Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

koritsia sas euxaristo gia ta kala sas logia,apo to fovo mou den exo paei sti douleia apo tin pempti,kai leo na pao prota sto giatro tin triti pou exo rantevou kai meta vlepoume.Me kathusixasate arketa,pairno kai auta ta utrogestan kai mallon ekanan douleia.Euxomai na min prokaloun tipota se mena i sto emvruo.

Nenaki oute ego exo diathesi gia tipota.Oute gia fagito,exo kai kapoies anagoules to apogeuma kai genika de thelo tipota na kano...Elpizo pos tha mas perasei meta.

|Pote akousate tin kardia tou morou?i oxi akoma?emena mou eixe pei o giatros oti tha tin akousoume stis 6,5 me 7 evdomades kapou.Giati otan piga stin pempti evdomada kai den akougotan akoma anisixisa...

Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα ακουσει καρδουλα στις 6εβ+5ημ...:D:D:D:D:D σαν πολυβόλο!!!!:D:D

μην ανησυχεις για τα utrogestan ξερω παααραα πολλες κοπελες στο φορουμ που τα επαιρναν...

οσο για διαθεση...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..Αλλα με παιδι ενος ετους εχω δεν εχω διαθεση ολη μερα τρεχω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

τα ουτροτζεσταν τα ειχα παρει και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη.το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να μην κοιτας το χαρτακι που εχει μεσα!!απαπαπαπα!!!

ευτυχως η δικια μου η μικρη τρεχει μονη της!!!!και δε τρεχω συνεχεια εγω!!!!

οσο για την καρδουλα στην πρωτη εγκυμοσυνη στις 7 εβδομαδες δεν την ακουσαμε και την ακουσαμε τελικα στις 11 οπου ηταν το επομενο ραντεβου.Βεβαια με ειχε φαει το αγχος αλλα ο γιατρος δε μου ειπε να παω νωριτερα.


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...

μα που ειστε ολες???????????

εγω σημερα πηγα εκανα τις εξετασεις αιματος κ ουρων (τις πρωτες εξετασεις δηλαδη) και σε 10 μερες θα παρω τα αποτελεσματα.πολυ αργουν βρε παιδι μου.

amelie οχι ουτε τωρα δεν εχω ακουσει καρδουλα,γιατι οταν πηγα ημουν 6 εβδομαδων και ο γιατρος δε μου ειπε πχ. ελα την επομενη εβδομαδα να ακουσουμε αλλα να παω σε 4 εβδομαδες που ειναι κ το ραντεβου.παντως βλεπω πολλες κοπελες που ο γιατρος της λεει να ερθουν νωριτερα,ισως επειδη εμενα ειναι στο νοσοκομειο κ οχι εξωτερικος.δε ξερω


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααααααααα..............ακουσαμε καρδουλααααααααααα!!!!!!!!

Καλα το συναισθημα δεν περιγραφετε.......συγκινηθηκαμε πολυ και εγω και ο αντρας μου!!!

Ηταν απιστευτο.........στην αρχη το εψαχνε με τον υπερηχο ψιλοφοβηθηκα αλλα σε λιγα δευτερα μας κανει ο γιατρος....να το το μωρακι σας!:D

Εχει μεγαλωσει το γαριδακι μου,αλλα και παλι δεν μπορουσαμε να καταλαβουμε οτι ειναι ανθρωπακι....:lol::lol:....ειναι νωρις ακομη!!

Μας λεει ο γιατρος ειναι λιγο δυσκολο να ακουσουμε ακομη καρδια....και εψαχνε εχοντας δυναμωσει τα ηχεια του υπερηχου.....και μεσ την ηρεμια ακουμε ξαφνικα σαν να ερχονταν αλογα καλπαζοντας και οσο πηγενε δυναμωνε.....ωσπου ακουγαμε την καρδουλα του τοσο δυνατα που τα χασε και ο γιατρος!!!!

Κοριτσια ενα σας λεω.....ειναι ανατριχιαστικο......διαρκως μονολογουσα και ελεγα....ειναι απιστευτο.....ειναι απιστευτο!!

Και το πιο συγκλονιστικο....οπως ηταν το εμβρυο στην οθονη ,μας κανει ζουμ και βλεπαμε την καρδουλα του να παλετε....συγκλονιστικο!!!!

Ευχομαι σε οσες δεν εχετε ακουσει ακομη την καρδουλα οταν θα πατε να νιωσετε ολα αυτα τα συναισθηματα που νιωσαμε κι εμεις!!!Αααα και να εχετε και ενα πακετο zewa μαζι σας!!:lol::lol::lol:

Το μονο που ευχομαι διαρκως να εχω κι εγω οπως και ολες σας μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και πανω απ ολα να ναι γερα τα παιδακια μας!!!

Φιλακια πολλα!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα...

μα που ειστε ολες???????????

