Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

1.irev ------------->30/03-08/04/10 ΕΛΕΝΑ (φύλλο άγνωστο)

2.angel_ ---------->31/03-03/04/10 ΕΛΕΝΑ (κοριτσάκι μάλλον)

3.pik -------------->03/04/10 Αρεταίειο (Αγοράκι)

4.andria27 -------->03/04/10 ΙΑΣΩ (Αγοράκι)

5.touki ------------>06/04/10 Μητέρα (Κοριτσάκι)

6.mel -------------->06/04/10 (Αγοράκι)

7.alikys ----------->07/04/10 Μητερα(Αγορακι)

8.dimidana -------->07/04/10 "Χατζηκώστα" Ιωαννίνων (Κοριτσάκι)

9.Valia81 ---------->07/04/10 ΙΑΣΩ (Αγοράκι)

10.mary73 ---------->07/04/10 ΙΑΣΩ (Αγοράκι)

11.ΒΑΡΒΑΡΑ Κ. ------>07/04/10 Γαλληνο ή Αγιο Λουκά

12.ELISAVET -------->08/04/10 (Αγοράκι)

13.dina84 ----------->08/04/10

14.strata------------>08-09/04/10

15.mariong ---------->09/04/10 Μητέρα

16.Marakious -------->10/04/10 (ΜΗΤΕΡΑ) (Κορίτσι)

17.taniabell---------->11/04/10 (Μάλλον κοριτσάκι)

18.despoina82 ------->12/04/10 (Μάλλον αγοράκι)

19.Iwanna ---------->13/04/10 Βιοκλινική(Γαληνός) (Αγοράκι)

20.vatraxaki -------->13/04/10 Λητώ (Αγοράκι)

21.tatti-------------->13/04/10 (Αγοράκι)

22.BOBOLINOS------->16-20/04/10 (Αγοράκι)

23.βασ32 ----------->17/04/10 Ιασω

24.Χριστίνα Τουχα..-->17/04/10 Ιασώ

25.dim_angel -------->18/04/10, Νοσ. Αλεξάνδρα

26.Eirinaki ----------->18/04/10

27.teacher----------->18/04/10,καπου στα Τρικαλα (θελω κοριτσι)

28.demi-------------->18-25/04/10 Παπαγεωργίου Θεσ/νίκη (κοριτσάκι)

29.AngiCat----------->21/04/10 (Aγοράκι)

30.Annie ------------>24/04/10 Γενεσσις Θεσσαλονικη(Μάλλον αγοράκι)icon_rolleyes.gif

31.island ------------>25/04/10, Ιασώ

32.Anna_22---------->26/04/10 (Μάλλον Ιασώ)

33.angie! ------------>26/04/10 Μητερα

34.Joanna30 --------->27/04/10 Λητώ (Aγοράκι)

35.thalia81 ---------->27/04/10

36.maraki2108-------->28/04/10 Μητέρα (Aγοράκι)

37.sfkr--------------->01/05/10 Έλενα


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ένας άτυχος άνδρας 46 ετών ανασύρθηκε νεκρός στο δήμο Χασίων στα Γρεβενά, στο χωριό Κατάκαλι, όταν το αυτοκίνητό του παρασύρθηκε από τα ορμητικά νερά χειμμάρου. Το τραγικό στο περιστατικό είναι ότι ο άνδρας είχε πάει για να αγοράσει γλυκά για τη σημερινή γιορτή του ανήλικου παιδιού του. Ο άτυχος 46χρονος…βρέθηκε έξω από το αυτοκίνητό του, προφανώς σε μία ύστατη προσπάθειά του να ξεφύγει από τα νερά

Oπως το ειπαν κι αλλες κοπελες το διαβαζα κι το ξαναδιαβαζα κι δεν το πιστευα:(

Δεν ξερω τι να πω.

Τα θερμα μου συλλυπητηρια σε ολη την οικογενεια σου.


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες....

Τωρα ειδα το αλλο μας καφε κι γραφω εδω.

Πως ηταν η μερα σας σημερα?

Εγω σημερα δεν ξερω αλλα κρυωνω φοβαμε μην αρρωστησω ξανα κι τρεχω κι δεν φτανω.

