Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αγκαλια μεχρι τελικης πτώσεωςςςςςςςςςςςςςς κ εγώ..............

Κοινο κρεββατι μεχρι να μας ριξει από κατω κ να μας διωξει για την κουνιαααααα

Ειρήνη τι ΚΟΥΚΛΙ ειναι αυτο χριστε μου???????????????????

Δεν θελω παμπερς θελω μπεϊμπιλινοοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως την YIOUPI...

babylino μου χαν στειλει μονο μια φορα και απο τοτε γιοκ!

και οταν το χες ξαναπει καποτε για σχετικα κουπονια μολις λιγες μερες πριν ειχαν ληξει..κριμα..

οχι..μονο pampers εχω που δεν χρησιμοποιω (εκτος απο κανα δυο φορες που απλα δοκιμασα δεν εμεινα ευχαριστημενη και ειναι πανακριβα) και μαλιστα οι περισσοτεροι μετα τον 5-6ο μηνα αλλαζουν πανες και πανε στα Lindl..εγω ακομη Libero No 4 (για κανα χρονο standar)

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι για υφασματινες μιας χρησης γιατι είναι πολύ ευαισθητη στην κολοπεριοχή

ΑΑΑΑΑΑ μιας κ λεμε για θηλασμο να πω κ ενα κουτσομολιον που μαλλον δεν ξερετε?

κ η Ιρεν θηλάζει ακόμα;)

Link to comment
Share on other sites

στη ΠΥΡΑ και αυτη οπως και εγω και εσυ (κατα τα λεγομενα των διαφορων)..

πως παει η προετοιμασια για την επιστροφη σου στη δουλεια? πως σκεφτεσαι να οργανωσεις και να παραλληλισεις τον θηλασμο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στη ΠΥΡΑ και αυτη οπως και εγω και εσυ (κατα τα λεγομενα των διαφορων)..

πως παει η προετοιμασια για την επιστροφη σου στη δουλεια? πως σκεφτεσαι να οργανωσεις και να παραλληλισεις τον θηλασμο??

Ελπίζω ως τον Ιανουαριο να τρωει καλά τις στερεες κ να μην χρειάζεται να αντλώ...

Για το Δεκεμβριο που θα παω 3 μερες θα αντλώ.

Ψαχνω για γυναικα αλλά μου προτεινε κ η μαμα να ερχεται στην Αθηνα από Δευτερα πρωι κ να φευγει Παρασκευη μεσημερι για να μας βοηθησει κ να μην πληρώσουμε λεφτα για γυναικα...

Link to comment
Share on other sites

μμμμμ..για το να τρωει ικανοποιητικα μεχρι τον Ιανουαριο εχεις καποια προοπτικη..εγω αφηνω ενα γαλα αλλα προσπαθω στο 7ωρο που λειπω (8.30-15.30) να τρωει φρουτοκρεμα και το μεσημεριανο και αν δεν αντεχει να πινει και αντλημενο..δυστυχως με το γιαουρτι δεν τα παμε καλα και δεν επιμενω κιολας εφοσον αντλω..και ακομη πεισματικα δεν δινω advanced και τετοια επιδορπια..

ωστοσο για το θεμα της γυναικας αν δεν εχετε οικονομικη ανεση και με τη μητερα σου δεν υπαρχουν αλλου τυπου προβληματα στις μεταξυ σας σχεσεις τοτε αν η γυναικα μπορει να σας βοηθησει με αυτο τον τροπο γιατι οχι..??!!πολυ καλυτερα απο μια ξενη..σε πολλα θεματα..

καλη..επιτυχια ευχομαι σε οτι αποφασισετε να κανετε και με οποιο τροπο το οργανωσεις..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες ανοίγω νέο γκρούπ στο fb !!! Λατρεύω κ εγώ τις αγκαλιές κ αυτό που λένε ότι κακομαθαίνουν είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΨΕΜΑ!!! Εξάλλου μετά μεγαλώνουν κ όπως εγώ κάνω τάμα να κάνω αγκαλιά τον μεγάλο αφού τώρα μου λέει ότι "μεγάλωσε πια" Το γκρούπ θα έχει θέμα τις αγκαλίες !!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες ανοίγω νέο γκρούπ στο fb !!! Λατρεύω κ εγώ τις αγκαλιές κ αυτό που λένε ότι κακομαθαίνουν είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΨΕΜΑ!!! Εξάλλου μετά μεγαλώνουν κ όπως εγώ κάνω τάμα να κάνω αγκαλιά τον μεγάλο αφού τώρα μου λέει ότι "μεγάλωσε πια" Το γκρούπ θα έχει θέμα τις αγκαλίες !!!

η περιπτωση με το παραδειγμα του γιου σου ειναι η αποδειξη σε οτι υποστηριζω σχετικα με το ζητημα αυτο..

