Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

προσεχε γιατι οτι παραγγελνεις απο Αμερικη νομιζω πληρωνεις τελωνειο την ειχα πατησει μια φορα και ακυρωσα την παραγγελεια, ειχα βρει ενα που μου αρεσε πολυ στο ΗΡΑ αλλα εκανε 90 ευρω και τα θεωρησα υπερβολικα για ενα γυμναστηριο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ο δικος μου επαιζε με ενα που ειχε καθοταν και χαζευε βεβαια ειναι στο παιδι αλλα αυτο που ειχα το εδωσα και ντρεπομαι να το ζητησω πισω βλεπεις δεν περιμενα να μεινω εγκυος τοσο συντομα επισης ειχαμε και κουνια fisher price αλλα την βαλαμε στην αποθηκη και ξεχασαμε τις μπαταριες μεσα και εκαναν διαρροη και χαλασε ολος ο μηχανισμος και ετσι ειναι αχρηστη τωρα αφου ουτε μουσικη παιζει ουτε κουνιεται παντως ο μικρος καθοταν πολυ στην κουνια


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω δεν τα εχω βγαλει ακομη εξω.Μονο στην εκκλησια που πηγαμε

βρε κοριτσια ο ενας μου μου πνιγεται συνεχεια ρε γαμωτο οταν τρωει.Μου εχει φυγει η μιση ζωη

Μηπως θελει πιπιλα με μικροτερη ροη στο μπιμπερο μαλλον αυτο θα ειναι τσεκαρε το .Αληθεια εσεις τι πιπιλες βαζετε εμεις εχουμε μπιμπερο της αβεντ και βαζουμε τις θηλες 3+μηνων με τις 2μηνων δυσκολευοταν και γκρινιαζε


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαν σας ειπα?Τα λατρευω, ολο παω και τους δινω φιλακια. Οταν η παιδιατρος της επαιρνε αιμα ολο πηγαινα της εδινα φιλακια και τη χαιδευα. Το ιδιο και ο μπεμπης.Ασε μια μερα ειχε ο αντρας μου κραταγε το μπεμπη να ρευτει και τον πηρε ο υπνος(απτα ξενυχτια). Ακουω ενα γκουπ. του πεσε ο μπεμπης αλλα ευτυχως δεν χτυπησε, επεσε με πωπο. Ταραζομαι τρεχω τον βουταω αρχιζω να τρεμω απο το φοβο μου μιλαγα και τρεμαν τα χειλη μου, τον κοιταγα απο δω και αποκει να δω αν χτυπησε. Εκλαιγα κιολας και του δινα φιλακια.Πιο πολυ τρομαξα εγω απο το μπεμπη. Ετσι ειναι οι χαζομαμαδες ε?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μηπως θελει πιπιλα με μικροτερη ροη στο μπιμπερο μαλλον αυτο θα ειναι τσεκαρε το .Αληθεια εσεις τι πιπιλες βαζετε εμεις εχουμε μπιμπερο της αβεντ και βαζουμε τις θηλες 3+μηνων με τις 2μηνων δυσκολευοταν και γκρινιαζε

Τι μου θυμισες τωρα τη ν παιδιατρο που ελεγε στις αρχες, ροη θελουμε ροη!!Πιπιλα με μεγαλη τρυπα και μας ειπαν να παρουμε αυτη που ειναι για στερεα τροφη με την χαραδρα οχι τρυπ΄. Και το παιδι πνιγοταν ειδικα η μπεμπα. Ακομα και με την 2 πνιγεται. Ο μπεμπης εμαθε με αυτη και μετα τα ξερετε που δεν μονο με μπιμπερο χορταινε το γλαρακι. Εχω και 3.Εχω δοκιμασει διαφορες. Η 1 τον ζοριζει αργει και κουραζεται


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

κατσε ελιτα να δεις τι θα γινει οταν αρχισουν και σε λενε μαμακα και μανουλα απο τα πατωματα θα σε μαζευουν , παω προχθες το βραδυ οταν ξυπνησα να ταισω την μικρη να σκεπασω τον γιοκα μου και ανοιγει ταματακια του μεσα στον υπνο του και μου λεει σαγαπαω μιλαμε ελιωσα δακρυσα απο συγκινηση ασε που η μπεμπα ειναι με ολους επιφυλακτικη και μονο σε μενα χαμογελαει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

κατσε ελιτα να δεις τι θα γινει οταν αρχισουν και σε λενε μαμακα και μανουλα απο τα πατωματα θα σε μαζευουν , παω προχθες το βραδυ οταν ξυπνησα να ταισω την μικρη να σκεπασω τον γιοκα μου και ανοιγει ταματακια του μεσα στον υπνο του και μου λεει σαγαπαω μιλαμε ελιωσα δακρυσα απο συγκινηση ασε που η μπεμπα ειναι με ολους επιφυλακτικη και μονο σε μενα χαμογελαει

Εδω χαμογελα σκαει και μας τρελαινει ο μπεμπης κανω ασα χαζη και φωναζω, γελαει γελαει.Εκει στη φωτο αυτη που γελαγε κοιταζε το ματακι και ξεκαρδιζοταν το εκανε και σημερα στο αμαξι ολο κοιταε το ματακι και γελαγεpost-22755-14825440066589_thumb.jpg


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες!!!!!!

Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω δεν μου μένεο καθόλου χρόνος...

Το κοριτσάκι μου θέλει όλο αγκαλιά κι όταν την αφήνω ξεραίνεται στο κλάμα...

Τις τελευταίες μέρες είχαμε ένα θέμα με τα κακά της που δεν είχε κάνει και της έβαλα υπόθετο γλυκερίνης, και μετά από λίγο χέστηκε παντόκορφα χχχχχχχ

Η όρεξή της έχει ανοίξει τρελά και το δικό μου σχεδόν δεν της φτάνει....

Το βράδυ είναι το μαρτύριο... Πριν τις 3 δεν κοιμάται ή μάλλον κοιμάται πάνω μου και μέχρι να φάει να ρευτεί έρχεται το επόμενο γεύμα και ουρλιάζει... είμαι λίγο κομμάτια που να μην είχα και βοήθεια την μητέρα μου... βράβο σε όσες τα καταφέρνουν μόνες τους!!!

Αυτά τα νέα μου!!

Φιλάκια


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...