Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Αααααααααχ, κι εγώ να τελειώσουν οι διακοπές περιμένω, να πάμε σχολείο!Το μικρό μας-χαράς ευαγγέλια!- θα τον κρατήσει η μαμά μου μάλλον η οποία το πήρε απόφαση να βγει στη σύνταξη!Ο Αντρίκος μας έβγαλε δόντι στη γιορτή μου, χαχα, μου το κρατούσε για δώρο!Κατά τ' άλλα, τρώμε τα φρουτάκια και λιγότερο την κοτόσουπα...Αλλά έχει φάει κόλλημα με το στήθος κορίτσια!3 παιδιά έκανα, τα άλλα ξεκόλλησαν αμέσως από το στήθος ξεκινώντας τα στερεά, αυτός έχει φάει ΤΟ κόλλημα και τη νύχτα ανά 3ωρο και πάλι ω ναι!:(:(:(Υπομονή.....Είναι τόσα αυτά που θέλω να γράψω και δε θυμάμαι και δεν προλαβαίνω....Άντε να έρθει ο Σεπτέμβρης να μαζευτούμε λέμε!

Ηλιαννάκι, η αδερφή μου θήλαζε το πρώτο της ως τον 7ο μήνα της 2ης εγκυμοσύνης της χωρίς πρόβλημα οπότε αν δεν έχεις συσπάσεις βάρα!Τώρα που είπα βάρα...ακόμη δεν έχει έρθει η πρώτη περίοδος (μη βαράτε...16 μήνες χωρίς αυτήν...) και φοβάμαι μην τρέχει τίποτε άλλο και θα αυτοκτονήσω επιτόπου λέμε!Έλα μαρή, περιμένω!Θέλω να πάω διακοπές με τον άντρα μου του χρόνου!!!!!!

Φιλιά σε όλες, πάω να ετοιμαστώ για θάλασσα τώρα που κοιμάται ο μικράκιας!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Mαρακι μου χρονια πολλα μας!!

αντε αφου γυρισατε θα πω : καλο χειμωνα!!!!

κ η Εφη μου ναι βγηκε δευτερη στα 50 μετρα υπτιο! το δελφινι μου!!

κ αγνωστο το ποτε θα γυρισει κοριτσια γιατι δεν υπαρχουν λεει εισητηρια!

Link to comment
Share on other sites

Μα δε γυρίσαμε ακόμη:(:(:(:( 28-8 γυρνάμε μωρέ...

Χρονια μας πολλά ναι ναι, του χρόνου θα έχουμε και το μικρό Μαράκι της Λίτσας...με το καλό η βάφτισή σας κοπελάρα μου... Εγω δεν ΄έχω πάρει καν ρούχα για το παιδί για τις 11-9:(:(:(:(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκακι μου καλε βγαλατε δοντακι?!! μπραβο μεγαλωσε ο Αντρικος μας!!

λες να βγει αληθινη η ευχη μου??χαχαχα!!

το Μαρακι της Λιτσας δεν θα γιορταζει μωρε το 15Αυγουστο γιορταζουν μονο οι παντρεμενες εδω στην Κρητη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτελους!!!!κοσμος!!!!

Καλως ηρθατε ομορφιες!!!

μεγια το δοντι μαρουσκακι !!εγω για την βαφτιση του βουδα ψωνιστηκα(που λενε και στην βορεια ελλαδα)πηρα ενα φορεμα μιντι σε πρασινο μπλε χρωματισμους και πρασινο μπολερο ..αμα χασω και κανα κιλο θα φαινομαι σουπερ!!

Μαριαεφη μου...χρονια πολλλαααα το ξεχασα....οτι επιθυμεις κοριτσακι μου!!!και συγχαρητηρια στο δελφινι σου ...

Vasdeli μου και εμας μας λειπεις!!!

Λιτσακι μου ηρθε το προσκλητηριο!!!!υπεροχο!!!με το καλο η βαφτιση!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο την παραλια! ΙΩΑΝΝΑ πηραμε το δωρακι μας,ευχαριστουμε πολυ! Ειναι πολυ ωραιο! ΛΙΤΣΑ ηρθε το ροζ προσκλητηριο με το καλο!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Vasdelaki !!!

σιγα καλε το δωρο ...κατι μικρο που να χωραει σε φακελο για το φιλαρακι μας!!

εχω στειλει και στην Αννα αλλα φοβαμαι οτι μαλλον θα γυρισει πισω..μετακομισαν ή οχι ?


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα ευχαριστω για τις ευχες!! η Αννα ειναι Κεφαλονια!!!περναει σουπερ χτες νυχτοπερπατησαν κιολας!!

Λιτσακι κ εγω το πηρα!με το καλο η βαφτιση! δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω νομιζα οτι ειναι μεσημερι αλλα ειδα οτι ειναι απογευμα οποτε με το μωρο βραδυ 3 ωρες δρομο η επιστροφη φοβαμαι συγχωρεσε με!!