Ακουσα μανουλες να λενε πως πηραν καποια κιλα.Εχω να σας πως ενα να μην ανυσειχητε κι τοσο για αυτα τα κιλα εγω δεν μπορω να παρω ουτε γραμμαριο :( θα εχω προβλημα μετα με ενδοκρινολογο κι γυναικολογο (οχι τοσο) πρεπει να χανω οχι να περνω κι προσεχω πολυ.Αυστηρο φαγητο δηλαδη.

Ενα η δυο κιλα να παρετε δεν σας πειραζει μην παρετε 20 ομως :P .

Η διαθεση μου ειναι χαλια δεν ξερω γιατι μαλλον περιμενω να ερθει ο ανδρας μου κι αγχονομαι να πανε ολα καλα.Ψαχνω κι σπιτι κι ολα εχουν πεσει τωρα πανω μου κι δεν ξερω αν θα προλαβω .

Αχ αχ αχ ενας μηνας εμεινε μεχρι να ερθει ο ανδρουλης μου θα δει κι το ζουζουνακι που δεν το εχει δει.

Σας ζαλησα ε κοριτσια σημερα?

Μου φαινετε πως εχω καιρο να σας δω :D


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ένας άτυχος άνδρας 46 ετών ανασύρθηκε νεκρός στο δήμο Χασίων στα Γρεβενά, στο χωριό Κατάκαλι, όταν το αυτοκίνητό του παρασύρθηκε από τα ορμητικά νερά χειμμάρου. Το τραγικό στο περιστατικό είναι ότι ο άνδρας είχε πάει για να αγοράσει γλυκά για τη σημερινή γιορτή του ανήλικου παιδιού του. Ο άτυχος 46χρονος…βρέθηκε έξω από το αυτοκίνητό του, προφανώς σε μία ύστατη προσπάθειά του να ξεφύγει από τα νερά

δεν ξερω τι πως να το πω κοριτσια αλλα ηταν ο αντρας μου.

θελω θετικη ενεργεια Please.....ευχαριστω

Δεν ξέρω τι να πω κούκλα μου. Κουράγιο...και αν χρειαστείς κάτι και μπορούμε να σε βοηθήσουμε μην διστάσεις. Τα παιδία σου τώρα σκέψου και προχώρα, ο θεός να σου δίνει δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

Ένας άτυχος άνδρας 46 ετών ανασύρθηκε νεκρός στο δήμο Χασίων στα Γρεβενά, στο χωριό Κατάκαλι, όταν το αυτοκίνητό του παρασύρθηκε από τα ορμητικά νερά χειμμάρου. Το τραγικό στο περιστατικό είναι ότι ο άνδρας είχε πάει για να αγοράσει γλυκά για τη σημερινή γιορτή του ανήλικου παιδιού του. Ο άτυχος 46χρονος…βρέθηκε έξω από το αυτοκίνητό του, προφανώς σε μία ύστατη προσπάθειά του να ξεφύγει από τα νερά

δεν ξερω τι πως να το πω κοριτσια αλλα ηταν ο αντρας μου.

θελω θετικη ενεργεια Please.....ευχαριστω

Καλημέρα! Ότι και να πω είναι λίγο... Έχω περάσει ανάλογο περιστατικό (έχασα τη μαμα μου πριν 3,5 χρονια) και ξέρω ότι αναρωτιέσαι ποιο είναι το νοημα της λέξης κουραγιο... Φρόντισε να πάρεις δύναμη από τα παιδιά σου..


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια.

Εχω καιρό να μπω στο forum λόγω δουλείας και πολύ κούρασης.

Χάρηκα που μια μια μαθαίνουμε το φύλο του μωρού και περιμένουμε με αγωνία το β επιπέδου.

Το δικό μου είναι αγοράκι(οπως τα περισσότερα του απρίλη,το σχόλιασε και ο γιατρός μου) στον καινουριο πίνακα παρακαλώ να με βάψετε γαλάζια και θα γεννήσω μαλλον στο ΛΗΤΩ εαν δεν αλλάξω τελικά γιατρό για δημόσιο.