εγω σημερα πηγα εκανα τις εξετασεις αιματος κ ουρων (τις πρωτες εξετασεις δηλαδη) και σε 10 μερες θα παρω τα αποτελεσματα.πολυ αργουν βρε παιδι μου.

amelie οχι ουτε τωρα δεν εχω ακουσει καρδουλα,γιατι οταν πηγα ημουν 6 εβδομαδων και ο γιατρος δε μου ειπε πχ. ελα την επομενη εβδομαδα να ακουσουμε αλλα να παω σε 4 εβδομαδες που ειναι κ το ραντεβου.παντως βλεπω πολλες κοπελες που ο γιατρος της λεει να ερθουν νωριτερα,ισως επειδη εμενα ειναι στο νοσοκομειο κ οχι εξωτερικος.δε ξερω

Νενακι μου σου ευχομαι καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!!:D

Παντως οντως 10 μερες πολλες μου ακουγονται...εγω τις εκανα Δευτερα και Πεμπτη τις πηρα..:rolleyes:...καλα..δεν πειραζει..σημασια εχει να ειναι,που θα ειναι δηλαδη ολα καλα!!:D:D

Περιμενω τα νεα σου!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

αντε κοριτσακια μου μια χαρα με τις καρδουλες των νινιων σας!!!χαρηκα πολυ και αγχωθηκα λιγακι,που θα αργησω να την ακουσω εγω!ευτυχως δηλαδη εχω ανακατωσουρες που με βοηθα να πιστευω οτι ολα πανε καλα εκει μεσα!

Κατια πραγματικα η περιγραφη σου τελεια.ακριβως τα ιδια συναισθηματα ειχα και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη.λες και το αλογο θα περνουσε την οθονη!!!!

τα φιλια μου και μη χανεστε!!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

nenaki kalimera!

Arxisan ki emena oi anagoules alla to kako einai oti den mporo na kano emeto ki etsi eimai oli mera xalia xoris na ksalafrono.Na fantasteis xthes koimithika me tria maksilaria gia namai psila kai exo piastei...Apo to proi pali ta idia,oute na fao oute tipota na vlepo.Eseis pos to antimetopizete?:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ amelie (αληθεια πιο ειναι το ονομα σου?) δυστηχως και εγω την αντιμετωπιση δεν εχω βρει!!βεβαια εγω μονο ανακατευομαι (ασε που φοβαμαι και τον εμετο) και δε μου ερχονται να τα βγαλω αλλα νιωθω συνεχεια χαλια στο στομαχι,δεν εχω ορεξη να τρωω (μαλλον να ετοιμασω να φαω,γιατι οταν μου το φερουν το πιατο στο τραπεζι ,τρωω μια χαρα) δεν εχω διαθεση να βγω απο το σπιτι,τιποτα σου λεω.

Σημερα ενιωθα καπως καλα και εβαλα και σκουπα,τι να κανω.Αυτο παντως που με βοηθαει ειναι να τρωω φρυγανιες.ανακουφιζομαι ενα πραγμα.αργησαν παντως να σου εμφανιστουν (εγω λεω σιγα σιγα να μου φευγουν)


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ela Nenaki mou,Eirini me lene.

Ki ego fruganies troo.Ase simera eipa na mageirepso kotopoulo me ruzi,mexri na ginei ego tin evgala sto mpanio na perimeno mipos kano emeto,mou murize to kotopoulo san to pio aidiastiko pragma ston kosmo!Ti na po....telika to mageirepsa,na do pos tha to fao...:cool:

Ki ego ton fovamai ton emeto,alla mou fainetai pos an ekana isos anakoufizomoun ligo!Ax pote tha perasei to proto trimino,mipos mas fugoun ki auta...Esu douleueis i oxi?

Ego apo vdomada prepei na pao douleia,na do pos tha ta katafero.(tha paro kai sakoules mazi mou):-P

Link to comment
Share on other sites

ελα ειρηνη,ασχημα ξεκινησες και εσυ!!!τελικα το εφαγες το κοτοπουλο???εμενα δε μου μυριζει κατι ευτυχως.αλλα περιμενω πως και πως να τελειωσει και η 12 εβδομαδα να χαρουμε και λιγο την εγκυμοσυνη,να φουσκωσουμε και λιγο!!!

ευτυχως εχω δικη μου δουλεια και δεν ειναι απαραιτητη η παρουσια μου καθημερινα.Αν δουλευα παντως σιγουρα θα επαιρνα αδεια ανευ αποδοχων!!!καλο κουραγιο σε σενα.


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας εγκατελειψα γιατι ανοιξε τελικα το καφε του οκτωβρη....δεν ερχεστε εκει να γινουμε σεπτεμβρης-οκτωβρης γιατι εκει ειμαστε μπολικες και δεν μπορω να τις φερω εδω!!!! εεεε??? ελατε μωρεεεε.... ειναι βλακεια να εχουμε ενα καφε με 3 και ενα με 6!!! να γινουμε πολλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...