τώρα πιά δεν είναι η μπεμπούλα μου αλλά η "Κατερίνα" και πολύ στεναχωριέμαι...:-( μεγαλώνει τόσο γρήγορα πότε ήτανε σποράκι και πότε την βαφτίσαμε χαμπάρι δεν πήρα...

Η καημενούλα πλάνταξε στο κλάμα έχει και δυνατή φωνή την πιάσανε και τα νεύρα της και ξεσήκωσε τον ντουνιά!η εκκλησία μας έχει πολύ καλή ακουστική ακουγότανε από παντού :tongue:!

Να σας πώ την αμαρτία μου δεν το απόλαυσα όπως ήλπιζα...τα πάντα γύριζαν γύρω από μωράκι μου που έκλαιγε και δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ σε τίποτα άλλο...αφού σε κάποια φάση ήθελα να την αρπάξω από τα χέρια του παπά και να την πάρω να φύγουμε!(εκεί πάνω ήταν που έμπηξα και τα κλάμματα γιατί δεν μπορούσα να το κάνω)

Να σας πώ και την μεγάλη μου χαρά????Πως βγαίνουμε φωτογραφίες γυρνάω το κεφάλι μου και τι να δώ???ένα καροτσάκι με ένα παλικαράκι μέσα που μου φάνηκε τόσο μα τόσο γνωστό και σηκώνω τα μάτια και βλέπω και την μανούλα του...η χαρά μου που τους είδα ήταν τόσο μεγάλη που δεν περιγράφεται!Εννοείται ότι παράτησα τα πάντα και έτρεξα κοντά τους να τους πάρω μια μεγάάάάάαάλη αγκαλιά!!!!Ήτανε σα να τους ήξερα από πάντα...δεν υπήρξε στιγμή η αμηχανία της πρώτης γνωριμίας αντιθέτως ένιωσα λές και είμασταν μαζί και πίναμε καφέ λίγες ώρες πρίν!Κι ο μικρούλης όμως μόλις με είδε μου έσκασε ένα χαμόγελο όλο γλύκα!

Μαρούσκα μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ που μας τιμήσατε με την παρουσία σας δεν φαντάζεσαι πόσο μεγάλη χαρά μου έδωσες...μέχρι και ο σύζυγος με πήρε χαμπάρι και μου είπε το βράδυ που ξαπλώσαμε "Έχω την εντύπωση ότι αυτό που χάρηκες πιό πολύ σήμερα είναι το ότι ήρθε η Μαρία με τον Γιώργο!" πήγα να το σώσω αλλά ήμουν αυτό που λένε θέλει η @%^%%^ να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας που είστε δίπλα μου...Σας αγαπώ πολύ...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Τζενακι μου, συγκινηθηκα!... Να την χαιρεστε την Κατερινα σας και με το ονομα! Μην ανησυχεις,στη βαφτιση του 2ου μωρου σας θα ξερεις τι να περιμενεις και θα εισαι πολυ πιο χαλαρη!:-D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια αχ τι καλα να εισαι σπιτι εχω βαλει και το κλιματιστικο στο φουλ γιατι δεν την παλευω με την ζεστη εχει ερθει και η μαμα μου να με βοηθαει με το ταλιμπανακι μου γιατι εγω τα πρωινα για κανενα 4ωρο ειμαι παρεουλα με το μπανιο....Παλι μιση θα μεινω!!!Μαρια εφη μου ο γιατρος μου ειπε οτι με το που καταλαβω το παραμικρο να τον ειδοποιησω και αν εχω συσπασεις νωρις να κοψω τον θηλασμο μαχαιρι!!!Τζενακι μεγαλωνουν πολυ γρηγορα τα παιδιακια μας...και εγω τον θυμαμαι σαν κουκιδα στον πρωτο υπερηχο και τωρα εχει γινει ενα μικρο αντρακι!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Τζενη μου γερη κ καλοτυχη να ειναι η Κατερινουλα μας! πολυ συγκινηθηκα!!θελουμε φωτο!!!!!!!!!!!! :)

Μαρουσκα μπραβο που πηγες!!!!!!!!!

Ηλιαννα μου φαε καμμια φρυγανια βρε κοριτσι πριν σηκωθεις απο το κρεββατι νομιζω θα βοηθησει!

