Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

georgia eipame einai ligo yperprosextikos o paidiatros sou den yparxei logos na stenaxwriesai, afou ta brhkate k me to gala mia xara

egw 3ekinhsa k kanw standard mia antlhsh th mera ta 3hmerwmata apo to ena sth8os o mpemphs k apo to allo to 8hlastro, alla pali mono gia ena dekalepto bgazw, meta stereyei entelws, kamia 80 ml ta katafernw koutsa straba

de mou lete, den pisteyw na ta stereitai o mpemphs ayta ta ml?

jennoula mh se pairnei bre apo katw....afou exeis k th manoula sou maximh...afhse ton ligo na 3ekourasteis

edw pantws exei super kairo, hr8e h mama mou krathse to mpemph k eplyna epitelous to mpalkoni (eixa na to plynw apo th mera pou gennhsa :))

koritsia ton ebala sthn kounia ths fisher price k tou kalarese, olo to prwi milouse me to kokkino arkoudaki (einai de3ia tou gia ayto k akoma de gyrname de3ia aristera to kefali mas...th kitrinh gatoula den th blepoume :mrgreen: poy einai aristera)

tinaki mia xara 8a ta kataferete, edw ta kataferes me to prwto..

asxeto: toso kairo oloi me prhzoun na to 8hlaseis einai kalo, oso perissotero mporeis...e arxisa na ta pairnw, eidika afou oi perissoteres pou to lene de 8hlasane h 8hlasan ena mhna mono, e ma pia....oloi 3eroun ti einai kalo alla o eaytoulhs mas 3erei poso dyskolo einai na 8hlaseis ena mwro, eidika an einai megaloswmo k fagano h akoma xeirotera 2 opws sthn periptwsh sou elita...

3erw ti einai kalo gia to paidi mou k 8a to kanw alla an den antexw de 8elw na xw k tis typseis mou apo panw...aman pia, oloi ginan giatroi k mames se ayth th xwra!

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mammycool ,exo ki ego tin kounia !!!!mou tin ekanan doro ..alla nomizo einai mikri akoma i foufoula ...den prepei na arxisei na kathete?

ti tha kaneis me ton afxena tou ventouza ?ti sou eipe o giatros?

ki ego strautoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadmino pou mou lene aaaa thilazeis oraia !!!na thilazeis oso mporeis !!!!ego den eixa gala 20 meres thilasa ...vre ai mori...

ego travao me to thilastro meta apo 2 ores pou exo thilasei to 1o proino gevma..fovame ki ego mi to steriso apo to foufoulaki !!!

i foufoula einai simera 3.870!!!!megalonei to kamari mou!!!

i thiles mou exoun ginei kafe anixto apo kafe skouro ..esas???

tha pao ki ego simera na me dei o giatros ...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera girls!

Xthes irthe i aderfoula mou kai exw parea mexri tin Pempti. O Nikolas xetrelathike molis tin eide tin exei oli mera sto podi!:)

Mas efere dwrakia gia ton Nikola paixnidakia kai stin mpoumpou kalokairina forematakia teleia, allwste tha ginei kai nona tis!

Ayrio tha paw ston pathologo me tis exetaseis na dw ti tha mou pei, i egxeirisi apo oti eida sto net ginetai kai laparoskopika kai meneis 2 imeres sto nosokomeio kai 1 ebdomada xreiazetai gia na epaneltheis se rithmous..

Simptwmata den eixa, ektos apo auto ton pono pou eixa tin proigoumeni ebdomada..ti na pw, pali kala pou to brikame kai tha diorthwthei apo to na trexw kai na min ftanw..

O kairos sinexizei na min kserei ti toy ginetai..mia exei ilio, mia sinnefia..elpizw ayrio na einai kalos kai na pame boltoula!

Ksexasa na sas pw, xthes i mpempa ekane tin 1h megali bolta me aytokiniti - 1 wra na pame kai 1 na gyrisoume- koimotan se oli tin diadromi, efage mesa sto aytokinito kai itan kiriaaa!Eytyxws giati eixa ena agxos...fantasteite me mesa sto aytokinito, pisw kathisma, ena kareklaki aristera ena dexia kai egw stin mesi :D xamos leme!

Ayta apo emas, na pername kala kai na exoume ISIXES nixtes..

Elena, na sou zisei i mpempoula!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε?

