Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Καλησπερουδια!!!! :)


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες!! Διαβαζω χρονια τωρα το φορουμ ειδικα στην εγκυμοσυνη και σε εκεινο το αγχωτικο πρωτο 40ημερο! Και ευτυχως που υπαρχετε εσεις και το ενστικτο μου γιατι καηκαμε! Γραφω για πρωτη φορα γιατι εχω νομιζω το πιο μεγαλο προβλημα ως τωρα...

Εχω ένα αγορακι 17 μηνων, πριν 5 μηνες ελεγε μαμα-μπαμπα χωρις να τα ενοει και τα εκοψε μετα. Τωρα δεν λεει πια τιποτα, του μιλαμε πολύ αλλα δεν λεει απολυτως τιποτα, μονο κραυγες, η γιατρος μας ειπε ότι δεν είναι ανησυχητικο τοσο που δεν περπαταει και μονο στέκεται ορθιος κρατοντας από καπου, ανησυχιτικο είναι ότι δεν μιλαει καθολου αρα δεν επικοινωνει, μας ειπε ότι πιθανον να εχει καποια υστερηση (τι εννουσε από την παγωμαρα δεν ρωτησα) αν δεν υπαρχει καποια βελτιωση στους 20 μηνες. Εχω τρελαθεί από την αγωνια μου...

Το παιδακι μου γυριζει στο ονομα του, ακουογραμμα εχει κανει ολα οκ, παιζουμε μαζι ολα οκ, μονο στην ομιλια εχουμε προβλημα...

Μια βοηθειουλα....!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα :D κανεις άσχημα που στεναχωριεσαι και μενα ενα ανηψακι μου είναι δυο χρόνων και δεν λέει τίποτα μονο κραυγές τα αγόρια παντα αργούν σε ολά να τον πηγαίνεις Καπού που να έχει παιδιά όσο αφορα το περπάτημα να προσπαθει να μημηθει τα αλλά που περπατάνε και μιλάνε είναι μια καλη αρχη μήπως είναι ταυρακι ;;είναι λίγο τεμπελικα λένε αλλά είναι μέχρι να πάρουν μπρος :-) :-) :-) :-)


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα :D κανεις άσχημα που στεναχωριεσαι και μενα ενα ανηψακι μου είναι δυο χρόνων και δεν λέει τίποτα μονο κραυγές τα αγόρια παντα αργούν σε ολά να τον πηγαίνεις Καπού που να έχει παιδιά όσο αφορα το περπάτημα να προσπαθει να μημηθει τα αλλά που περπατάνε και μιλάνε είναι μια καλη αρχη μήπως είναι ταυρακι ;;είναι λίγο τεμπελικα λένε αλλά είναι μέχρι να πάρουν μπρος :-) :-) :-) :-)

Ελενα σε ευχαριστω που μου απαντησες!! Το καλο ειναι οτι εχει αρχισει και σηκωνεται και καθεται ορθιος χωρις να πιανεται, ε κατι ειναι και αυτο!! Λες να ειναι ετσι οπως τα λες; Μακαρι!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...