Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

απογοητευμενη


mariboo

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!Ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα...31 ετων ανεργη, αφραγκη, με ενα καρο σπουδες και με μια σχεση που δεν οδηγει πουθενα.

10 χρονια μαζι και ουτε κουβεντα για παραπερα...ολο δυσκολα τα επαγγελματικα, δεν εχουμε χρηματα. Αδικο δεν εχει γιατι ανεργος ειναι και χρωσταει αλλα εγω ειμαι πολυ στεναχωρημενη γιατι ακομα και οταν ειχε δουλεια και χρηματα δεν σκεφτηκε να προχωρησουμε, τωρα λεει μετανιωνει αλλα ποιος να τον πιστεψει. Ολο την καλοπεραση του κοιταει.

Εγω παλι ειμαι πολυ απογοητευμενη κυριως απο τον εαυτο μου που τοσα χρονια το εχω ανεχτει αυτο, που ειμαι ανεργη, και καταληγω στο οτι ειμαι χαζη τελικα.

Να βρεθει λυση δεν βρισκεται απλα ηθελα να το συζητησω λιγο να δω αν υπαρχουν και αλλοι προβληματισμενοι ανθρωποι...το φορουμ το διαβαζω συχνα γι αυτο απευθυνθηκα εδω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μονη λυση κοπελα μου ειναι να χωρισεις και να προχωρησεις με τη ζωη σου. Οτι εισαι ανεργη δεν σημαινει τιποτα. Κι αυτος ανεργος λες ειναι. Αρα δε σου προσφερει κατι. Οποταν χωριζεις, ισως βρεις και δουλεια και συνεχιζεις τη ζωη σου. Οτι εισαι 31 χρονων δε σημαινει οτι δεν μπορεις να προχωρησεις με τη ζωη σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοπελα μου, από τα λεγομενα σου αυτο που θα σου πω εγω ειναι πως ειναι καιρος να σκεφτεις και λιγο τον ευατο σου. Εισαι μικρη ακομη τιποτα δεν χαθηκε. Γυρισε σελιδα και προχωρησε. Απο την στιγμή που η μόνη του σκέψη ειναι καλοπεραση και να προχωρησετε μαζι θα ειναι σε θεση να σταθει σε μια οικογενεια; Αυριο, μεθαυριο αν μεινετε μαζι - που αποτα λεγωμενα σου υπολογιζω ότι μενετε μαζι- θα φτιαξετε ενα σπιτι, θα ερθει ενα μωρο, εκει που πραγματικα ειναι τα προβληματα θα ειναι σε θεση να τα αντιμετωπιζει ή απλος θα το μετανιωνει παλι;

Μην κατηγορεις τον εαυτο σου, για ότι εζησες μαζι του. Δεκα χρονια ειναι αυτα σε καταλαβαινω για καποιο λογο ειναι ο ανθρωπος σου, αλλα κοιταξε τον εαυτο σου και το μελλον σου. Καθισε κατω και δες τα υπερ και τα κατα το να μεινεις μαζι του και τα υπερ και τα κατα το να φυγεις. Κανε μια συζητηση εξω απο τα δοντια με τον ευατο σου και βρες την λυση εσύ απο μονη σου.

Η οικογενεια σου τι λεει γι αυτα; Η δικια του;

Ελπιζω να μην παρεξηγηθω.


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας....δεν ξερω αν εχω το κουραγιο να χωρισω και να ξαναρχισω απο την αρχη, για να ειμαι ειλικρινης δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου μακρυα του...τον αγαπω πολυ....αλλα αν δω οτι ειναι η μονη λυση να χωριω θα το κανω...

οι οικογενειες μας απορουν που δεν προχωραμε αλλα τους λεμε οτι πρεπει πρωτα να βρουμε δουλειες κ να ξεπερασουμε τα οικονομικα προβληματα και μετα...ποτε μετα?ξερω και γω?κατα τα 80 μαλλον....:(

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου τα χρονια περνουν... Θελεις στα 41 σου ακομη να διερωτασε τι θα γινει? Δε σου μιλω ασχημα αλλα προσπαθω να σε κανω να καταλαβεις οτι πρεπει να κοιταξεις τον εαυτο σου. Καταλαμβαινω οτι τον αγαπας πολυ, 10 χρονια ειναι αυτα. Απο την αλλη ομως ειναι και μονοπλευρη αγαπη οπως μας τα λες. Συμφωνω με τη Μαριγουλα μπορεις να φανταστεις τον εαυτο σου μαζι του, με ενα παιδακι, χωρις δουλεια και αυτος αδιαφορος??

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!Ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα...31 ετων ανεργη, αφραγκη, με ενα καρο σπουδες και με μια σχεση που δεν οδηγει πουθενα.

10 χρονια μαζι και ουτε κουβεντα για παραπερα...ολο δυσκολα τα επαγγελματικα, δεν εχουμε χρηματα. Αδικο δεν εχει γιατι ανεργος ειναι και χρωσταει αλλα εγω ειμαι πολυ στεναχωρημενη γιατι ακομα και οταν ειχε δουλεια και χρηματα δεν σκεφτηκε να προχωρησουμε, τωρα λεει μετανιωνει αλλα ποιος να τον πιστεψει. Ολο την καλοπεραση του κοιταει.

Εγω παλι ειμαι πολυ απογοητευμενη κυριως απο τον εαυτο μου που τοσα χρονια το εχω ανεχτει αυτο, που ειμαι ανεργη, και καταληγω στο οτι ειμαι χαζη τελικα.

Να βρεθει λυση δεν βρισκεται απλα ηθελα να το συζητησω λιγο να δω αν υπαρχουν και αλλοι προβληματισμενοι ανθρωποι...το φορουμ το διαβαζω συχνα γι αυτο απευθυνθηκα εδω...

Καταλαβαίνω πως είναι πολύ δύσκολη η θέση σου. Τα οικονομικά προβλήματα πάντα είναι αγκάθι σε μια σχέση. Εγώ δεν θα σου πω να χωρίσεις ή όχι γιατί αυτή είναι μια καθαρά δική σου απόφαση. Όπως λες τον αγαπάς και για να είστε 10 χρόνια μαζί και αυτός προφανώς νιώθει κάτι για σένα. Γιατί και εσύ χωρίς δουλειά είσαι, άρα δεν είναι μαζί σου για "οικονομικούς" λόγους. Πάντως το να είστε και οι δυο χωρίς δουλειά και να παντρευτείτε και να προχωρήσετε σε άλλο επίπεδο δεν ακούγεται και πολύ λογικό... Όταν λες πως κοιτάει την καλοπέραση του όμως, τι εννοείς?


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...