Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!

Εμενα βγαζει πητ 19/7 , αλλά νομιζω οι γιατροι το υπολογιζουν πιο νωρις απο τη τελευταια ημερομηνια ετςι δεν ειναι;

Απο χτες εχω απιστευτες σουβλιες στη μεση που με

Κοκκαλωνουν!

Απο ο,τι καταλαβα οι περισσοτερες εδω ειτε ακουσατε καρδουλα ειτε ειναι σε αναμονη για το πρωτο ραντεβου! :-D


8LVMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Tamaro να σου δώσω μια συμβουλή; Μην ανησυχείς τόσο πολύ και μην τρέχεις στο γιατρό με το παραμικρό! Είναι πολλοί ακόμα οι μήνες της εγκυμοσύνης και θα τρελαθείς! Άσε το σώμα σου και το σποράκι σου να κάνουν τη δουλειά τους κι εσύ απλώς απόλαυσέ το!!!

Νικηαντωνια είσαι η διδυμομανούλα μας!!! Με το καλό κοριτσάκι μου!!

Did ο κάθε άνθρωπος το αντιμετωπίζει διαφορετικά... Κι εμένα ο άντρας μου δε θέλει να το πούμε πουθενά μέχρι να ακούσουμε καρδούλα και δεν το λέμε όχι γιατί φοβόμαστε αλλά για να μην τους στεναχωρήσουμε αν κάτι πάει στραβά... Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα να το διατυμπανίσω, αλλά σε αυτά τηρούμε κοινή γραμμή!

Peace καλώς μας ήρθες! Με το καλό ο γάμος και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις.

Κορίτσια λέω να φτιάξω μια λιστούλα με την αφεντιά μας και να την ενημερώνουμε όποτε χρειάζεται! Τι λέτε;


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

vickiflower (ΤΕΡ 29/09/14)

tamaro85 (ΤΕΡ 02/10/14)

νικηαντωνια81 (ΠΗΤ 14/07/2015) ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!

Nefeli_13 (ΠΗΤ 16/07/2015)

D_i_d (ΠΗΤ 19/07/2015)

Peace!

Πείτε πότε υπολογίζετε ΠΗΤ να συμπληρώσουμε! Θέλετε να γράφουμε και πότε έχουμε ραντεβού για υπέρηχο για να μην ξεχνιόμαστε;


gK3op2.pngr0SLp3.png

HCpVp3.png

Link to comment
Share on other sites

vickiflower (ΤΕΡ 29/09/14)

tamaro85 (ΤΕΡ 02/10/14)

νικηαντωνια81 (ΠΗΤ 14/07/2015) ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!

Nefeli_13 (ΠΗΤ 16/07/2015)

D_i_d (ΠΗΤ 19/07/2015)

Peace!

Πείτε πότε υπολογίζετε ΠΗΤ να συμπληρώσουμε! Θέλετε να γράφουμε και πότε έχουμε ραντεβού για υπέρηχο για να μην ξεχνιόμαστε;

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

Σ'ευχαριστούμε Nefelάκι!!!

Στις 2 σήμερα έχω υπέρηχο κορίτσια, 'έχω αγωνία!!:oops::oops:


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και εγώ!!! ΤΕΠ 30/9 και ΠΗΤ 7/7... Εύχομαι σε όλες μια καλή και τελείομηνη εγκυμοσύνη :)

Είμαι στην έβδομη εβδομάδα και έχουμε ήδη δει την καρδούλα να χτυπάει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vickiflower (ΤΕΡ 29/09/14)

tamaro85 (ΤΕΡ 02/10/14)

νικηαντωνια81 (ΠΗΤ 14/07/2015) ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!

Nefeli_13 (ΠΗΤ 16/07/2015)

D_i_d (ΠΗΤ 19/07/2015)

Peace!

Πείτε πότε υπολογίζετε ΠΗΤ να συμπληρώσουμε! Θέλετε να γράφουμε και πότε έχουμε ραντεβού για υπέρηχο για να μην ξεχνιόμαστε;

νομίζω έτσι όπως το υπολόγισα 6/7/15...

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και εγώ!!! ΤΕΠ 30/9 και ΠΗΤ 7/7... Εύχομαι σε όλες μια καλή και τελείομηνη εγκυμοσύνη :)

Είμαι στην έβδομη εβδομάδα και έχουμε ήδη δει την καρδούλα να χτυπάει...

τέλεια!είμαστε πολύ κοντά εγω ΤΕΠ 29/9, άρα την άλλη εβδομάδα αν πάω σίγουρα θα ακούσουμε καρδούλα!:)

Link to comment
Share on other sites

τέλεια!είμαστε πολύ κοντά εγω ΤΕΠ 29/9, άρα την άλλη εβδομάδα αν πάω σίγουρα θα ακούσουμε καρδούλα!:)

Και εγώ θα ξαναπάω την Τρίτη να κάνουμε και άλλον ένα υπέρηχο γιατί έχω ιστορικό με παλλίνδρομες και φοβάμαι λίγο.. Βέβαια πάιρνω και προγεστερόνη και κάνω και αντιπηκτικες ενέσεις... Σκέφτομαι μόνο θετικά... Οτι γίνεται γίνεται πάντα για κάποιο λόγο... :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα! Εύχομαι σε όλες μας μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Και εγώ με το καλό θα είμαι μια μανούλα Ιουλίου!

Καλώς σας βρήκα όλες!

Ένα όμορφο ταξίδι ξεκινάει, λένε.. έγω έχω αρκετό άγχος, αλλά ελπίζω όταν θα ακούσω καρδούλα.. θα ηρεμίσω κάπως..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...