εμενα τα δικα μου τα εγραψα στο fb.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γλυκητατα μου κοριτσια!!

Μαρια μου μεχρι να'ρθει ο husband θα κανει και ποδηλατο ο μικρος που λεει ο λογος..

Τζενακι μου τι καλα που ηρθε η Μαρουσκα και σου εδωσε κουραγιο εκεινη τη στιγμη . Η καημενη η ζουζουνιτσα σου φοβηθηκε λιγακι,

Οπως λεει και η Βικυ στο επομενο παιδακι θα το απολαυσεις πιο πολυ.

ΕΓγω πειμενω να αδιαθετησω και με εχει πεθανει η μεση μου!! Ενα απ'τα καλα της εγκυμοσυνης που μου λειπει ειναι αυτοι οι 9 μηνες χωρις περιοδο.

Ειδα και τις φωτογραφιες σα στην ομαδα του φεις. Δεν εχω σχολιασει ακομα καμια και να με συγχωρεοτε γι'αυτο αλλα τα παραπονα στο στο κουκουτσι που εκανε γκρινιες :-))

Μακαρι να σας ειχα γνωρισει και πιο πριν και να σας ειχα συαντησει, αλλα ολα στην ωρα τους.

Καληνυχτα στα γλυκα σας τα ζουζουνακια! Και ετοιμαστε τους ανεμιστηρες και τα κλιματιστικα γιατι το επομενο διημερο η ιερμοκρασια αναμενεται να φτασει στους 39-40.......


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενα εμεις χαιρομαστε πολυ που η διαδυκτιακη μας οικογενεια μεγαλωσε μαζι σου! Καποια στιγμη θα συναντηθουμε και παλι! Κοριτσια,σημερα σκυλομετανοιωσα που πηγα τον Πεπελινο βολτα με το καροτσι... Αντεξε μονο 15 λεπτα και μετα μας ακουσε μεχρι και η Μαρουσκα στην Κατερινη!:| καλε Μαρουσκααααα...γουερ αρ γιου ρε; σε μις γιου λεμε! Ανναααα,ολα καλα;που εισαι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια αχ τι καλα να εισαι σπιτι εχω βαλει και το κλιματιστικο στο φουλ γιατι δεν την παλευω με την ζεστη εχει ερθει και η μαμα μου να με βοηθαει με το ταλιμπανακι μου γιατι εγω τα πρωινα για κανενα 4ωρο ειμαι παρεουλα με το μπανιο....Παλι μιση θα μεινω!!!Μαρια εφη μου ο γιατρος μου ειπε οτι με το που καταλαβω το παραμικρο να τον ειδοποιησω και αν εχω συσπασεις νωρις να κοψω τον θηλασμο μαχαιρι!!!Τζενακι μεγαλωνουν πολυ γρηγορα τα παιδιακια μας...και εγω τον θυμαμαι σαν κουκιδα στον πρωτο υπερηχο και τωρα εχει γινει ενα μικρο αντρακι!

ωχ ηλιαννα μου, υπομονη κανα μηνα ακομα μετα θα πετας!να τρως μικρα και πολλα γευματακια φιλια στο αντρακι σου και θα σε περιμενουμε στο φεις να σας καμαρωσουμε!

μπραβο ΗΛΙΑΝΝΑ αξια! εγω με τετοιο ιστορικο δεν υπηρχε περιπτωη να με αφησει!:)

κουκουτσακι μεχρι να ερθει ο husband θα το πει το μπαμπα!!!

οσο για την Αννα ειναι φανταστικος ανθρωπος!

καλε μη ντρεπομαιιιιιιιιιιιιιι!!!:tongue::D

το πρωι εχω κομμωτηριο λεμε!!!

μεγεια το μαλλι και θελουμε φωτο!

Καλημέρα σας!

Όπως καταλαβαίνετε δεν μου κολλάει ύπνος...το μωράκι μου μεγάλωσε τώρα πιά δεν είναι η μπεμπούλα μου αλλά η "Κατερίνα" και πολύ στεναχωριέμαι...:-( μεγαλώνει τόσο γρήγορα πότε ήτανε σποράκι και πότε την βαφτίσαμε χαμπάρι δεν πήρα...

το μικρο κατερινακι εγινε ολοκληρο κοριτσακι!

