Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

η παρέα του parents !!!


FOP1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!! Μια χαρά είναι κι εδώ ε;;

Καλή αρχή!! Ελπίζω να έρθουν κι οι άλλες!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Εχω στειλει στην λινα και στην mkcm μπορει να μην μπηκα ν ακομα να δουν το μυνημα , καλη αρχη λοιπον !!!! Αν εχεις κ αλλα κοριτσια που ξεχασα στειλτους

Τι εγινε τι τεστακι εκανες εσυ και βγηκε αρνητικο? πηρες το clearblue?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μενα..!!τι κάνετε;εγω εχω πόνο στο στήθος πολυ κ άρχισε η αναγουλα...σε κάποιον δν αρέσουν οι μπάμιες κ δν μπορω πλεον να τις φάω..!!!κριμα κ μου αρέσουν πολυ..


59760a646a.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lina αρχισαν τα οργανα? εγω ζαλαδες ειχα σημερα, ψιλο αναγουλες γενικοτερα , απο στηθος σημερα πολυ πονο και οι θηλες ουτε καταλαθος να ακουμπισει η μπλουζα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω στειλει στην λινα και στην mkcm μπορει να μην μπηκα ν ακομα να δουν το μυνημα , καλη αρχη λοιπον !!!! Αν εχεις κ αλλα κοριτσια που ξεχασα στειλτους

Τι εγινε τι τεστακι εκανες εσυ και βγηκε αρνητικο? πηρες το clearblue?

Ναι το clearblue πήρα το απλό. Σήμερα 12η μέρα καθυστέρησης! Μάλλον την Τρίτη θα πάω για χοριακή που μου είπε ο γιατρός. Τώρα ποντάρω μόνο στην καθυστερημένη ωορρηξία, άρα και σύλληψη! Έχω διαβάσει για ωορρηξία ακόμα και την 34η μέρα ( σε γυναίκα με φυσιολογικό κύκλο)!

Έχω απελπιστεί η αλήθεια είναι.. Ξυπνάω και κοιμάμαι με αυτή τη σκέψη! Να, τώρα στον ύπνο μου είδα ότι τελικά ήμουν έγκυος και πέταγα από τη χαρά μου και ένιωθα τη μήτρα μου να φουσκώνει κλπ... Ελπίζω να μην ήταν μόνο όνειρο..


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή κορίτσια! Αυτά είναι τα δύσκολα και ωραία μαζί! Άλλωστε πώς αλλιώς θα καταλάβετε ότι είστε έγκυες αφού ακόμα ούτε μωρό νιώθετε ούτε η κοιλίτσα έχει φουσκώσει; ;)


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Ναι το clearblue πήρα το απλό. Σήμερα 12η μέρα καθυστέρησης! Μάλλον την Τρίτη θα πάω για χοριακή που μου είπε ο γιατρός. Τώρα ποντάρω μόνο στην καθυστερημένη ωορρηξία, άρα και σύλληψη! Έχω διαβάσει για ωορρηξία ακόμα και την 34η μέρα ( σε γυναίκα με φυσιολογικό κύκλο)!

Έχω απελπιστεί η αλήθεια είναι.. Ξυπνάω και κοιμάμαι με αυτή τη σκέψη! Να, τώρα στον ύπνο μου είδα ότι τελικά ήμουν έγκυος και πέταγα από τη χαρά μου και ένιωθα τη μήτρα μου να φουσκώνει κλπ... Ελπίζω να μην ήταν μόνο όνειρο..

στο ευχομαι βασουλα !!!!! Πολλες φορες τα ονειρα βγαινουν αληθινα !! Δεν μας ξεχναει ο Θεος ποτε !!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι βρε γλυκιά μου!

Α! Λάθος έκανα πριν! 13η μέρα είναι σήμερα! Φαντάσου πόσες είναι, έχασα το μέτρημα!!

Ειδοποίησα Fani83, M_V_K, Freya_81, Nikoleta25, vtgian. Ελπίζω να έρθουν!

Έπαθα κάτι χθες και σήμερα περίεργο που το είχα μόνο στην εγκυμοσύνη (στην εγκυμοσύνη είχα υπερβολικούς εμετούς μέχρι και τη γέννα!): μόλις έφαγα (χθες μια μπουκιά σπανακόπιτα, σήμερα ένα σουβλάκι) μου ήρθε επιτόπου να κάνω εμετό! Πήρα βαθιές ανάσες, ρεύτηκα (συγνώμη, δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω) και μου πέρασε. Εδώ που έχω φτάσει άκόμα και ψυχοσωματικό μπορεί να είναι γιατί μου έχει γίνει εμμονή, αλλά όντως ήταν πολύ περίεργο. Εγώ τέτοια είχα μόνο όταν ήμουν έγκυος και όταν ταξιδεύουμε με αμάξι σε στροφές. Ποτέ άλλοτε!


