Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

ΑΛΛΑΓΗ ΕΜΕΙΛ ΣΤΟ PROFIL EDIT


Myrto B.

Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα.

ειμαι ο χρηστης Myrto B. και το email που ειχα ως καποιο καιρο πριν, ηταν το [email protected].

Εχω αλλαξει ομως email address και δεν μπορω να το διορθωσω στο profile edit διοτι μου ζηταει κωδικο παλιο, που δεν ξερω, κωδικο νεο που παλι δεν ξερω, και αν ζητησω να μου σταλει στο μειλ μου, θα σταλει στο μειλ που δεν εχω πια.. Μπορείτε να αντικαταστήσετε εσεις το παλιο μειλ με το νεο;; αν γινεται, ενημερωστε με να σας στειλω το νεο μειλ. Αλλιώς τι κάνω;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας

ο κατάλληλος τρόπος επικοινωνίας για το αίτημα που δημοσιεύσατε, είναι μέσω εμαιλ administrator (at) parentscafe.gr. (όπου (ατ) παρακαλούμε να αντικαταστήσετε με το σύμβολο @ )

Αιτήματα που αφορούν τεχνικά θέματα, όταν δημοσιεύονται μέσω της φόρμας επικοινωνίας με την σελίδα μας , ή/και μέσω πμ, ή / και μέσω αναφοράς ΔΕΝ ικανοποιούνται !

Απαραιτήτως θα χρειαστεί να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Το θέμα κλειδώνεται

ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...