να δω ποτε θα αξιωθω να στειλω στην Βικυ τις ευχες μου... το χαρτ ντεεεε...

Ιωαννα βγαλε φωτο με το φπορεμα εισαι μελφαχροινη κ θα σου παει!!

Link to comment
Share on other sites

Μαριαεφη μου μετακομισαν μονιμα δλδ ?????θα μου επιστραφει το πακετο ...δεν πειραζει θα το στειλω κεφαλονια !!!!αυτη να περναει καλα!!!αχ θαλασσα!!!!!

το φορεμα ειναι πολυ καλο...και το πρασινο μπολερο του δινει πολυ ...θα σας το βγαλω φωτο να με θαυμασετε!!!!

εσεις Μαρακι ποτε θα βαπτιστειτε ?


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειαααα!Τα μεγάλα βλέπουν ταινία, ο μικρός κοιμήθηκε για απόγευμα κι η αδερφούλα μου μου ετοιμάζει καπουτσίνο!Με τον άντρα μου δε μιλιόμαστε αλλά τεσπα!

Ιωαννάκι, κι εγώ βεραμάν μίντι πήρα για τη βάφτιση και ψάχνω επίσης μπολερό ή εσάρπα γιατί στο μοναστήρι ξέρεις....Με βλέπω να βαφτίζουν το παιδί απουσία μου!Ακόμη μπομπο τίποτα, ο ανήρ φέεεετα γιατί θέλει να τις κάνουμε στη ''Μέριμνα του παιδιού'' Κατερίνης το οποίο ανοίγει 1 Σεπτεμβρίου όμως...:confused::confused::confused: Άντε, να μην αγχωθώ και γι' αυτό!

Μαράκι, αν υποψιαστώ ότι θα ξαναγίνω μάνα...τόσο σύντομα, αχ έλα καλή μου περιοδούλα, έλα, Αύγουστος πια!

Βικάκι, ουου, καλά μπανάκια κοριτσάκι μου!Βρήκα ένα βιβλίο για δεινοσαύρους εδώ στην αδερφή μου κι αμέσως σκέφτηκα ξέρεις ποιον! ;););)

Η κουμπαρούλα μου που γεννάει γενάρη του 2012 μάλλον πάει για τρίτη κόρη, ντόινγκ!!!Η άλλη κουμπάρα μου που ω ναι, κι εκείνη γεννάει γενάρη 2012 πάει για γιο, πολύ καρπερός αυτός ο μάης του 2011 ρε κορίτσια, όπως και του 2010, έτσι, χαχα!;);););););)

Φιλιά σε όλες σας και στα ζουζούνια σας, αχ κορίτσια, παραλίγο θα έγραφα στα σποράκια σας, πωπω, 1 χρόνο πίσω πήγα!!! :tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκα μου! Σε πεθυμησα! Σε φιλω πολλες φορες! Καλε 10 μερες πριν την βαφτιση η μπομπο; :| παει,θα ειχα πεθανει απο το αγχος! ΙΩΑΝΝΑ, η Αννα το πηρε το δωρακι σας,θυμαμαι που το ειχε γραψει στο φεις!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Σημερα ετοιμαζομαι για αναχωρηση παω στα παιδακια μου!!!εχω την τσαντουλα μου ετοιμη και βουρ για το κτελ!!!αντε αλλη μια εβδομαδα και τελειωνει το μαρτυριο...

Απο την αλλη με τον συζυγο το παιζουμε εργενηδες...ποτακια , θερινα σινεμαδακια , ψωνια και καφεδακια ..και η πεθερα μου τρεχει και δεν προλαβαινει με 2 παιδια!!

Vasdeli μου εχω να μπω στο φατσοβιβλιο πολυ καιρο ...αλλα αφου το ελαβε σουπερ!!!να περναει καλα το κοριτσι μου στην υπεροχη κεφαλλονια!!και ηθελα να σε ρωτησω κατι ακομη απο τον ναρλη εμεινες ευχαριστημενη ??σε παροαδοση ,ταχυτητα , κατασταση πραλαβης των μπομπο??

Μαρουσκα 10 μερες πριν οι μπομπο????δεν θα το αντεχα κοπελια!!!!απαπαπαπα...εγω θα βαλω μπολερο γιατι να το εκφρασω κομψα ειναι πλουσια τα ελεη και να μην σοκαρω τον παπουλη...περιμενουμε να δουμε και το δικο σου φορεμα να σε θαυμασουμε!!

Μαρακι μου του χρονου ε ??οποτε σας βολευει ... ω ρε τον νονο σκεφτομαι μιας και ο πιπιλας μας ειναι παιδι πιασαρικο!!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...