Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

zouzounel καλώς ήρθες! Αντε με το καλό και εσύ να γεννησεις ενα γερό μωράκι!

μπου μπου μου περαστικά σου!

Λια μου ευχομαι να πάνε όλα καλά με τον Δημητράκη σου!

Ηθελα για Πάσχα να πάω στο χωριό με αεροπλάνο αλλά ο γιατρός ούτε που να το ακούσει... Με αυτοκίνητο είναι 6 ώρες οπότε είπα να πάω μέχρι Θεσ/νίκη με αεροπλάνο αλλά δεν μ'αφήνει. Μου είπε πρώτα να κάνουμε την β-επιπέδου και αν είναι όλα καλά μόνο με γρηγορο τρενο. Είναι λιγάκι ψείρας στο θέμα της εγκυμοσύνης "προσέχουμε για να έχουμε"... Και επειδή αυτές τις μέρες έχω ακούσει πολλά δυσάρεστα στα γνωστές μου που ήταν έγκυος (και τώρα δεν είναι...:() λέω να κάτσω στα αυγά μου και να μη πάω πουθενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ τον ρώτησα για αεροπλάνο στο 2ο τρίμηνο και μου ειπε κανενα προβλημα!

Και για τόσο μικρή πτηση ρε συ? Παρα είναι ψείρας ο ντοκ... εγώ το μονο που θα φοβομουνα για αεροπλάνο ειναι η ακτινοβολία και στον ελεγχο θα ελεγα οτι ειμαι εγκυος να με ψαξουν σωματικα, δεν περναω κατω απο τον ανιχνευτη...

Ειδικα ομως 2ο τριμηνο που και τα οργανα εχουν σχηματιστει... εγώ στην πρώτη ειχα παει γερμανια στον 5ο, οδηγουσα μεχρι τον 9ο...ο ντοκ σου θα ειχε παθει εγκεφαλικο! χαχαχαχα

Επεξεργάστηκαν by galat

eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

galat μου κ εγώ οδηγούσα μέχρι και 2 μέρες πριν γεννήσω. Λόγω αναταράξεων δεν αφήνει και απογειωση και προσγειωση. Μου είπε να πάω με γρηγορο τρένο αν θέλω, απλα έχω ταραχτει πολύ με 2 γνωστες μου που είχαν αποβολές στον 6ο και 8ο μήνα και όσο περνάει απο το χέρι μου δεν θέλω να το ρισκάρω. Ασε κάτι ξέρει παραπάνω κ αυτός!

Σήμερα έπρεπε να κάνω εξετάσεις αίματος αλλά βαριέμαι πολύ και δεν πήγα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μόλις πηρα τιμές για τα δωμάτια του ΙΑΣΩ. Η τιμή είναι μαζί με την επισκληρίδιο νάρκωση. Οποια δεν θέλει επισκληρίδιο ας αφαιρέσει 300 ευρώ.

6κλινο 2.100 ευρω

4κλινο 3.500 ευρω

3κλινο 3.300 ευρω

2κλινο 4.400 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυουλες!!!

galat μου κ εγώ οδηγούσα μέχρι και 2 μέρες πριν γεννήσω. Λόγω αναταράξεων δεν αφήνει και απογειωση και προσγειωση.

Γιατί τι προκαλούν οι αναταράξεις;

Εδω σε αυτη τη σελιδα αναγραφονται οι τιμες για ολες τις κλινικες Θεσσαλονικης και Αθηνας.

Εχουν γινει καποιες αυξησεις σε ορισμενες κλινικες.

http://ekpizo.gr/blog/archives/328

Επεξεργάστηκαν by Olympia99

rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον μόλις πηρα τιμές για τα δωμάτια του ΙΑΣΩ. Η τιμή είναι μαζί με την επισκληρίδιο νάρκωση. Οποια δεν θέλει επισκληρίδιο ας αφαιρέσει 300 ευρώ.

6κλινο 2.100 ευρω

4κλινο 3.500 ευρω

3κλινο 3.300 ευρω

2κλινο 4.400 ευρω

Ευχαριστούμε κωνσταντίνα μας... Καλημέρα σε όλες τις μανούλες κ τις κοιλίτσες :P


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μόλις πηρα τιμές για τα δωμάτια του ΙΑΣΩ. Η τιμή είναι μαζί με την επισκληρίδιο νάρκωση. Οποια δεν θέλει επισκληρίδιο ας αφαιρέσει 300 ευρώ.

6κλινο 2.100 ευρω

4κλινο 3.500 ευρω

3κλινο 3.300 ευρω

2κλινο 4.400 ευρω

καλημερα και απο μενα πολυ χρησιμη πληροφορια ευχαριστουμε αγαπη


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ας τα λεμε καλα,ολο και κατι με ενοχλει αλλα θελω να αποφυγω τη γκρινια...παει και αυτος ο μηνας ε???αντε πλησιαζουμε!!!εσυ ολα καλα??

μια χαρα καρδουλα μου και εγω στισ 7 αλλαζω μηνα μηνχαλασ τον εαυτο σου με μικροπραγματα σκεψου το μπεμπακι σου οποτε εχεισ νευρα και θα σου τα παιρνει αυτο με ενα μαγικο τροπο!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου εξηγησεις και εμενα ποτε αλλαζουμε μηνα?με μπερδευει αυτο το θεμα θα γεννησω κ ακομα δεν θα ξερω πως υπολογιζετε!χαχαχα

κανονικα ειναι η ημερομηνια που σου δινει πητ αλλα συνηθως βαζουν και μια εβδομαδα δηλαδη εγω εχω πητ 14\8 αλλα αλλαζω μηνα καθε 7 για να καταλαβεισ 7\8 συμπληρωνω τουσ 9 μηνεσ αλλα μπορει να παρω και καποιεσ μερες


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...