Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Αντζελα ξερω ότι δεν τους πέφτει λογος αλλα δεν το μπορω να χαλαστω.... νομιζω θα το κανω την πεμπτη αν δεν ερθει ουτε αυριο..

vasoulini ευχαριστω πολυ με το καλο και εσενα το μωρουλι σου!!!

το θελουμε το κοριτσακι αλλα για να δουμε τι θα μας στειλει ο Θεουλης.. υγιεστατα πανω απολα....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!! πρωινη πρωινη μιας και με εχουν ξυπνησει τα αγορια μου!! 6η μερα καθυστέρησης και προχωραμε.....λετε να κανω αυριο τεστακι αν δεν ερθει??

Καλημέρα! Φυσικά και θα το κανεις για να επιβεβαιωσεις την εγκυμοσύνη σου!


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! Μόλις μπήκα και εγώ στην ομάδα σας!! Θα είμαι και εγώ μια από τις μανούλες του Μαίου με ΠΗΤ 7/5! Μέχρι στιγμής όλα καλα! Ελπίζω να είμαστε όλες υγιείς και να έχουμε μια εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα!


Stefi :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια, nia κάνε το τεστάκι θετικό θα βγει περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου! mariazerta τι κάνει το μωράκι σου;

stefi καλως ήρθες στην παρέα μας!

φιλάκια και στις υπόλοιπες να έχουμε μια όμορφη μέρα


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, nia κάνε το τεστάκι θετικό θα βγει περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου! mariazerta τι κάνει το μωράκι σου;

stefi καλως ήρθες στην παρέα μας!

φιλάκια και στις υπόλοιπες να έχουμε μια όμορφη μέρα

Καλή σου μέρα!! θα το κάνω το μεσημέρι! ειδη το αγόρασα το πρωι απο το φαρμακειο! θα σας ενημερώσω!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε nia καλά αποτελέσματα να έχεις καλώς ήρθαν και τα υπόλοιπα κορίτσια!!! Καλή επτυχία σε όλες!!! Εγώ πήγα χτές και το είδα αλλά το άνχος τα ίδια και πιο πολύ. Μου φαίνεται έτσι θα με πάει σε όλη την εγκυοσύνη.... Τέλος πάντων καρδούλα ακούσαμε αν και πιο μικρό απότι περιμέναμε (γι'αυτο ανχώθηκα). Είμαι 6 + 2 ημέρες. Αυτα τα νέα απο μένα. Ελπίζω να στε όλες καλά!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Nia περιμένουμε! εγώ απο συμπτώματα έχω ξινιλες, μια αδιαθεσία στο στομαχι και πολύ ρέψιμο ρε κορίτσια! Σαν μόσχος νιώθω! Εμετούς δε έχω κάνει.. Διανυω την 8η εβδομάδα αρα δεν νομιζω να εμφανιστούν αργοτερα..


ZBTlp3.png

KQNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...