Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Cafe Ιούνιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera koritsia eimai 25 xronwn,xthes gurisa apo ton ginaikologo k mou eipe oti i ilikia kihshs den simvadizei me tis metriseis pou ekane sto emvryo.teleutaia periodo eixa 12 septemvriou 2009 ara eimai stin 17evdomada,enw oi metriseis deixnoun 14.5 evdomada.stenaxwrethika k den rwtisa tpt.xerei kamias tipota re koritsia?...paw na trelathw..a!xthes piga k edwsa aima gia na doune gia to DOWN den xerw ti na pw.eyxaristw prokatavolika...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοίτα έγώ έχω ακούσει περιπτώσεις που μερικές φορές ήταν όντως Σύνδρομο Down αλλά και περιπτώσεις σαν την δική σου που απλά γεννήθηκαν πιο μικρά μωράκια από το κανονικό αλλά χωρίς κανένα άλλο πρόβλημα σωματικά ή διανοητικά. Και αργότερα μεγάλωσαν μια χαρά. Μην αγχώνεσαι, να δεις που όλα θα πάνε καλά. Και μην χαθείς, γράψε μας τα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες του Ιουνιου....και μεις πρωτα ο Θεος περιμενουμε το πρωτο μας μωρακι με πητ 25 Ιουνιου....:tongue:!!!

Με το καλο σε ολες μας τα μωρακια μας τα καλοκαιρινα!!!!

Οι περισσοτερες θα τα εχετε ακουσει ε??εγω χθες το βραδι το καταλαβα και ηταν συναρπαστικο...δεν υπαρχουν λογακια!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας μανούλες του Ιουνίου.Και εμένα ΠΗΤ μου δίνει στις 24 Ιουνίου!..

Εγώ δυστυχώς δεν το έχω ακούσει ακόμα!..Εκτός και άν δεν το έχω καταλάβει!


6b98f09093.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το Θέμα Μανούλες Ιουνίου 2010 Συγχωνεύθηκε με το cafe μανούλες Ιούνιος 2010

καθώς δεν μπορούν αν υπάρχουν δύο ίδια θέματα σε διαφορετικές ενότητες .

Σας ευχόμαστε καλή παραμονή στο καφέ και

καλή εγκυμοσύνη

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε?μα ποσο αργει αυτος ο ιουνιος?εχει αλλαξει ο χρονος τοοοοσο καιρο κι ακομα ιανουαριο εχουμε!!!!ντροπη πια!!!!!!!:lol::lol::lol: ιουνιε φερε μου την κορη μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

koritsia i aimatologiki gia to down vgike mia xara.Ta aimopetalia mou omws re koritsia einai sta ipsi exw 1026 xerete pou mporei na ofeilete auto?k an auto exei epiptwsi stin emvriiki anaptixi tou mwrou?perimenw sintoma nea sas!!!!!!!!!!!!!

Μηπως ειχες καθυστερημενη συλληψη? Η περιπτωση μου μοιαζει με την δική σου. Δηλαδη εγω εχω τελευταια περιοδο 22 Αυγουστου αλλά συμφωνα με το υπερηχογραφημα ειναι 6 Σεπτεμβριου. Εγω ομως θηλαζα και δεν ειχα πολυ σταθερη περιοδο. Στον πρωτο υπερηχο αγχωθηκα γιατι περιμενα οτι θα ειμαι 8-9 εβδομαδων και πηγα και ουτε καρδια δεν ακουσαμε αλλά ο γιατρος δεν αγχωθηκε καθολου και ολα καλα φαινεται να πηγαινουν! Εχω ΠΗΤ 13 Ιουνιου!


Hceyp3.png u8TUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...