αλλα που θα παει..θα δικαιωθουμε εμεις οι σκληρες που μας ελεγαν βουτυραααααα..

Link to comment
Share on other sites

η περιπτωση με το παραδειγμα του γιου σου ειναι η αποδειξη σε οτι υποστηριζω σχετικα με το ζητημα αυτο..

αλλα που θα παει..θα δικαιωθουμε εμεις οι σκληρες που μας ελεγαν βουτυραααααα..

Λευτεριά στις αγκαλιές!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χελοου.....

Προσπ ολα καλα!!!

Παραιτηθηκα απο την δουλεια γιατι δεν εβρισκα γυναικα και γιατι θα ημασταν σχεδον μια η αλλη!!οποτε μεγαλωνω την μικρη μου!!!!

Απο του χρονου βλεπουμε.....πιθανοτατα δεν θα προσλαβουν καποιον για την την θεση μου και θα παω στην ιδια...

Η μικρη εβγαλε σημερα το 6ο δοντι και ευχομαι να ηρεμησει λιγο γιατι τους 2 τελευταιους μηνες ειναι πολυ ανησυχη,χωρις ορεξη και με πολλα ξυπνηματα το βραδυ...

Οπως ειπε και το γιουπακι θηλαζω ακομα και οσο παιρνει....και ναι θα το συνεχισω....

Καναμε πριν 2 βδομαδες τα πρωτα μας βηματα και σιγα σιγα αποκτα αυτοπεποιθηση και κανει 2-3 βηματακια μονη...Δεν περπαταει!!

Κοιμαται στο κρεβατακι της διπλα μας μεχρι το 1ο της ξυπνημα και μετα ολοι μαζι!!!!!!!

Σχολιαζουν ολοι το μακρυ και το κοντο τους για το co-sleeping για τον θηλασμο(του τυπου καλα αφου του δινεις ξενο εισαι χαζη και δινεις ακομα το στηθος σου ή σιγα μην εχεις ακομα γαλα)και οι περισσοτεροι δεν εχουν ουτε καν παιδι!!!!τεσπα.....ολα καλααααα

Τωρα που λετε για την μασα....

Αλλαξα παιδιατρο γιατι η 2η του δουλεια μαλλον ηταν σε φαρμακευτικη εταιρια...οποτε το νεο ντοκτορι μου ειπε να ξεκινησουμε σιγα σιγα ψαρι και οσπρια...Αυγο ατόφιο μετα τον χρονο.Αυριο λεω να κανω φακες....


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις όταν λες οτι δουλευε σε φαρμακευτικη??

Τι σου εκανε?

Τωρα πας στης δεσποινας τη γιατρο?

Παντως με το θηλασμο παιρνει αντισωματα κ ένζυμα κ όλα τα καλά που έχει το μαμαδισιο κ παιρνει κ θαλπωρη κ ξεκουραζεται κ η δολια μανα στον ξαπλωτο θηλασμο;)

Δεν είναι καθολου μια η άλλη λοιπόν....

Α!Θεα το κοριτσακι σου... εχω παθει...

Η δικια μου δεν αρκειται πλεον να μπουσουλαει κ μου γκρινιαζει να την κραταω για να περπαταει...η μεσουλα μουυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανω με την φαρμακευτικη απλα αγαπα τα φαρμακα

Το ντοκτορι δεν ειναι της προεδρου τον βρηκα απο το παρεντς και φαινεται οκ

Με τον θηλασμο ναι γουσταρω τρελα!!!!!!!!

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια για την φσιιιι

Η μεσουλα εχει σακατευτει.....................

Εσυ για πες....τι εγινε με την γυναικα???


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφφφφφφφφφφ

η γυναικα λεει γυρω στα 500...

η μαμα μου προτεινε να έρχεται Δ-Τ-Τ-Π κ να φευγει Παρασκευη μεσημερι... δηλαδη να μενουμε ολ τουγκεδερ 4 βραδυα την εβδομαδα....

κ όλο αυτο ως τον Σεπτεμβρη που θα παει βρεφικο η μπουμπου...

Δηλαδη ΦΕΒ-ΑΥΓΟΥΣΤΟ όπου 1 μηνας από αυτους τους 7 μηνες θα είναι δικη μου παλια αδεια αρα 6 μηνες.....

το σκεφτομαστε σοβαρα να πουμε ναι παρολες τις δυσκολιες της συγκατοικησης...σκεψου οτι γλιτωνουμε κ 3500 ευρω...

δεν ξερω.. μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα....δυσκολα... ο στεφανης το δεχτηκε... εγω ειμαι που σφιγγομαι(πως γραφεται??)

Γιατι σου εδινε φαρμακα αφου δεν ειχε αρρωστησει το φσιφσικιον???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...