Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

θερμή παρακληση για την βοήθεια σας


Recommended Posts

αγαπητα μελη θεωρησα σκοπιμο να βάλω κ εδω το λινκ για ένα μέλος στο parents εχει τσεκαριστει η κατασταση απο μελος του φόρουμ και απο ότι διάβασα τώρα περιμενουν και επιβεβαίωση απο τον admin διαβαστε το απο εκεί γιατι δεν μπορώ να αντιγράψω όλη την περιπτώση

σας στέλνω το λινκ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1575519&posted=1#post1575519

αν δεν επιβεβαιωθει παρακαλω τους admin να κλειδώσουν ή να διαγράψουν το θέμα κ απο εδώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδια η κατασταση δυσκολεψε πολυ. ειπαμε να βοηθησουμε την κοπελα απ την μια ολα καλα και αγια απ την αλλη πολλες αντιφασεις και υπερβολες κατα τα κοινως λεγομενα αυτων που πηγαν και ειδαν. την μια λεει δεν ειναι παντρεμενη την αλλη λεει πουλησαν τις βερες τους για να φανε. πουλησαν τα επιπλα κρατησαν τους υπολογιστες τι να πω; δεν ξερω! εχω ετοιμασει πακετο σε μια ωρα θα το στειλω και ακομα ειμαι μπερδεμενη:confused:

Link to comment
Share on other sites

παιδια η κατασταση δυσκολεψε πολυ. ειπαμε να βοηθησουμε την κοπελα απ την μια ολα καλα και αγια απ την αλλη πολλες αντιφασεις και υπερβολες κατα τα κοινως λεγομενα αυτων που πηγαν και ειδαν. την μια λεει δεν ειναι παντρεμενη την αλλη λεει πουλησαν τις βερες τους για να φανε. πουλησαν τα επιπλα κρατησαν τους υπολογιστες τι να πω; δεν ξερω! εχω ετοιμασει πακετο σε μια ωρα θα το στειλω και ακομα ειμαι μπερδεμενη:confused:

ωχ λες?μηπως να περιμενες και εσυ απαντηση απο τους admin?εγω ειπα να το βαλω και απο εδώ αν αληθεύουν?τωρα θα μου πεις πηγε κ μελος να δει.δεν ξερω και εγω αφου το έβαλα μετα μπλεχτηκα.εγω θα στείλω αν είναι τη τριτη που θα είναι ανοιχτα τα ταχυδρομεια.θα σου προτεινα να περιμένεις και εσυ όπως και τα υπολοιπα μελη ετσι και αλλιως έχουν ήδη σταλθει κάποια πραγματα οποτε αν αληθεύει τους καλυπτουν για το 3ημερο

Link to comment
Share on other sites

Kαλά, εγώ το ζώον τώρα το είδα το θέμα... Κορίτσια ξέρετε αν έχει κάποιον αριθμό λογαριασμού η κοπέλα? Είναι δύσκολο να στείλω από Αθήνα πράγματα (εξάλλου φαντάζομαι ότι από το πρωί τα κορίτσια της Θεσσαλονίκης θα της έχουν καλύψει τις πρώτες έστω ανάγκες), αλλά νομίζω ότι και τα χρήματα θα την διευκολύνουν πολύ σ' αυτή τη φάση... Έξωση της κάνουν της κοπέλας...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλά, εγώ το ζώον τώρα το είδα το θέμα... Κορίτσια ξέρετε αν έχει κάποιον αριθμό λογαριασμού η κοπέλα? Είναι δύσκολο να στείλω από Αθήνα πράγματα (εξάλλου φαντάζομαι ότι από το πρωί τα κορίτσια της Θεσσαλονίκης θα της έχουν καλύψει τις πρώτες έστω ανάγκες), αλλά νομίζω ότι και τα χρήματα θα την διευκολύνουν πολύ σ' αυτή τη φάση... Έξωση της κάνουν της κοπέλας...

nikolekaki μου πες στην κοπελα να σου στείλει με πμ. αν δεν έχεις λογαριασμό στο παρεντ πες μου να της το ζητησω εγω γιατι εμενα μονο διευθυνση μου έστειλε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ μωρέ τι κρίμα...:(δεν μπορεί να φιλοξενήσει τουλάχιστον κάποιος την οικογένεια μέχρι να βρει σπίτι σήγουρο???κάποιος που να μένει στη θεσσαλονίκη και έχει μεγάλο σπίτι..:?


line_line_typew5_beg_d_typew3_time_1219377600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

baf8b500a3.png

μωράκι μου σε περιμένουμε πως και πως!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...