Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Κοριτσακια μου τι κανετε????? Χαθηκα... ΤΡεξιματα αλλαγες μετακομίσεις... που χρονος.... πειτε μου τα νεα σας!!!!!! Η μπουμπουκα μου εγινε 8 μηνων και μεγαλωνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Που τα λετε καλε στο φβ???? Κι εγω γιατι δεν σας εχω????? Οποια θελει ας μου στειλει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


MYfKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου τι κανετε????? Χαθηκα... ΤΡεξιματα αλλαγες μετακομίσεις... που χρονος.... πειτε μου τα νεα σας!!!!!! Η μπουμπουκα μου εγινε 8 μηνων και μεγαλωνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Που τα λετε καλε στο φβ???? Κι εγω γιατι δεν σας εχω????? Οποια θελει ας μου στειλει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελα βρε κορίτσι που χάθηκες! Eλα είμαστε ωραία παρέα. Στειλε μου πμ το προφιλ σου στο φεις!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Arca που χάθηκες....σου έστειλα πμ....για μας βρεις στο φεις και να σε βαλω στη συζήτηση μας...

November και οποία αλλη απο τα παλια....σας περιμένουμε...


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Πωπω....εχω να μπω κοντα 5 μηνες....το καφε πηγε φεης διαβαζω.....ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα μωρα σας.Το Λουκακι κοντευει 9 μηνων ειναι μολις 6,8 κιλα ζωηρος μπιυσουλα ανεβαινει σκαλες και με τρεχει ολημερις.Αντεχω....εχω χασει τα παντα απο κιλα και αλλα δυομισι εξτρα...ολη μερα κουζινα σιδερα πλυντηρια...χαμος κοριτσια αλλα δεν θα το αλλαζα για τπτ...περασα να ευχηθω Καλη Ανασταση.Σας φιλω ολες!!!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω....εχω να μπω κοντα 5 μηνες....το καφε πηγε φεης διαβαζω.....ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα μωρα σας.Το Λουκακι κοντευει 9 μηνων ειναι μολις 6,8 κιλα ζωηρος μπιυσουλα ανεβαινει σκαλες και με τρεχει ολημερις.Αντεχω....εχω χασει τα παντα απο κιλα και αλλα δυομισι εξτρα...ολη μερα κουζινα σιδερα πλυντηρια...χαμος κοριτσια αλλα δεν θα το αλλαζα για τπτ...περασα να ευχηθω Καλη Ανασταση.Σας φιλω ολες!!!!!

Έλα βρε Μαρούσκα μου την καλη σου την κουβέντα είχαμε σημερα. Μας εχεις λείψει!! Είχαμε βρεθεί μερικές που μένουμε Αθήνα και αναπολούσαμε τις στιγμές εδώ στο καφέ. Τωρα ναι είμαστε στο Facebook οι περισσότερες. Μακάρι να ερχόσουν και ΕΣΥ εκει να τα λέγαμε πιο συχνά. Μπραβο στο Λουκά ... Μεγαλώνει και εκείνος. Να τον χαίρεσαι όπως και τα υπολοιπα. Εμείς λεμε Τατά , δίνουμε φιλία, κάνουμε κουπέπε αλλα ακομα δεν μπουσούλαμε. Να εισαι καλα Μαρούσκα μπαίνε καμία φορα να μας λες τα νέα σου


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω....εχω να μπω κοντα 5 μηνες....το καφε πηγε φεης διαβαζω.....ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα μωρα σας.Το Λουκακι κοντευει 9 μηνων ειναι μολις 6,8 κιλα ζωηρος μπιυσουλα ανεβαινει σκαλες και με τρεχει ολημερις.Αντεχω....εχω χασει τα παντα απο κιλα και αλλα δυομισι εξτρα...ολη μερα κουζινα σιδερα πλυντηρια...χαμος κοριτσια αλλα δεν θα το αλλαζα για τπτ...περασα να ευχηθω Καλη Ανασταση.Σας φιλω ολες!!!!!

Μαρουσκα!!!! Που χαθηκες? Εισαι η αρχηγος στο καφε μαζι με την November την υπαρχηγό....ναι ειμαστε στο φεις γιατι τα λεμε πιο πριβε ....αχ ελατε κι εσεις οι υπόλοιπες...προσφατα ξαναβρεθηκαμε με την αρκα....και σημερα συναντηθηκαμε με τα μωρα μας μερικες....μας λειπετε.....ελατε να μας βρείτε....


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Πωπω....εχω να μπω κοντα 5 μηνες....το καφε πηγε φεης διαβαζω.....ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα μωρα σας.Το Λουκακι κοντευει 9 μηνων ειναι μολις 6,8 κιλα ζωηρος μπιυσουλα ανεβαινει σκαλες και με τρεχει ολημερις.Αντεχω....εχω χασει τα παντα απο κιλα και αλλα δυομισι εξτρα...ολη μερα κουζινα σιδερα πλυντηρια...χαμος κοριτσια αλλα δεν θα το αλλαζα για τπτ...περασα να ευχηθω Καλη Ανασταση.Σας φιλω ολες!!!!!

Καλη Ανασταση και σε εσενα! Φιλια στο Λουκα!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Ας ξεσκονισω λιγακι το παλιο μου καφενε......να διωξω και τις αραχνες που επιασε χαχαχα!!!σε 2 μερες γινομαστε 10 μηνων😀 λεμε τατα,χτυπαμε παλαμακια,κανουμε γεια σου γεια σου,κουπεπε,εχει βγαλει 4 δοντακια,2 πανω 2 κατω δεν μπουσουλαει,μονο στρατα καθεται και αν την κραταω εγω κατω απο τις μασχαλες ορθια να παταει τα ποδαρακια της.καθε μερα και κατι καινουργιο....μεγαλωνουμε....καλα απο τρεξιμο και και κουραση ουδεν λογος:shock:.κοριτσακια μου ευχομαι τα αγγελουδια σας να ειναι γερα...σας αγαπω φιλια!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου βρε Νοβεμπερ...μας ελειψες...να τα χαιρόμαστε τα παιδάκια μας...μπράβο στη Μαγδαληνή μας...απο τα μεγάλα μωρά του καφενε μας! Ο Νικόλας δεν ασχολείται με τα χέρια του πολύ...εξασκεί τα πόδια του περισσότερο...


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα Novembair!

Μπράβο στην κοριτσάρα σου! Εμένα είναι 9,5 μπουσουλάει, σηκώνεται μόνη της από καθιστή όρθια, κάνει παλαμάκια, λέει διάφορες συλλαβές, δεν έχει κανένα δόντι, είναι η ουρίτσα μου και γενικά είναι σκέτη τρέλα!

Δεν άλλαξες γνώμη για το fcebook ε; Θα χαρούμε πολύ αν έρθεις!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα στο όμορφο παρεάκι μας ! Μπήκα και συγκινήθηκα τόσο πολύ!!!!!!!! Διάβασα και κάποια μηνύματα πω πω πόσα περάσαμε κ τα λέγαμε με κάθε λεπτομέρεια! Και τώρα χαιρόμαστε τα ζουζουνια μας !


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...