Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμένα ο γιατρός μου είπε να περιμένουμε λιγάκι, αλλά πως πιθανότατα θα χρειαστεί να το κάνω. Ο γιατρός μου θα το κάνει . Είναι και τα επαγγέλματα μας τέτοια, φαρμακοποιός εγώ, μαθηματικός ο άντρας μου....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??

Από αιματοκρίτη και εγώ 35 κ μου είπε να παίρνω 3 χαπάκια αλλά εγώ παίρνω 2!

Κίτρινα υγρά έχω και εγώ αρκετά χωρίς φαγούρα.

Κορίτσια αρχίσατε τις αγορές ?? Από που θα πάρετε τις κούνιες και τα υπόλοιπα??

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες τι κανετε;και εμενα ο αιματοκριτης 34.απο οτι φαινετε ολες μας το ιδιο προβλημα εχουμε...δε βαριεσαι λιγοι μηνες ακομη εμειναν!!stelasss για τα ψωνια που λες εγω δεν θα τα κανω...ειναι γιος βλεπεις παλι και θα ερθει ιδια εποχη με τον πρωτο οποτε δεν θα χρειαστει να παρουμε κατι.2-3 ρουχαλακια για το μαιευτηριο μονο.παντως ειναι μια πολυ ωραια περιοδο η προετοιμασια για τον ερχομο του μωρου!!!εγω τα κοιταω στα μαγαζια και μου ερχετε να τα ξαναπαρω απο την αρχη......


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουλια!

Ειχα χτες ραντεβου με το γιατρο και ειδα την μπουμπουκα μου. Ολα καλα προς το παρον. Ξανασυζητησαμε το θεμα του εμβολιου πιο πολυ να μαθω την αποψη του γιατι δεν εχω σκοπο να το κανω. Μου ειπε οτι δεν το συνιστα, κι αυτος μπερδεμενος ειναι. Αυτο που με αγχωσε ειναι οτι τον ρωτησα αν κολλησω τωρα που ειμαι εγκυος τι θα παθει το μωρο? Και μου ειπε οτι λενε οτι απο τη γριππη το μωρο παθαινει συγγενεις ανωμαλιες χωρις βεβαια κι αυτο να ειναι σιγουρο.

Αρα προσευχομαστε και ο Θεος βοηθος.


7f7174376f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ για την ώρα απλά χαζεύω σε sites για έπιπλα μωρού, καρότσια κλπ. Σε μαγαζιά λέω να αρχίσω να πηγαίνω με το που μπει ο Δεκέμβριος. Σκέφτομαι πάντως αφού δω από κοντά τα καρότσια , port bebe και καθισματα αυτοκινήτου και αποφασίσουμε ποια θέλουμε να τα παραγγείλουμε απο online shops γιατί άκουσα ότι είναι φτηνότερα.

Τώρα για ρουχαλάκια νωμίζω ότι θα πάω με τον νέο χρόνο.


1e945bc865.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Καλώς ορίσαμε στο νέο μας καφέ! Όσον αφορά το εμβόλιο εγω δε θέλω να το κάνω. Είχα ρωτήσει το γιατρό και μου είχε πει να περιμένουμε να δούμε. Τώρα όσον αφορά τις αγορές: πιστεύω ότι σε ρουχαλάκια και τέτοιου τύπου αγορές μπορεί να μας βολέψει και η περίοδος των εκπτώσεων για πιο οικονομικά (αρκεί να μπορούμε να μετακινηθούμε:P). Κούνιες κλπ που θέλουν και κάποιο χρόνο παράδοσης μπορούμε να παραγγείλουμε νωρίτερα να κι εμένα μου έχουν δώσει πολλά από αυτά που χρειάζονται και με βολεύει γιατί μισώ να πηγαίνω για ψώνια. Κατά τα άλλα την Παρασκευή το βράδυ θα πάω για τη β' επιπέδου και θα σας ενημερώσω για τα νέα. Φιλάκια!!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσαρες! απο αιματοκριτη ναι περιπου στα ιδια ειμαστε...αλλα εγω αρχισα να εχω και υπνηλια....το παθαινει καμια σας? συνηθως υπνηλια εχουμε στην αρχη και προς το τελος..απο τωρα τι με επιασε? ειπα μηπως φταιει ο αιματοκριτης που επεσε..

να τολμησω να ρωτησω και κατι ακομα.....?:oops::oops::oops:απο sex πως...πατε????:oops:


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aπό Swity

γεια σας κοριτσαρες! απο αιματοκριτη ναι περιπου στα ιδια ειμαστε...αλλα εγω αρχισα να εχω και υπνηλια....το παθαινει καμια σας? συνηθως υπνηλια εχουμε στην αρχη και προς το τελος..απο τωρα τι με επιασε? ειπα μηπως φταιει ο αιματοκριτης που επεσε..

να τολμησω να ρωτησω και κατι ακομα.....?:oops::oops::oops:απο sex πως...πατε????:oops:

Γειά σας κοριτσάκια. Την υπνηλία που λες swity την έχω κι εγώ. Και είναι σίγουρα από τον χαμηλό αιματοκρίτη. Οπότε μην ανησυχείς καθόλου, σίδηρο και υπομονή μέχρι να ανέβει λίγο. Οσο για το ...άλλο... Τι να πω; Καμία όρεξη... καμία διάθεση... ο άντρας μου με κυνηγάει με το δίκανο...χαχαχαχα


77N4p2.png

1e30b2a176.png

Link to comment
Share on other sites

Εμάς που μας το έχει κόψει από την αρχή (αποκόλληση, μετά διαβήτης), μου λείπει κορίτσια. Πέντε μήνες είναι αυτοί χωρίς, μέχρι και κάτι όνειρα σαν αυτά στην εφηβεία μου βλέπω η γυναίκα.

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα χα:lol::lol: ειστε απιστευτες......ολες σας ! μια απ τα ιδια.....τελικα μεγαλη παρηγορια το καφε μας....δυστηχως δεν ισχυει το ιδιο και για τους αντρες μας......

εγω στην 1η μου εγκυμοσυνη δεν καταλαβαινα τιποτα ολα μια χαρα! τωρα πιο πολυ πονο παρα ευχαριστιση..διαθεση υπαρχει αλλα μεχρι εκει...

Με το δικανο θα μας κυνηγανε αστα.....


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...