Οι αναγούλες σταμάτησαν και το πρόβλημα με την αποκολληση ξεπεράστηκε.Τώρα νοιώθω πού πιο δραστήρια και έχω περισσότερη ορέξη αλλα κουράζομαι πολύ ευκολα και με πονάει πολύ η μέση μου. Εχω μια τεράστια κοιλιά,πολύ μεγαλύτερη απ'οσο δικαιολογει η 16η εβδομαδα στην οποια βρισκομαι και εχω πάρει 7 ολοκληρα κιλά.Θεωρώ οτι σε αυτό βοήθησαν τα φαρμακα που επαιρνα για την αποκολληση.Ο γίατρος μου είπε οτι έχω περιθόριο για αλλα 10κιλα αλλα να κοψω το βράδινο γευμα.

Εκλεισα ραντεβού για β επιπεδου 21/12/09.Ξέρει μήπως κάποια κοπέλα τη διαδικασία επιστροφής χρήματων απο το ΙΚΑ για τη β επιπέδου;Να δώσει κάτι και το ΙΚΑ τόσα παίρνει κάθε μήνα!

Δεν σας κουράζω αλλο.Κάλος ορίσαμε στο νεο μας καφέ και καλά να περάσουμε.

Καλημέρα. Η διαδικασία επιστροφής χρημάτων απο το ΙΚΑ είναι η εξης:

Πρέπει να πάρεις απο κάποιο γυναικολόγο του ΙΚΑ παραπεμπτικό για την εξέταση και μετά με την απόδειξη που θα πάρεις απο εκεί που θα την κάνεις θα τα καταθέσεις μαζί στο ΙΚΑ. Σε ειδοποιούν τηλεφωνικός μετά απο δέκα περίπου ημέρες για να πάς να παραλάβεις όσα χρήματα σου έχουν βγάλει.

Αυτά . Στην διάθεση σου για οποιαδήποτε πληροφορία

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες. Εκλεισα ραντεβού για Β-επιπέδου στις 2/12. Αντε να περάσει ο καιρός...

Νομίζω ότι έχω αρχίσει και το νιώθω το μπεμπάκι μου!!!

Εσείς τι κάνετε κορίτσια;;;


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τι κάνετε? Εγώ χτες πήγα για υπέρηχο :P:p:p!! Η πεταλουδίτσα μου μεγάλωσε και ζυγίζει πια 246 γραμμάρια . Γυρίζει διαρκώς, με το ζόρι κατάφερε ο γιατρό να τη φωτογραφίσει :P . Έκλεισα και εγώ β' υπέρηχο στις 7/12, αντε να περάσει ο καιρός γιατί έχω πολύ αγωνία!

Angel θα περιμένουμε την Παρασκευή να ακούσουμε τα ευχάριστα νέα σου.

Φιλακια σε όλες.


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες. Εκλεισα ραντεβού για Β-επιπέδου στις 2/12. Αντε να περάσει ο καιρός...

Νομίζω ότι έχω αρχίσει και το νιώθω το μπεμπάκι μου!!!

Εσείς τι κάνετε κορίτσια;;;

Καλημέρα σε όλες! Κι εγω έχω αγωνία για την β επιπεδου... Εγω δεν νιώθω τίποτα από τον μπέμπη μου παρ' οτι υπερκινητικός! Πολύ θέλω να το νιώσω.. Σε ποια εβδομάδα είσαι valia81 και το ένιωσες κι όλας?? Εγώ είμαι 19+3 και τίποτα. Βέβαια η κοιλιά μου είναι πολύ μικρή ακόμα. Σκέψου κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ακόμα ότι είμαι έγκυος!!!!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Κι εγω έχω αγωνία για την β επιπεδου... Εγω δεν νιώθω τίποτα από τον μπέμπη μου παρ' οτι υπερκινητικός! Πολύ θέλω να το νιώσω.. Σε ποια εβδομάδα είσαι valia81 και το ένιωσες κι όλας?? Εγώ είμαι 19+3 και τίποτα. Βέβαια η κοιλιά μου είναι πολύ μικρή ακόμα. Σκέψου κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ακόμα ότι είμαι έγκυος!!!!

Εγώ είμαι 18w6d... και γι΄αυτό λέω ότι μάλλον το ένιωσα... Ενιωσα σαν να περπετάει κάτι... και χτες το βράδυ όταν ξάπλωσα η κοιλιά μου από τη μια πλευρά ήταν διογκωμένη και έβαλα το χέρι μου και έπιασα κάτι σκληρό... Τι να πω βρε κορίτσια... Το μωράκι μου πρέπει να είναι!!!

taniabell μου μπράβο κοριτσάκι μου!!! Πόσο είσαι τώρα;;; Εγώ που πήγα όταν ήμουν 18w2d ο μπέμπης μου ήταν περίπου στα 240 γραμμάρια!!!


