Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κοπελιές! Που ειστε καλέ; Ερημιά εχει πεσει στο καφέ μας. Πώς τα πάτε με το κρύο; Ξεπαγιάσαμε φετος...

Φιλάκια

Που'σαι βρε Φωτεινούλα? Οι δυο μας μείναμε μου φαίνεται... Κι εγώ δεν μπαίνω πια συχνά αφού :( δεν βλέπω κίνηση. Όντως ξεπαγιάσαμε φέτος και λεφτά για πετρέλαιο... γιοκ! Άστα... Ελπίζω ν'αλλάξει ο καιρός γρήγορα γιατί... Το μικρούλι σο τι κάνει? Νομίζω πως αυτή είναι η καλύτερη ηλικία!!! Όλο αγκαλιές κ φιλάκια μ'εχει η δικιά μο και λιώνωωωωω!!!! Εντωμεταξύ σκεφτόμαστε για 2ο αλλά έτσι όπως πάνε τα πράγματα διστάζω πολύ. Αλλά είμαι και 32 χρονών, δεν έχω κ πάρα πολλά περιθώρια... Άντε να δούμε, δεν θέλω να την αφήσω και χωρίς αδελφάκι αλλά... :confused:

Anyway, φιλιά πολλά και στείλε νέα!

Φιλιά σε όλες!!!


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα Κελλυ μου. Όντως μάλλον οι δυο μας μειναμε. Οι μικρες μας όντως ειναι σε φοβερη ηλικία. Η δικιά μου τραγουδάει και χαϊδευεται συνέχεια. Χάζι την κάνουμε. Για την ηλικία σου μην ανησυχεις. Είμαι 39 ετών. Τα ίδια σκεφτομαστε κι εμεις αλλά οικονομικά εχουν δυσκολεψει πολύ τα πραγματα. Λογω κοστους και καιρικών συνθηκών έχουμε ελαττώσει και τα ταξίδια και παιδιά δεν γίνονται με τηλεπάθεια (άσχετα τι λεει ο Πανταζής):tongue: Τουλάχιστον η μικρή μου εδώ στην επαρχία μεγαλώνει σε καθαροτερο περιβάλλον με καλύτερες συνθηκες κι αυτο μας παρηγορει. Να καλυτερεψει λιγάκι κι ο καιρός να βγουμε και καμιά βολτουλα γιατι μπαφιάσαμε κλεισμένες μεσα με τις βροχές, τα χιονια και τα κρύα.

Σορρυ για την πολυλογία. Φιλάκια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Και μένα τη μικρή την κρατάει η μαμά μου αλλά τα εχει τα χρονάκια της και προσπαθω να μην πολυκουράζω. Για το θεμα του δευτερου παιδιου: κι εγω με τον αδερφό μου εχουμε μεγαλη διαφορά ηλικιας και θα ηθελα να το αποφυγω αλλά ειπαμε ένεκα της κρισης σκεφτομαστε διάφορα....

Να σας εξομολογηθώ κάτι; Δεν εχω πολύ κέφι για γιορτές φέτος. Στη μικρή προσπαθω να μην το δειχνω αλλά αυτη ειναι η πραγματικότητα. Ελπιζω να μου φτιαξει το κεφι την επόμενη εβδομαδα. Θα παμε στον μπαμπα μας για να περάσουμε τις γιορτές όλοι μαζί!

Φιλάκια

Αχ γεια σου και από μένα. Σημερα μπήκα μετά από καιρό στο forum, αρχισε επιτέλους να κοιμάται ο μικρός μου και έχω παραπάνω χρόνο. Εχω ένα γιο 5 ετών, προνήπιο, ένα μπέμπη 1 έτους και είμαι στον 2ο μήνα της τρίτης εγκυμοσύνης μου. Ειμαι άνεργη, δεν έχω καθόλου βοήθεια,(η μαμα μου νοσηλεύεται με alzheimer σε γηροκομείο) και τα χω φτύσει. Ο άντρας μου σπάνια σχολάει πριν τις 7 τη νύχτα. Αυτά.

Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος ήθελα να ανοιξει η γή και να με καταπιει. Φετος μόνο έχω χάσει τουλ 10 συμβάσεις ετήσιες, που θα με παίρνανε σίγουρα λόγω βαθμολογίας, αλλά δεν μπορώ να πάω λόγω πιτσιρικιών. Τα οικονομικά άθλια, η ψυχολογια καταθλιπτική, ζήτημα αν βγάινω απ΄ το σπίτι μια φορά στις 2 εβδομάδες....

Ομως αφού έτυχε θα το αντιμετωπίσουμε. Η γέννηση ενός παιδιού μόνο χαρά μπορεί να φέρει. Και οπως μου ειπε ένα πολύ αγαπητό μου πρόσωπο "το κάθε παιδί με το τυχερό του!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια. Κική μου με το καλό να γεννησεις το παιδάκι σου και να χαιρεσαι και τα άλλα δυο σου. Μπραβο για το κουραγιο και την πιστη σου. Άργησα να μπω λίγο στο καφε μας γιατι η μικρη κι εγω ειχαμε την ιωση που εχει κι η υπόλοιπη Ελλάδα κι ειμασταν κάπως... Αναρρωνουμε τώρα. Σημερα ειχε ωραια μέρα αλλά δυστυχως δεν μπορεσαμε να τη χαρουμε... Φιλιά σε όλες. Καληνυχτα


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Που είστε βρε κοριτσάκια μου; Πάει ν' αλλάξει η χρονιά.... το καφέ μας ερήμωσε κυριολεκτικά! Πάντως θα' θελα να μάθω νέα σας, πριν μπει το 13! Αν θέλετε στείλτε τίποτα, ξέχασα και τα ονόματά σας!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Κική μου με το καλό να γεννησεις το παιδάκι σου και να χαιρεσαι και τα άλλα δυο σου. Μπραβο για το κουραγιο και την πιστη σου. Άργησα να μπω λίγο στο καφε μας γιατι η μικρη κι εγω ειχαμε την ιωση που εχει κι η υπόλοιπη Ελλάδα κι ειμασταν κάπως... Αναρρωνουμε τώρα. Σημερα ειχε ωραια μέρα αλλά δυστυχως δεν μπορεσαμε να τη χαρουμε... Φιλιά σε όλες. Καληνυχτα

Φωτεινούλααααααααααααααααααααααα!!! Τώρα είδα το 2ο τικεράκι σου!!! με το καλό καρδιά μου, να'ναι γερό και με ένα πόνο...:P


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...