Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!Εμένα το ρεκόρ μου είναι 21.00 η ώρα!Μετά ξύπνησα 05.00, έκανα καφέ, τέλεια!!!:P:p:p Είμαι χαρούμενη, τα αυτάκια μας είναι πεντακάθαρα!!!!!!!:-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Εμένα το ρεκόρ μου είναι 21.00 η ώρα!Μετά ξύπνησα 05.00, έκανα καφέ, τέλεια!!!:P:p:p Είμαι χαρούμενη, τα αυτάκια μας είναι πεντακάθαρα!!!!!!!:-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P

Καλημέραααααα!:P

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά Αντρίκο μου; <3 <3 Μπράβο σας! Πήγατε για το εμβόλιο και είδατε και τα αυτάκια, ε; Για πες! Και τι γίνεται τώρα;

Πρωί πρωί στην κουζίνα σήμερα.... στο σχολείο έχουν πάρτυ, όχι μάθημα! Κάθεε μαμά ανέλαβε κάτι να κάνει για τα παιδιά στο σχολείο. Από Χτες είχαμε πυρετό στην κουζίνα!! Γαλατόπιτα ο Π και τσιζ κέϊκ η Η. Και είχανε μια χαρά πριν λίγο που τα πήγαμε στο σχολείο!!!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!:P

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά Αντρίκο μου; <3 <3 Μπράβο σας! Πήγατε για το εμβόλιο και είδατε και τα αυτάκια, ε; Για πες! Και τι γίνεται τώρα;

Συνεχίζουμε την τρίτη παρτίδα brondho-vaxom και τέλος, τπτ άλλο.Καθαροί από αντιβίωση εδώ και 3 μήνες!!!!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Πρωί πρωί στην κουζίνα σήμερα.... στο σχολείο έχουν πάρτυ, όχι μάθημα! Κάθεε μαμά ανέλαβε κάτι να κάνει για τα παιδιά στο σχολείο. Από Χτες είχαμε πυρετό στην κουζίνα!! Γαλατόπιτα ο Π και τσιζ κέϊκ η Η. Και είχανε μια χαρά πριν λίγο που τα πήγαμε στο σχολείο!!!!!!

Επειδή εχω δοκιμάσει και τα δύο μιαμ μιαμ μια θα πω!!!Eγώ έκανα πίτσα στο Φάνη, ήθελε μπράουνις αλλά ήδη 2 μαμάδες θα έκαναν κέηκ οπότε το γυρίσαμε στο αλμυρό!;)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να κάνω Βικάκι?Τα έχω κρατημένα στο my lilypie και είναι εύκολο να παίζω, χαχα!Το καλοκαίρι θα βάλω και θαλασσινό background!Πάω να δουλέψω, καλημέρα!:cool::cool:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου Καλό Πάσχα να έχουμε! Σας έφεραν οι νονοί λαμπάδα για τα καμάρια σας? Του Λευτεράκη ναι, του Δημητράκη αναμένουμε! Κορίτσια σμπαραλιάστηκα, έπεσα και χάρισα στο δεξί μου πόδι ένα ωραιότατο διάστρεμα, μόνο αυτό μου έλειπε με δύο μωρά. Αντί για γύψο φοράω επιστραγαλίδα για τουλάχιστον 3 βδομάδες και την πρώτη βδομάδα καο στον ύπνο. Πασχαλιάτικα κυκλοφορώ με την παντόφλα του Σπύρου γιατί δεν μου χωράει τίποτα δικό μου...

Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε Ηλιάνα μου!!!! Περαστικά σου κοριτσάκι !!!

Μόλις σήμερα έφτασε το δέμα της νονάς του Παύλου,η λαμπάδα είναι με Ρωμαίο στρατιώτη και είναι τέλεια!!!! Τους άλλους νονούς θα τους δούμε στην Αθήνα!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...