Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Λουκουμι, ολες γεννησανε νωριτερα απο ΠΗΤ ΑΛΛΑ υπαρχει και μια ψυχη βρε παιδια που γεννησε μια εβδομάδα μετα!!!

Η αφεντομουτσουνάρα μου!!!!!!!!

πητ 12/8 και γεννησα 18/8!!!! οριστε μας!!!!!!!;)

Ντινα, εσυ πουλάκι μου περιγραφη τοκετου είχες γράψει?? δεν ειχα διαβασει!:confused:

Λοιπον λουκουμάκι μην αγχωνεσαι ολα καλα..ειναι νωρις ακομη.....!!!

Κατσε να μπεις με το καλό στο μήνα σου και εχεις χρόνο για τέτοια!!:D

Τι γινεται ομως? καμια αλλη Αυγοστομανουλα δε θα σκάσει μύτη??

Μπηκε ο Δεκέμβρης λεμε!!!!!!!!

γεια σου...εχετε ιδια μερα γενεθλια με την κορουλα μου!!ασχετο αλλα παντα εψαχνα εδω μεσα να βρω ενα λιονταρακι που ειναι στις 18/8!!

αχ!χαρηκα πολυ!!βεβαια απ οτι καταλαβα,εσεις ειστε μικρουλια ε?το 2009 ειστε?εμεις το 2006!!

αυτα,χαρηκα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα σε όλες!!!

Σήμερα το πρωί έκανα τεστ εγκυμοσύνης, και πριν από λίγο επέστρεψα από το γιατρό μου!!! Είμαι 4 εβδομ & 4 ημ.! ΠΗΤ 15/8/10 Καλό κουράγιο σε όλες, θα είμαστε εδώ και θα τα λέμε.

Είναι κάποια στο καφέ πρωτοεγκυμονούσα?


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Indie, οπως καταλαβες εμεις ειμαστε μανουλες Αυγουστου 2009 και εχουμε φαει κολλημα τρελό!!!!!!!!!

Να εχεις μια τέλεια εγκυμοσυνη και ευχομαι γρηγορα να μαζευτουν πολλά πολλά κοριτσάκια που θα φέρουν στον κοσμο πανεμορφα Αυγουστιατικα μωρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου...εχετε ιδια μερα γενεθλια με την κορουλα μου!!ασχετο αλλα παντα εψαχνα εδω μεσα να βρω ενα λιονταρακι που ειναι στις 18/8!!

αχ!χαρηκα πολυ!!βεβαια απ οτι καταλαβα,εσεις ειστε μικρουλια ε?το 2009 ειστε?εμεις το 2006!!

αυτα,χαρηκα:D

Γεια σου Τζενη!

Αυγουστομάνα του 2006 εσυ ε??

Εμεις ναι του 2009 ειμαστε μικρουλες ακομη!!

Και γω δεν εχω βρει αλλο παιδακι με ιδια ημ.γεννησης με της μικρής μου!!!

Χαρηκα πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι απο μένα!!!!

Έκανα τεστ φαρμακείου τη Δευτέρα κ είναι θετικό.

Βάση οδηγιών του ιατρού έκανα την Τρίτη χοριακή και είναι 4.545,50 μονάδες.Κανονικα έπρεπε να κάνω κ χτες Πέμπτη χοριακή αλλά μου είπε ο ιατρός μου οτι δε χρειάζεται.Θα πάω την άλλη Παρασκευη να με δει,οπότε είμαι λίγο επιφυλακτική.

Όπως τα υπολόγισα όμως κι εγώ μανούλα Αυγούστου 2010!!!!!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι στις εγκυούλες μας (Loukoumaki + Indie) μια πολύ καλή εγκυμοσύνη,και υγιέστατα μωράκια!!!!

Μανούλες του 2009 καλημέρα σας!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μαζεύεστε!

Οπότε εμείς να ξεκουμπιζόμαστε σιγά σιγά, χιχιχιχι.

Giota έχεις μωράκι 10 μηνών?? Και τώρα κιάλλο?? Πολλά πολλά μπράβο! Πολύ θα μου άρεσε...!!:-D


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Tώρα γίναμε δύο! Καλησπέρα σε όλες. Είμαι και εγώ μια Αυγουστιάτικη μανούλα. Μέχρι τώρα όλα είναι πολύ καλά. Αν εξαιρέσεις την επίσκεψη στο γυναικολόγο δεν έχω καταλάβει ότι είμαι έγκυος... Αλλά φαντάζομαι ότι ακόμη είναι νωρίς.Ελπίζω πάντως να πάνε όλα καλά σε όλες μας, ανεξαρτήτως ΠΗΤ(μαθαίνω γρήγορα πάντως...Πριν λίγες μέρες αν μου έλεγες για ΠΗΤ θα σε κοίταζα με το στόμα ανοιχτό!). Καλή μας αρχή λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μαζεύεστε!

Οπότε εμείς να ξεκουμπιζόμαστε σιγά σιγά, χιχιχιχι.

Giota έχεις μωράκι 10 μηνών?? Και τώρα κιάλλο?? Πολλά πολλά μπράβο! Πολύ θα μου άρεσε...!!:-D

Ναι εχουμε τον Τασουλη μας και προπαθουσαμε για 2ο εδω και 3-4 μηνες.

Να μεγαλωσουν παρεουλα!!!!Θα εχουν 18 μηνες διαφορα!Τοσο εχω κι εγω με την αδερφη μου!!!!!Θα κουραστω λιγο παραπανω αλλα δεν με πειραζει,ετσι κι αλλιως τρεχω με τον ενα...θα τρεχω με τα δυο!!!!!!

Ελεαννα καλως σε βρηκαμε!!!!!

Και ξεχασα να πω!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Είχα καθυστερήσει σχεδόν 5 ημέρες και εχθές έκανα τεστ φαρμακείου, ήταν θετικό!!!

Πήρα αμέσως την γυναικολόγο μου τηλέφωνο και μου είπε να πάω Δευτέρα για υπέρηχο.

Είναι καλύτερα λέει γιατί θα είμαι στην 6η εβδομάδα και θα μπορέσουμε να δούμε κάτι.

Αν όλα είναι και πάνε καλά με υπολογίζω γύρω στις 19 Αυγούστου.

Εύχομαι να έχουμε μια καλή εγκυμοσύνη όλες και με γέρα μωράκια.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα.Αν δεν ειχα καθυστερηση κ το αποτελεσμα της χοριακης δε θα ηξερα οτι ειμαι εγκυος.Ετσι ημουν κ στον Τασο μου.Εφτασα 4 μηνων που φουσκωσε η κοιλια μου για να το εμπεδωσω οτι υπηρχε ανθρωπακι μεσα εκει!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο αν δεν είχα καθυστερηση και δεν είχα κάνει το τεστ δεν θα το καταλάβαινα.

Στον γιο μου το κατάλαβα από το στήθος μου, πονούσε και τσιμπούσε πολύ, ειδικά στο κρύο.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...