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια, τι κάνετε? Εγώ χτες πήγα για υπέρηχο :P:p:p!! Η πεταλουδίτσα μου μεγάλωσε και ζυγίζει πια 246 γραμμάρια . Γυρίζει διαρκώς, με το ζόρι κατάφερε ο γιατρό να τη φωτογραφίσει :P . Έκλεισα και εγώ β' υπέρηχο στις 7/12, αντε να περάσει ο καιρός γιατί έχω πολύ αγωνία!

Angel θα περιμένουμε την Παρασκευή να ακούσουμε τα ευχάριστα νέα σου.

Φιλακια σε όλες.

7/12 εχω γενεθλια!!!!!κοιτα να μας πεις ευχαριστα!!!!!!!!!!!!:P:p


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 18w6d... και γι΄αυτό λέω ότι μάλλον το ένιωσα... Ενιωσα σαν να περπετάει κάτι... και χτες το βράδυ όταν ξάπλωσα η κοιλιά μου από τη μια πλευρά ήταν διογκωμένη και έβαλα το χέρι μου και έπιασα κάτι σκληρό... Τι να πω βρε κορίτσια... Το μωράκι μου πρέπει να είναι!!!

taniabell μου μπράβο κοριτσάκι μου!!! Πόσο είσαι τώρα;;; Εγώ που πήγα όταν ήμουν 18w2d ο μπέμπης μου ήταν περίπου στα 240 γραμμάρια!!!

Είμαι 18w2d σας περάσαμε για 6 γραμμάρια χιχι! Πήρα και το πρώτο μου εναμίση κιλο, εσεις πως πάτε απο κιλά? Νόμιζα και εγώ εδώ και μια εβδομάδα ότι ένιωθα τη μικρή αλλά ο γιατρός χτες μου είπε ότι είναι ιδέα μου, μάλλον είναι το έντερο. Του πα βέβαια ότι κάνει λάθος :P:p:p. Περίπου στην 20η εβδομάδα μου είπε ότι θα αρχίσει να γίνεται αντιληπτό.


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Κι εγω έχω αγωνία για την β επιπεδου... Εγω δεν νιώθω τίποτα από τον μπέμπη μου παρ' οτι υπερκινητικός! Πολύ θέλω να το νιώσω.. Σε ποια εβδομάδα είσαι valia81 και το ένιωσες κι όλας?? Εγώ είμαι 19+3 και τίποτα. Βέβαια η κοιλιά μου είναι πολύ μικρή ακόμα. Σκέψου κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ακόμα ότι είμαι έγκυος!!!!

Καλημερα κοριτσαρες!!

πως δεν εχετε κανει κοιλια?ποσα κιλα εισαι????

εγω ειμαι 16w+4d και η κοιλια μου ειναι τουρλα!!!ολι το καταλαβαινουν οτι ειμαι εγκυος.

ειναι κανονικη στα κιλα.ξεκινησα την εγκυμοσυνη 59 κ τωρα ειμαι 61,5!!

τα πηρα δηλαδη τα 2,5 κιλακια μου!να δω πως θα γινω ως το τελος.Ο γιατρος λεει 10-13 κιλα το πολυ!!!!


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 18w2d σας περάσαμε για 6 γραμμάρια χιχι! Πήρα και το πρώτο μου εναμίση κιλο, εσεις πως πάτε απο κιλά? Νόμιζα και εγώ εδώ και μια εβδομάδα ότι ένιωθα τη μικρή αλλά ο γιατρός χτες μου είπε ότι είναι ιδέα μου, μάλλον είναι το έντερο. Του πα βέβαια ότι κάνει λάθος :P:p:p. Περίπου στην 20η εβδομάδα μου είπε ότι θα αρχίσει να γίνεται αντιληπτό.

Εγώ νόμιζα ότι ήταν μεγάλο το μωράκι μου... αλλά αφού και εσένα είναι περίπου στα ίδια γραμμάρια... όλα καλά!!!

Εγώ κορίτσια έχω κοιλίτσα και έχω πάρει και 3-4 κιλάκια αλλά δεν φαίνονται καθόλου γιατί είμαι και πολύ αδύνατη...


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...