Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Εγώ όπως έχω ξαναγράψει είμαι η Ελένη, είμαι 26½, γεννήθηκα στον Καναδά στο Βανκούβερ και ήρθαμε στην Ελλάδα με τους γονείς μου και την αδερφή μου το 1994. Από το '94 λοιπόν ζω στον Πειραιά!! Γνώρισα τον Βαγγελάκη μου όταν πέρασα στο ΤΕΙ στα Γιάννενα, όπου εκείνος ήταν στο τελευταίο εξάμηνο και εγώ στο πρώτο!!! Είμαστε μαζί από τον Δεκέμβριο του 2001 και είμαστε αχώριστοι. Πέρυσι τον Αύγουστο παντρευτήκαμε και τον Νοέμβρη γέννησα τον Ντιντίνο μου και τώρα με ανυπομονησία μεγάλη περιμένουμε και το 4ο μέλος της οικογένειας μας για να ολοκληρωθούμε και να ζήσουμε happily ever after!! NEXT.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ όπως έχω ξαναγράψει είμαι η Ελένη, είμαι 26½, γεννήθηκα στον Καναδά στο Βανκούβερ και ήρθαμε στην Ελλάδα με τους γονείς μου και την αδερφή μου το 1994. Από το '94 λοιπόν ζω στον Πειραιά!! Γνώρισα τον Βαγγελάκη μου όταν πέρασα στο ΤΕΙ στα Γιάννενα, όπου εκείνος ήταν στο τελευταίο εξάμηνο και εγώ στο πρώτο!!! Είμαστε μαζί από τον Δεκέμβριο του 2001 και είμαστε αχώριστοι. Πέρυσι τον Αύγουστο παντρευτήκαμε και τον Νοέμβρη γέννησα τον Ντιντίνο μου και τώρα με ανυπομονησία μεγάλη περιμένουμε και το 4ο μέλος της οικογένειας μας για να ολοκληρωθούμε και να ζήσουμε happily ever after!! NEXT.....

Tι τελεια Ελενη μου!

να ειστε παντα γεροι και ευτιχισμενοι!με το καλο να υποδεχτειτε το νινακι σας!!

vasdeli περιμενουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, άργησα το ξέρω αλλά μέχρι να κοιμίσω τα παιδιά, να μαγειρέψω, να..να... να' μαι τώρα που όλες εσείς κοιμάστε(και καλά κάνετε!)

Όλα καλά στον πρώτο υπέρηχο. Είδαμε σάκο και ένα σουσάμι μέσα!:tongue: Εμφυτεύθηκε στο βάθος της μήτρας, και περιμένουμε σε μια βδομάδα να ακούσουμε καρδούλα!

Υπερηχογραφικά είμαι 6 βδ και 2 ημ (Ελένη μαζί πάμε). Βάση ΠΗΤ υπολόγιζα ότι είμαι 5 εβδ και 2 ημερών αλλά έχω μικρό κύκλο και εμπιστεύομαι περισσότερο τον υπέρηχο. ΠΗΤ μου έβγαλε 10-01-11(καλέ μου Θεούλη!). Σας φιλώ, τα λέμε αύριο!!!:cool:

Α! τικεράκι στο επόμενο ραντεβού! Μέχρι τότε θα βλέπω της Ελένης!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μανουλες ιανουαριου 2011..μου θυμιζετε εμενα περυσι στις μανουλες ιανουαριου 2010...ευχομαι σε ολες σας μια υγιης και τελειομηνη εγκυμοσυνη..με το καλο:D:D

Eυχαριστούμε πολύ annia!!

Εύχομαι, αν το θες, να γίνεις σύντομα τρίτεκνη! Λυπήθηκα για την απώλειά σου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Vasdelaki μου πολύ χάρηκα!!! Άντε θα είμαστε μαζί , πακετάκι!!! Άντε τώρα να ακούσουμε και καρδούλες ζωηρές και μετά να χαλαρώσουμε!!!

Εγώ πάλι σήμερα τα ίδια!! Δεν σας τα γράφω αναλυτικά θα γίνω γραφική.....έχω καταντήσει αηδία!!! χαχαχαχαχα Με τον άντρα μου χθες κοιμηθήκαμε στις 3 !!! Καθόμασταν μπαλκόνι ακούγαμε μουσικούλα!!! Ο μικρός μια χαρά είναι, το δοντάκια μας μεγαλώνουν!!! Αυτά προς το παρόν!! Ααα επίσης ήρθε η μαμά μου σήμερα και την εβαλα (γαϊδουριά) να μου μαγειρέψει και εγώ ημουνα μπαλκόνι με τον μικρό και τον έκανα κουνια!! Δεν άντεχα την μυρωδια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!επιτέλους ξελασκάρισα λιγάκι από την δουλειά και κατάφερα να μπώ να δώ τα νέα σας...