αχ τζενακι ποτε θα σου φερει τον γαμπρο στο σπιτι ουτε που θα καταλαβεις!;)

Η καημενούλα πλάνταξε στο κλάμα έχει και δυνατή φωνή την πιάσανε και τα νεύρα της και ξεσήκωσε τον ντουνιά!η εκκλησία μας έχει πολύ καλή ακουστική ακουγότανε από παντού :tongue:!

Να σας πώ την αμαρτία μου δεν το απόλαυσα όπως ήλπιζα...τα πάντα γύριζαν γύρω από μωράκι μου που έκλαιγε και δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ σε τίποτα άλλο...αφού σε κάποια φάση ήθελα να την αρπάξω από τα χέρια του παπά και να την πάρω να φύγουμε!(εκεί πάνω ήταν που έμπηξα και τα κλάμματα γιατί δεν μπορούσα να το κάνω)

αχ καλο μου, ησουν και κουρασμενη με ολες τις ετοιμασιες της βαφτισης (δεν αφησες και τιποτα για καναν αλλον)

Να σας πώ και την μεγάλη μου χαρά????Πως βγαίνουμε φωτογραφίες γυρνάω το κεφάλι μου και τι να δώ???ένα καροτσάκι με ένα παλικαράκι μέσα που μου φάνηκε τόσο μα τόσο γνωστό και σηκώνω τα μάτια και βλέπω και την μανούλα του...η χαρά μου που τους είδα ήταν τόσο μεγάλη που δεν περιγράφεται!Εννοείται ότι παράτησα τα πάντα και έτρεξα κοντά τους να τους πάρω μια μεγάάάάάαάλη αγκαλιά!!!!Ήτανε σα να τους ήξερα από πάντα...δεν υπήρξε στιγμή η αμηχανία της πρώτης γνωριμίας αντιθέτως ένιωσα λές και είμασταν μαζί και πίναμε καφέ λίγες ώρες πρίν!Κι ο μικρούλης όμως μόλις με είδε μου έσκασε ένα χαμόγελο όλο γλύκα!

ειμασταν κι εμεις εκει τζενακι...με την σκεψη και ολη μας την αγαπη!

Μαρούσκα μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ που μας τιμήσατε με την παρουσία σας δεν φαντάζεσαι πόσο μεγάλη χαρά μου έδωσες...μέχρι και ο σύζυγος με πήρε χαμπάρι και μου είπε το βράδυ που ξαπλώσαμε "Έχω την εντύπωση ότι αυτό που χάρηκες πιό πολύ σήμερα είναι το ότι ήρθε η Μαρία με τον Γιώργο!" πήγα να το σώσω αλλά ήμουν αυτό που λένε θέλει η @%^%%^ να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει!!!!

χαχαχαχαχαα

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας που είστε δίπλα μου...Σας αγαπώ πολύ...

κι εμεις σας αγαπαμε, να ζησει το Κατερινακι μας καλοφωτιστο να ειναι το κοριτσι μας και να το καμαρωσουμε και νυφουλα!

Γεια σας γλυκητατα μου κοριτσια!!

Μαρια μου μεχρι να'ρθει ο husband θα κανει και ποδηλατο ο μικρος που λεει ο λογος..

Τζενακι μου τι καλα που ηρθε η Μαρουσκα και σου εδωσε κουραγιο εκεινη τη στιγμη . Η καημενη η ζουζουνιτσα σου φοβηθηκε λιγακι,

Οπως λεει και η Βικυ στο επομενο παιδακι θα το απολαυσεις πιο πολυ.

ΕΓγω πειμενω να αδιαθετησω και με εχει πεθανει η μεση μου!! Ενα απ'τα καλα της εγκυμοσυνης που μου λειπει ειναι αυτοι οι 9 μηνες χωρις περιοδο.

Ειδα και τις φωτογραφιες σα στην ομαδα του φεις. Δεν εχω σχολιασει ακομα καμια και να με συγχωρεοτε γι'αυτο αλλα τα παραπονα στο στο κουκουτσι που εκανε γκρινιες :-))

αααααααα δεν σχολιασες?απαραδεκτο...χαχαχα καλα παιδι μου λες και δεν ξερουμε απο ζουλαπακια!εμεις συνηθως συγκεντρωνομαστε το βραδυ, κοιμουνται τα τεκνα και εμεις σερφαρουμε!