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να ρωτήσω εσάς που έχετε εμπειρία με τις χοριακές..

Τι ακριβώς γίνεται; Πας, σου παίρνουν αίμα, φεύγεις και παίρνεις τηλέφωνο σε καμιά ώρα; Και τι σου λένε; Αν είσαι ή δεν είσαι έγκυος; Η σου λένε ένα νούμερο και κρίνεις μόνη σου; Και από πόσο και πάνω είσαι έγκυος;

Άσχετούρα είμαι, ε;;


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω εσάς που έχετε εμπειρία με τις χοριακές..

Τι ακριβώς γίνεται; Πας, σου παίρνουν αίμα, φεύγεις και παίρνεις τηλέφωνο σε καμιά ώρα; Και τι σου λένε; Αν είσαι ή δεν είσαι έγκυος; Η σου λένε ένα νούμερο και κρίνεις μόνη σου; Και από πόσο και πάνω είσαι έγκυος;

Άσχετούρα είμαι, ε;;

Καλησπέρα βασουλα μου,λοιπόν δώσε πρωι κ μεχρι το μεσημέρι θα τα εχεις παρει..αν ο αριθμός ειναι πάνω απο 5ειναι θετικό!!!στο ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου!!!


59760a646a.png
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου σε ολες!!!πως είστε;εμενα άρχισε η αναγουλα,αλλα το βραδυ..ναυτία καθόλου προς το παρόν..ενοχλήσεις λίγες κάτω χαμηλά κ το στήθος σκληρό κ ποναει,αλλα οχι πλεον τοσο οι θηλές...κ φυσικα νύστα κ κούραση!τα νεύρα τρελα..αλλα το κλάμα το εχω εύκολα!!!πολυ γέλιο...


59760a646a.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, γεια σας! Καλώς βρεθήκαμε!

Άσχημη μέρα σήμερα, δεν μπορώ να συνέλθω από την ανακατωσούρα στο στομάχι, είναι τα γενέθλια του άντρα μου και ήθελα να είμαι καλά αλλά τελικά έβαλα τα κλάματα από τη κούραση. Από ύπνο δε, ξύπνησα στις 7 και στις 10 ξανακοιμήθηκα μέχρι τις 12!

Είναι τελείως σπαστικό αυτό που τη μια μέρα είμαι καλά και την άλλη χάλια.

Ελπίζω να επιβεβαιωθεί αυτό οτι μετά τη 12η εβδομάδα υποχωρούν τα συμπτώματα.


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, γεια σας! Καλώς βρεθήκαμε!

Άσχημη μέρα σήμερα, δεν μπορώ να συνέλθω από την ανακατωσούρα στο στομάχι, είναι τα γενέθλια του άντρα μου και ήθελα να είμαι καλά αλλά τελικά έβαλα τα κλάματα από τη κούραση. Από ύπνο δε, ξύπνησα στις 7 και στις 10 ξανακοιμήθηκα μέχρι τις 12!

Είναι τελείως σπαστικό αυτό που τη μια μέρα είμαι καλά και την άλλη χάλια.

Ελπίζω να επιβεβαιωθεί αυτό οτι μετά τη 12η εβδομάδα υποχωρούν τα συμπτώματα.

Καλώς ήρθες κοπελιά μου!

Καταρχάς να χαίρεσαι τον άντρα σου! Να είστε γεροί, ευτυχισμένοι και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειας!

Όσον αφορά στην αδιαθεσία σου, δε μπορώ να σου πω τίποτα άλλο παρά να κάνεις υπομονή και ότι ελπίζω σύντομα να σου περάσουν όλα. Τα έχουν αυτά οι εγκυμοσύνες αλλά να ξέρεις αυτά είναι τα λιγότερα! Άλλες έχουν πραγματικά σοβαρά προβλήματα! Εξάλλου μόλις με το καλό γεννηθεί το σποράκι σου θα τα ξεχάσεις οοοοοοοοοοοόλα! ;)


tujXp3.png

fW48p3.png

2-4-13...Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

4-5-15...Ήρθε η μπεμπούλα μας και ολοκλήρωσε την οικογένειά μας ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...