Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Με ρέγουλα οι δουλειές εε?? Εμείς δεν προλάβαμε να πάμε στο «οικογενειακό» σπίτι πριν τον γάμο και μείναμε στο «γκομενικό» μας....χαχαχα Μετακομίσαμε τον φλεβάρη στο «οικογενειακό». Ο μικρός είναι ήσυχος αυτές τις μέρες αλλά είχαμε 2 εβδομάδες κόλαση με τα δόντια του !!! Τώρα ευτυχώς βγήκαν τα δύο κάτω και ηρέμησε το μαναράκι μου!! Κατα τα άλλα είναι πολύ καλό και γλυκό παιδάκι!!! Γελαστός ,αγκαλίτσας αγαπησιάρης , αγαπούλης που τον λέει και ο μπαμπάς του και επίσης έχει αρχίσει να δείχνει τρομερή αδυναμία στον πατέρα του .......

Link to comment
Share on other sites

απο συπτωματα τι εχετε?εγω εχω πολυ συχνοουρια και ανακατωσουρες,επισης πολυ υπνηλια..

Από υπνηλία θα είχα ούτως η άλλως από τα ξενύχτια του μικρού, ευτυχώς με έχει εκπαιδεύσει το παιδί μου!! χαχα Όσο για ανακατωσούρες ένα θα σου πω έχω 4 μέρες που την λεκάνη της τουαλέτας την έχω κάνει σαλόνι!! χαχαχα Συχνοουρία έχω αλλά σε λογικά πλαίσια ακόμα!! Από ζαλάδες δεν θα το έλεγα...πιο πολύ μικρούς πονοκεφάλους και σήμερα και μία ευαισθησία στο στήθος μου!!! Έχουν πρηστεί τα άτιμα....

Link to comment
Share on other sites

εμεις θα παμε 2βδομαδες πριν γινει ο γαμος.ξερεις το στρωσιμο του κρεβατιου και τετοια..και εμεις τωρα μενουμε στην γκαρσονιερα που εχει κανει ο αντρας μου πανω απο το πατρικο του..αστα 8με 4δουλευω εγω και 9-8ο αντρας μου..και τα σαββατοκυριακα παμε στο σπιτι μου και το μαζευουμε..τωρα εχει μπει ο ξυλουργος και ετοιμαζουμε τις ντουλαπες..παντως δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα οτι ειμαι εγκυος..σε ποιο μαιευτηριο θα γεννησεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λογικά στο Αλεξάνδρα, εκεί γέννησα και τον Ντιντίνο!! Εσύ?? Θα το συνειδητοποιήσεις βρε την παρασκευή που θα δεις τον σπόρο!! χαχαχα

Είναι μαρτύριο πάντως να έχεις όλες τις δουλειές του κόσμου , τρέξιμο με τον γάμο και στο τέλος και μετακόμιση!! Εγώ ευτυχώς είχα σταματήσει την δουλειά πριν μείνω έγκυος και δεν είχα και την κούραση την έξτρα!! Να προσέχεις όσο μπορείς κοριτσάκι εε??? Η δουλειά σου είναι γραφείου??

Link to comment
Share on other sites

απο ετοιμασιες ευτυχως εχω κλεισει ηδη εκλησια κεντρο νυφικο φωτογραφο προσκλητηρια..μενουν μονο η διακοσμηση και οι μπομπονιερες..

Αχ τι ωραία πράγματα?? Ωραία περίοδος αυτή των ετοιμασιών!!!! Μου φαίνεται σαν να έχουν περάσει 10 χρόνια...και δεν έχει περάσει ούτε ένας χαχαχαχα

Να τις ζήσεις αυτές τις στιγμές καλό μου....όσο πιο δυνατά μπορείς!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

ναι ευτυχως και ειναι απο ενα φιλικο μας ζευγαρι και ειναι λιγο πιο ελαστικοι απο οταν τους ανακοινωσα οτι ειμαι εγκυος..δουλευω 4χρονια σχεδον εκει..ο γιατρος που εχω ειναι μονο στο ιασω..δεν ξερω θα κρινω αναλογα και το κοστος γιατι δεν ειμαστε και για πολλα εξοδα..φυσιολογικα εχεις γεννησει?

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω αλλα τυχαινει φορες που γυριζω πτωμα και το τελευταιο που σκεφτομαι ειναι να τρεχω για ετοιμασιες..ευτυχως με βοηθαει ο καλος μου οσο μπορει..μολις τελειωσει και ο ξυλουργος θα παμε να δουμε για επιπλα και ηλεκτρικα..ευτυχως βοηθανε και οι γονεις μας γιατι χαλια με την οικονομικη κριση..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευτυχώς ,να έχεις και μια άνεση κινήσεων και μία άλφα κατανόηση βρε παιδί μου!!Πολύ σημαντικό αυτό!!! Ναι φυσιολογικά γέννησα Ηλιαννάκι!!! Θα δεις πως λειτουργήσει ο γιατρός σου τώρα στην πρώτη επίσκεψη και θα κρίνεις ανάλογα!!!

Link to comment
Share on other sites

τον εχω πολυ καιρο αυτο τον γιατρο τον ξερω ειναι πολυ καλος..απλα το κοστος σε ιδιωτικο φοβαμαι οτι θα ειναι μεγαλο και δεν μας παιρνει για 3-4χιλιαδες ευρω..εσυ εχεις βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ παιδί μου τι χάλι και αυτό?? Πάλι καλά που είναι και οι γονείς μας αλλιώς θα είμασταν επι ξύλου κρεμάμενοι!!! Καινούργιο το σπίτι σας, ή κάνετε ανακαίνηση ?? Εμείς αυτό που είμαστε τώρα το βρήκαμε ευκαιρία είναι 8ετίας και απλά κάναμε καποιες αλλαγές!!! Είχαμε 3 μήνες μαστόρους μέσα βέβαια, βαψίματα ντουλάπες πόρτες και το μπάνιο!!

Link to comment
Share on other sites

ειναι καινουριο το εχει φτιαξει ο μπαμπας μου και ολα τα εξοδα τα εχει βαλει αυτος..αλλα θα μας παρουν τα επιπλα οι γονεις του αντρα μου και στο γαμο θα τα βαλουν μισα-μισα ε και θα βαλουμε και εμεις κανα 3000σιγουρα..ευτυχως το προγραμματιζαμε να παντρευτουμε κανενα χρονο πριν και βαζαμε καποια χρηματα στην ακρη..εσυ δεν δουλευεις ε?καλα 2μας μιλαμε μονο ε??δεν εχει κινηση το καφε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...