Εμεις για ενα ακόμη βραδυ κοιμηθήκαμε αρκετα καλα.12:30-5:30 που μου ξυπνησε ο ενας νιαουριζοντας.Τον καθυστερησα καμια ωρίτσα με την πιπίλα του μεχρι να ξυπνήσει και ο αλλος.Που θα πάει θα το συνηθίσουν το ωραριο καποια στιγμη

Σημερα αδιαθέτησα γαμώτο.Δεν πρόλαβε να σταματήσει το αιμα μετα την γεννα και τσουπ να το ξανα σε τρελή ποσότητα

Ειπα σημερα να πάρω μια προσφορά απο gilli diet μπας και χασω πιο ευκολα τα κιλα που εχουν μεινει.Και επαθα σοκ:shock:.1470 το τριμηνο΄τιμη προσφοράς:?.Οπότε μου κόπηκε η όρεξη και νομιζω οτι το ψητο και η σαλατούλα ειναι μια χαρα:mrgreen:


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου μην σε ανησυχει... η επεμβαση της χολης ειναι επεμβαση ρουτινας πια.. δεν ποναει και δεν θελει και να κατσεις πολυ στο νοσοκομειο... Και εγω στο τσακ την γλυτωσα!! Δηλαδη αν το παθαινα και αυτο θα τα ειχα παθει ολα πια!! Αλλα μου ειπε ο γιατρος παρακολουθηση...:mad:.

Διακοπες θελω και εγω... Εμεις μαλλον θα παμε στην Σκιαθο.. Εδω και χρονια λεμε για Σκιαθο, αλλα ολο κατι γινεται και δεν παμε. Ελπιζω φετος να ειναι η χρονια μας .... Μηπως ξερει καμια κανενα καλο ξενοδοχειο εκει???

Ινκα μπραβο στην φουφουλα σου... Μεγαλωνουν τα σπορακια μας!! Αντε και συντομα θα τις παιρνουμε μαζι για πεντικιουρ και κομμωτηριο!! Εγω μονο για πεντικιουρ γιατι ειμαστε καραφλουλες ακομα και το κομμωτηριο το βλεπω να αργει... χιχιχι... Αααα κατι μου ειπαν παλι για το πρωτο κουρεμα της μικρης... Πρεπει λεει να πεταξω τα μαλλια στην θαλασσα?? Ξερετε τπτ?? Αχ δεν μπορω αλλο με αυτες τις προληψεις...

mummycool το θηλαστρο θελει υπομονη... παντως ειδες πως ενω ελεγες πως δεν βγαζει μια χαρα τα πας.... Σιγα - σιγα θα βγαλει και πιο πολυ. Απλα θελει να τραβας σε τακτικα διαστηματα... Και μην τα ξαναλεμε... Ασε τον κοσμο να λεει τα δικα του.


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηγαμε βολτα τελικα πυ ειναι η μαρινα ζεας που αραζουν τα σκαφη. Τα ειδε ο ηλιος τα φυσιξε καθαρος αερας και ηπιαμε καφεδακι στα φλικαφε σαν ζευγαρακι αγαπημενο αφου και τα μωρα νανουριστικαν και κοιμηθηκαν στη βολτα. Ενιωσα κι εγω φυσιολογικος ανθρωπος μετα απο καιρο.Τι ωραια περασαμε πολυ ωραια.

Κοριτσια SOS ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΙΩΣΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ θεριζει μας ειπε η παιδιατρος προσοχη και θα τους κανει εμβολιο σε 10 μερες για αυτο.Να προσεχετε συναναστροφες και τους μπαμπαδες που γυριζουν απο δουλεια.

Συμπεθερα τι κανει η νυφη μου σημερα?Οποτε ερθετε προς τα κατω πες μας μπας και παμε για καφεδακι με τα μωρα.Θα σου στειλω τηλ αν ειναι.Και οποια αλλη κοριτσια τωρα που θα ανοιξει ο καιρος.

Mummycool ειναι ευκολια ομως ο θηλασμος φαντασου εγω με δυο μωρα βγηκα εξω τσινιξαν λιγο εβγαλα το βυζι εριξα ενα φουλαρακι απο πανω μια χαρα. Ουτε μπουκαλια ουτε μεζουρες ουτε ιστοριες για αγριους ειδικα εγω αυτα θα ταχα διπλα. οποτε ασε βασανο.Ενω το βυζι ειναι παντα ευκαιρο με το πρωτο κιχ. Ενταξει υπαρχουν τα υπερ και τα κατα. Δεν πιστευω πως δε χορταινου. Εγω εχω καταλαβει πως αλλωτε τρωνε και για παραηγορια αν πονανε για ανακουφιση ή για να νανουριστουν.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια??

