Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

με πλήγωσε ο έφηβος γιος μου


XRISTINA1977

Recommended Posts

καλησπέρα τις προάλλες πηγαίναμε κάπου με τον 13χρονο γιο μου και επειδή οδηγούσα πολύ αργά (ηταν χωματόδρομος) μου λέει πως οδηγάς έτσι μωρέ με νεύρα πιο γρήγορα θα είχα πάει με τα πόδια...κάπου τον δικαιολογώ λόγω της εφηβίας αλλά δεν ξέρω τι έπρεπε να έκανα και αν έκανα σωστά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εσυ τι εκανες;Αχ κοπελα μου ξεχνας μαλλον τι λεγαμε εμεις στους δικους μας στην εφηβεια μας....εγω θυμαμαι ελεγα συνεχεια (που να με καταλαβεις εσυ εισαι σε αλλο κοσμο)τωρα καταλαβαινω την μητερα μου.Μη δινεις σημασια εγω θα απαντουσα,γνωμη μου φυσικα:εχεις δικιο καλε μου αλλα θεωρω κουτο να δωσω χρηματα για καινουργια αμορτισερ ,καλυτερα να τα χρησιμιποιησουμε σε κατι πιο ενδιαφερον και να περασουμε μαζι καλα.Τι λες ;

Δε ξερω τον γιο σου αλλα αν στεναχωριεσαι γι αυτο σκεψου στα πιο δυνατα λογια τι παθεις.Για συνερθε λιγο λεω εγω(στο γραφω σαν να ειμαι φιλη σου).

Link to comment
Share on other sites

σε βλέπω πολύ υπομονετική..εγώ του είπα κατέβα για να πας πιο γρήγορα!!!!ακραίο είναι;;;;και εγώ έχω άσχημη παρόμοια εμπειρία με την μητέρα μου

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη στο λεξιλογιο μου δεν υπηρχε ....την απεκτησα μετα τον γαμο γιατι μη μου πει καμια οτι δεν κανει υπομονη και με θεματα του αντρα θα τρελαθω.Λοιπον ακραιο πιστευω εγω πριν απαντησω σδ κατι πλεον λεω απο μεσα μου (υπομονη κουκλα μου ,υπομονη μη χαλαση η διαθεση σου) και μετα απαντω.

Κερδιζεις περισσοτερα ετσι.Για κοιτα και το αλλο μηνυμα μου στο αλλο θεμα που σου εστειλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απλα του εδωσε ικανοποιηση στο οτι εχει δυναμη να σε εκνευριση για μενα.Μπορει και εγω να απαντουσα ετσι πανω στα νευρα μου αλλα πρεπει να σκεφτομαστε πριν απαντησουμε εγω καταλαβα.Ανασα σκεψη ηρεμια και εξυπναδα ....;) παιξε και εσυ παιχνιδι.

Την επομενη φορα πες του λες να το πατησω λιγο η α χαλασουν τα αμορτισερ και τα λαστιχα οχι τιποτα αλλο ,αλλα δε θελω να στερηθουμε το σινεμα και τον....ταδε που του αρεσει .Τωρα αυτα (τα παιδια )θελουν να νιωθουν πιο εξυπνοι αλλα στην ουσια αντιδραση σκετη .....

Ελα μωρε του 77 εισαι ποτε τα ξεχασες εσυ;Δεν εισαι και μεγαλη.Αχχχχ θυμαμαι ελεγα εγω (ωχουυυυυ βαρετη γινεσαι ,στην μανα μου φυσικα.Δεν υπαρχει περιπτωση να με νιωσεις ποτεεεε)χααααα τετοια κουλααα.

Για γελα και θελω να φτιαχτεις βαψιμο σουπερ τζινακι μποτακι και μαλλι κομπλε και θα του πειςν μπορει να μην ειμαι ραλιστας αλλα ειμαι χαρουμενη που εχω ενα τοσο εξυπνο γιο.μμμμμακια

Link to comment
Share on other sites

Αυτος απο τα νευρα του βεγγος εγινε .....χααααααα.Γιατι ξερει οτι αυτο που ειπε οτι θα σε πληγωσει; Οχι βεβαια ουτε το ειπε για να κερδισει κατι .Βρε πηρε ικανοποιηση χωρις καν να το ζηταει.Με καταλαβαινεις.;

Θυμαμαι εγω ελεγα πραγματα απο αντιδραση και μονο εβλεπα οτι υπηρχε ανταποκριση και γινοταν πιο χαμος.

Σου λεω παιξε το παιχνιδι αλλιως.....ακουμε.

Εγω ισως και να το συζητουσα μαζι του:

-Δημητρη(παραδειγμα) θελω να σου πω κατι .Ισως να ειναι ασημαντο για σενα αλλα δε σου κρυβω οτι με αγγιξε(προς θεου μη πεις με πληγωσες).

Αυτο αυτο και αυτο

Πιστευω οτι θα σου πει ωωωωω ρε μανα αφου πηγαινες σαν κοτα ελεος.

Η ουσια ειναι αλλη πες του οτι εννιωσα οτι με προσβαλλεις.Σκεψου το και οταν νιωσεις ετοιμος το συζηταμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...