Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα!!! Και εγώ μανούλα Απριλίου... ΠΗΤ 6/4/2015. Έχουμε αυχενική 22/9 και δεν περνάνε οι μέρες...Με το καλό τα μωράκια μας!!! Μακάρι να προστεθούν κι άλλες μανούλες στην παρέα μας!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! :D Εγω ΠΗΤ έχω 13/4 . Αυχενική μας έχει προγραμματίσει ο γιατρός για 25/9. Εμείς είχαμε υπέρηχο την Τρίτη προχθές, οπότε ακόμα αντέχω.... Από βδομάδα με βλέπω να μην αντέχω από ανυπομονησία !!!!


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς είχαμε πάει τελευταία φορά 2/9 και είδαμε το φασολάκι μας. Αχ άντε να περνάνε οι μέρες να το ξαναδούμε! ! Χτες το βράδυ δεν μπορούσα να κλείσω μάτι. ..πολύ άγχος! !! Είναι το πρώτο σου;


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ναι το πρώτο μου είναι. Εσένα? Προσπαθώ να μην αγχώνομαι αλλά όσο και να προσπαθώ το αγχος υπάρχει, να πάνε όλα καλά, να μην κάνω κάτι λάθος κλπ κλπ. Και εγώ δυσκολεύομαι στον υπνο. Συνέχεια τουαλέτα και πολλά περίεργα όνειρα...


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Εγώ γέννησα μονοζυγωτικα δίδυμα κοριτσάκια τον Μάιο...ηταν 23 εβδομάδων και δυστυχώς δεν τα κατάφεραν. Ηταν πολύ σπάνια και επικίνδυνη κύηση από την αρχή.

Τώρα όμως κοιτάμε μπροστά και πρέπει να σκεφτόμαστε θετικα!!!

Ασε τα όνειρα...χτες κ εγώ όλο κατι περίεργα έβλεπα και ξύπνησα 3 φορές.


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλεια σου. Ούτε να το φανταστώ δεν μπορώ πως αισθανεσαι. Όντως τώρα χρειάζεται θέτικη σκέψη και αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά. Από Αθήνα είσαι?


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!! Τι γίνετε εδώ; Άλλες μανούλες Απριλίου δεν υπάρχουν;

Αντε σιγά σιγα περνάνε οι μέρες μεχρι την αυχενική! !! Μια εβδομάδα ακριβως! Χτές δεν ξέρω τι με έπιασε αλλά έτρωγα σαν γουρουνάκι...δεν χορταινα με τίποτα!! Και μετά μου ερχοταν αναγούλα.


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή εβδομάδα και σε σένα athinakos. Ελα μου ντε άλλες μανούλες Απριλίου δεν θα έρθουν στην παρέα μας?

Κάνε υπομονή!!! λίγες μέρες είναι θα περάσουν γρήγορα. Αν εργάζεσαι κιόλας ακόμα πιο εύκολα, θα απασχολείσαι με τη δουλειά και δεν θα το καταλαβεις.


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω κι εγώ. Απ' τη μία λέω δόξα το Θεό που έχω δουλίτσα αλλά από την άλλη έχω πολλά νεύρα στη δουλειά, νυστάζω κιόλας, αστα να πάνε. Κάθε πρωί είναι λες και έρχομαι στο εκτελεστικό απόσπασμα.


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άσε και εγώ μια από τα ίδια. Ευτυχώς η δουλειά είναι δική μου και δεν έχω κάποιον πάνω από το κεφάλι μου! Αλλά αυτες τις μέρες θα προτιμούσα να κάθομαι σπίτι και να κοιμάμαι όλη μέρα! !!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τυχερή πάνω σε αυτό το θέμα. Έχεις ηρεμία και κανέναν να σε πρήζει. Κανονίζεις όλα τα θέματα μόνη σου και είσαι σίγουρη ότι τα έχεις σε τάξη.


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...