εμεις καλα ετρεχα σε κατι δουλειες σημερα σε συμβολαιογραφους και δικηγορους για την εταιρεια που εχουμε και ειχα και την μπεμπα παραμασχαλα στο μει ται ησυχη ητανε ελπιζω να κουραστηκες και να κοιμηθουμε το βραδυ , κατα τα αλλα την εχει πιασει απο εχθες μια τρελα με το γαλα και τρωει συνεχεια και τα 180 δεν της φτανουν μηπως ειναι αλμα αναπτυξης και γιαυτο ξυπναει συνεχεεια ??? πειτε μου ναι να παρηγορηθω

mummycool και ινκα ποια κουνια εχετε θελω να παρω και εγω μια για την μπουμπου γιατι το ριλαξ το βαριεται

γεωργια αντε καλα αποτελεσματα που θα ειναι σιγουρα

ιωαννα περαστικα τωρα το ειδα μην ανησυχεις η χχολη δεν ειναι τιποτα

ελιτα και αυριο γλυφαδα θα ειμαι και συχνα απο δω και περα γιατι φτιαχνουμε το κεντρο απο την αρχη και εχω λιγο τρεξιμο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια??

εμεις καλα ετρεχα σε κατι δουλειες σημερα σε συμβολαιογραφους και δικηγορους για την εταιρεια που εχουμε και ειχα και την μπεμπα παραμασχαλα στο μει ται ησυχη ητανε ελπιζω να κουραστηκες και να κοιμηθουμε το βραδυ , κατα τα αλλα την εχει πιασει απο εχθες μια τρελα με το γαλα και τρωει συνεχεια και τα 180 δεν της φτανουν μηπως ειναι αλμα αναπτυξης και γιαυτο ξυπναει συνεχεεια ??? πειτε μου ναι να παρηγορηθω

mummycool και ινκα ποια κουνια εχετε θελω να παρω και εγω μια για την μπουμπου γιατι το ριλαξ το βαριεται

γεωργια αντε καλα αποτελεσματα που θα ειναι σιγουρα

ιωαννα περαστικα τωρα το ειδα μην ανησυχεις η χχολη δεν ειναι τιποτα

ελιτα και αυριο γλυφαδα θα ειμαι και συχνα απο δω και περα γιατι φτιαχνουμε το κεντρο απο την αρχη και εχω λιγο τρεξιμο

Κατερινα εχω κι εγω μια κουνια αυτη εδω http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=42001&e=detail&site=gr&pid=35920&selcat=bgsw

ειναι γαι ολα τα σταδια αναπτυξης.Ο μπεμπης νανουριζεται σε αυτη και η μπεμπα οταν δεν την πιανουν οι στριμαδες της και ειναι ηρεμη


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ελιτα το ξερω για την γαστρεντεριτιδα το εχουν περασει πολλοι γνωστοι μου και ειναι θανατος, εμεις θα το κανουμε το εμβολιο την Πεμπτη μαζι με το τριπλο με ρωτησε η παιδιατρος αν θελω να το κανω γιατι ειναι προαιρετικο και ειπα ναι δεν το ρισκαρω στον γιο μου δεν το ειχα κανει και περυσι ακριβως τετοια ,εποχη την βγαλαμε 3 μερες στο Μητερα με γαστρεντεριτιδα εκανε 30 διαρροιες και εμετους την ημερα αφυδατωμενο τον πηγα..

Δεν σας ειπα αυριο εκλεισα ραντεβου σε διατροφολογο θελω να χασω τα κιλα που μου εμειναν δεν αντεχω αλλο και επειδη μονη μου δεν τα καταφερνω και εχω κολλησει θα παω σε αυτον μπας και γινει τιποτα, σημερα αδιαθετησα κιολας επιτελους και ελπιζω να φυγει κανενα κιλο

Εμενα η μπεμπα κραταει το κεφαλι της κανονικα αφου οταν την εχω αγκαλια δεν το στηριζω ελπιζω να μην κανω κακο επισης της αρεσει συνεχεια ορθια δεν θελει να την εχω αγκαλια ξαπλωτη κλαιει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...