Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Να χαιρόμαστε την kardoula που έχει σήμερα γενέθλια...νομίζω κλείνει τα 23!! Χρόνια σου πολλά καρδούλα!!

Κι εμείς πήραμε 3 μπιμπερό NUK μεγάλα κοντόχοντρα γυάλινα και βουρτσάκια κι όλα τα σχετικά.... ε και να θηλάσουμε τα μπιμπερό δε θα πάνε χαμένα, κάμια στιγμή θα τα χρησιμοποιήσουμε...

διάλεξα NUK γιατί μου άρεσαν περισσότερο οι θηλές τους

με γεια το καινούριο μας καφέ!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γειά σας κορίτσια!

Με γειά το καφέ, μέχρι να το βρώ.. ξημέρωσα - έστειλα μνμ και σε μερικές από εσάς, αν το λάβετε, αγνοείστε το!

Πήγα την Παρασκευή και είδα την μπεμπούλα μου

Ήταν μιά χαρα, 1 κιλό ακριβώς, η ανάπτυξή της super.

Είμαι πολύ χαρούμενη που όλα πάνε καλά

Από πράγματα δεν έχω πάρει τίποτα. Το απόλυτο τίποτα. Μόνο μερικά βιβλία. Θα την βγάλω στην θεωρία εγώ! χα χα

Απαράδεκτος ο γιατρός του ΙΚΑ με την καμπύλη σακχάρου. Τέτοιοι γιατροί είναι για φτύσιμο

Φιλιάκια σε όλες και καλή εβδομάδα!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Με γειά το καφέ!!!!!!!

Αντμιν που είναι τα τικερ οεο;;;

Μαρία και Λίτσα θα τρίζουν τα κόκαλα του Ιπποκράτη....τι όρκο δώσανε τα άχρηστα λαμόγια;;...δεν πήγαιναν να γίνουν χασάπηδες καλύτερα...αλλά τι λεω,το επάγγελμα του χασάπη έχει και γμτ παιδιά!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

paros 99 02/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι

kardoula 02/02 * Αγοράκι

mummycool 03/02 Γενική Kλινική Θεσ/νίκης * Αγοράκι

Litsaki 19 05/02 * ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ * Κοριτσάκι

ioanna k 05/02 * Κοριτσάκι

georgiab 05/02 * Κοριτσάκι

Ydroxoaki 06/02 Μητέρα* Αγοράκι

katerina23 09/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

Eua79 09/02 ΠΓΝΙ *Κοριτσάκι

Bouda 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

sofiaanna 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

myrto 11/02 AΡΕΤΑΙΕΙΟ* Αγοράκι

inka 12/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Eleonora2 12/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

giota!14/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

huida 14/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

elita 14/2 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι & Κοριτσάκι

Σιλβή17/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

jend 17/02 * Αγοράκι

ramonitsa 18/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι

georghar 20/02 *Κοριτσάκι

mariamg 22/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Felia 22/02 ΜΗΤΕΡΑ ΛΑΜΙΑΣ* Κοριτσάκι

AlmA24/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

natasaZ 25/02 ATTIKO* Αγοράκι

nutella 25/02 ΓΕΝΕΣΙΣ * Κοριτσάκι

Νίνια 27/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Elena1982 06/03 Γενικό Κρατικό Νίκαιας * Κοριτσάκι

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia !!!!

katerina,leo na paro apostiroti kai thilastro avent ...na rotiso benoun alis markas bibero ston apostiroti?

kardoula ,xroniaaaaaaaaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!na ta ekatostiseis!!!

ante ki ali skorpina ...na min eimai moni mou...

koritsares simera exo trelathei stis sispaseis simera ...na do ti tha mou pei o giatros avrio....

bouda ena kilo to moro sou!!!!sigxaritiria!!!!!me to kalo !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Inka εγω αποστηρωτη πηρα εναν του jumbo με 19? που εκανε την δουλεια του μια χαρα! Αν δεν κανω λαθος χωραει 6 μπιμπερο! Τα επωνυμα ειναι πολυ ακριβα και δεν κανουν τπτ παραπανω!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες ηλεκτρονικο τι εννοεις; Σε αυτο βαζεις λιγο νερο και βραζει και γινεται η αποστηρωση! Ολες οι μαρκες μπαινουν, δεν θυμαμαι σε ποση ωρα τα αποστηρωνει γιατι εχω και 2 χρονια να το χρησιμοποιησω.. Δεν κανει πολυ ωρα παντως.. Μπιμπερο παντως και εγω nuk ειχα παρει γιατι και εμενα μου αρεσαν οι θηλες!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

inka και εγω της avent θα παρω με εχουν βολεψει πολυ τωρα πουτα χρησιμοποιω στον μικρο μου, θεωρητικα και αλλη μαρκα μπιμπερο μπορεις να βαλεις στον αποστειρωτη εκτος πια αν τα μπιμπερο εχουν πολυ μεγαλη διαφορα στο σχημα.

kardoula χροοοοοοοοοονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να τα χιλιασεις με το καλο ο γιοκας σου:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

βρε ινκα και εγω εχω πολλες συσπασεις και μερικες φορες η κοιλια μου ειδικα οταν σηκωνομαι το πρωι απο τοκρεβατι ειναι για πολυ ωρα σκληρη και αναρωτιεμαι αν αυτο ειναι συσπαση


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...