Μακαρι να σας ειχα γνωρισει και πιο πριν και να σας ειχα συαντησει, αλλα ολα στην ωρα τους.

Καληνυχτα στα γλυκα σας τα ζουζουνακια! Και ετοιμαστε τους ανεμιστηρες και τα κλιματιστικα γιατι το επομενο διημερο η ιερμοκρασια αναμενεται να φτασει στους 39-40.......

μακαρι αλλα καλλιο αργα παρα ποτε!

ελπιζω να μη μας πιασει στο ταξιδι :|

Ελενα εμεις χαιρομαστε πολυ που η διαδυκτιακη μας οικογενεια μεγαλωσε μαζι σου! Καποια στιγμη θα συναντηθουμε και παλι! Κοριτσια,σημερα σκυλομετανοιωσα που πηγα τον Πεπελινο βολτα με το καροτσι... Αντεξε μονο 15 λεπτα και μετα μας ακουσε μεχρι και η Μαρουσκα στην Κατερινη!:| καλε Μαρουσκααααα...γουερ αρ γιου ρε; σε μις γιου λεμε! Ανναααα,ολα καλα;που εισαι;

γιατι βικουλιω μου?μηπως ποναει το μωρο μας απτα δοντακια?

εμεις καλα...εχθες ολο μπαμπα φωναζουμε...και δωσαμε και το πρωτο μας φιλι!

στο στομα ε!!!αμ πως...μια 2,5 ετων κουκλιτσα τον γραπωνει και του δινει ενα φιλιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...ο γερασιμος παντως το απολαυσε...μολις ξεκολλησανε γελουσε ο σκατος!:tongue:

και μετα ολο φιλια στα μαγουλα του εδινε...αχ πολυ ερωτιαρης θα μου γινει και θα τρομαζω να τον μαζευω απτις γωνιες!!!:lol::lol::lol:

λοιπον παω να αρχισω να ετοιμαζω βαλιτσες γιατι την πεμπτη αλι βεντερτσι ατενα!!!

ιντερνετι δεν θα εχω αλλα αν βρω καφε στη πολη θα μπαινω να δινω το παρον!

σας φιλουμε και σας αγαπαμε!!!μουατςςςςςςςςςςςς!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

μανουλιτσες ουυυυουυυ!

Βικακυ τι επαθε καλε ο πεπελινος Λασκαρινος? εμεις στην βολτα ειμαστε κυριοι ξυπναει το πρωι κ φωναζει δυνατα τατατα τατα!

εχει πολυ πλακα!

με τον ανηρ τα ιδια..δεν πολυμιλαμε αλλα δεν με νοιαζει κιολας... ουφ! την Παρασκευη ερχεται κ ο νονος του παιδιου μου κ θα περασω φινα!

σιγα μην σκασω λεμε!!

Αννουλα να περασετε τελεια θα σε παρω ξανα τηλεφωνακι...

χμμμ Μαρουσκα μας λειπεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!come back καλε πηγαινε σε κανα Internet cafe!

γκρινιαζει παω..

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΠΟΛΛΟΣΤΑ !!ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΔΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ ΛΟΓΩ 5 ΤΕΚΝΩΝ ΕΔΩ!Ο Αντρίκος μου τρώει μόνο φρούτα και περνάμε τέλεια!Τζενάκι, περάσαμε υπέροχα, είστε μια υπέροχη οικογένεια κι εμείς νιώσαμε όπως εσείς!Πες του Κίμωνα να ετοιμάζεται για αγώνα με Γιώργο, χαχα!Φιλάκια στην κούκλα σας!!!:P:p:p:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμε!!!

Μαρουσακι μου χρονια πολλα και καλα!!!

Τζενακι μου να μας ζησει η νεφωτιστη Κατερινα!!!να της χαρεις οπως επιθυμεις!!!!

Εμεις γυρισαμε το παιδια ομως τσου...γυρνανε στις 27/8 ..την παρασκευη θα παω να τα τα δω για πσκ ...Το μικρο μας εχει μεγαλωσει και πλεον στεκεται στα ποδαρακια του και το χαιρεται πολυ πολυ...καναμε και τα μπανακια μας ,μαυρισαμε και τωρα τεεεεεεεελλλλοςςςςςςς


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...