Έχουμε και λέμε...με λένε Τζένη...(προφανές αλλά είπα να το επιβεβαιώσω :)) είμαι 26 μισό και είμαι 7 χρόνια μαζί με τον αντρούλη μου και πιό συγκεκριμένα προχτές είχαμε επέτειο δύο χρόνων από τον γάμο μας!!!! επίσης προσπαθούσα 2 χρόνια για το μικρό μου θαυματάκι και τελικά ήρθε στο τσάκ για να με γλιτώσει από μεγάλη ταλαιπωρία...

Σήμερα έχω τον δεύτερο υπέρηχο και πάμε για να ακούσουμε καρδούλα!!!!Θα πάω πρώτα για ένα καφεδάκι(λέμε τώρα γιατί καφές χωρίς τσιγάρο δεν γίνεται...) με μια φίλη μπάς και ξεχαστώ λιγάκι και δε με φάει η αγωνία και μετά βούρ στον γιατρούλη...

ααα παρέλειψα να πώ ότι μένω Θεσσαλονίκη όλη μου την ζωή με εξαίρεση 2 χρόνια που σπούδασα στην Καστοριά...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 25ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ(ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΖΑΛΑΔΕΣ,ΕΜΕΤΟΙ).ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΟΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΜΑΙ...

P.S: ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα!!!ειμαι η αννετ και ειμαι καλα χαχαχχα

οχι δεν ειμαι καλα..ημουν χαλια απο ζαλαδες και ταση προς εμετο αποτο πρωι και πρεπει να παω και επισκεψη..

λοιπον εγω ειμαι 35,5 και στις 13 κλεινω ενα χρονο παντρεμενη..μενω αθηνα οπως βλεπετε και ονειρευομαι καποια στιγμη να την εγκαταλειψω!

βασδελακι, μπραβο κοριτσαρα μου..κι εγω ακολουθω με μια μερα καθηστερηση!

τζενη με το καλο το καρδουλακι σας!να μη ξεχασεις και δεν μας πεις τα νεα σου!!!

θα μπω απτων κουμπαρων το πισι!

ηλιαννα καλως ορισες και με το καλο το μωρακι σου, να εχεις μια καταπληκτικη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

ελενη μου, φιλακια στον μικρο!!!πως εισαι τωρα?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ελενη ξεχασα να σου πω..ειστε μια ζωγραφια!!!φτου φτου σκορδα!!!

και τι ματαρες!!!ε καλα του μικρου ειναι το τοπ!!!χιχιχι

να ειστε καλα κουκλα μου να ζησετε!!!και με το καλο το αδερφακι του!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Annete μου σε ευχαριστούμε καρδιά μου!! Είπαμε και εσείς δεν πάτε πίσω!!! Σήμερα ο μπαμπάς μας δεν δουλεύει και περνάμε λίγο χρόνο μαζί του για αυτό και δεν απαντάω γρήγορα!!!

Τζενάκι άντε με το καλό και εσύ να ακούσεις το φασολάκι σου!!! Θα περιμένουμε νέα!!!

Ηλιάννα μου καλώς όρισες στην παρέα μας και με το καλό το μπεμπάκι σου!! Την παρασεκυή θα νιώσεις τα μεγαλύτερα και ομορφότερα συναισθήματα να σε κατακλίζουν!!! Με το καλό και εσυ λοιπόν!! Πόσο υπολογίζεις εσύ οτι είσαι ?? Πότε είχες τελευταια περίοδο??

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειχαμε προγραμματισει κατι,δεν ειμαστε καν παντρεμενοι ειναι να παντρευτουμε 11σεπτεμβριου..αλλα αφου μας ετυχε καλοδεχουμενο..εσυ πως και τοσο γρηγορα δευτερη εγκυμοσυνη??

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό και ο γάμος λοιπόν!! Και εγώ έγκυος ήμουνα στον γάμο μου!!! Εγώ είχα πει ότι ή θα τα κάνω μαζί με μικρή διαφορά, ή αν δεν κάτσει αμέσως θα το αφήσω κανένα 4αρι χρόνια. Αλλά τελικά έκατσε και τώρα θα κάνω και το δεύτερο , αλλά μετά τέλος!! Το κλείνω το μαγαζάκι. 2 είναι τέλεια!!

Πάντως τα απρογραμμάτιστα είναι τα καλύτερα. Εγώ ήμουν 25 εβδομάδων στον γάμο μου, αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν την πολυχάρηκα την εγκυμοσύνη μου με το τρέξιμο των προετοιμασιών....αλλά τώρα χαίρομαι τον γιο μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...