Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αμα σου πω βρε ΠΕΖΗ οτι με το που διάβασα την εισαγωγη του μηνύματος σου "Αχ τι ωραιος καιρος ειναι αυτος!!!! Η ανοιξη μπηκε για τα καλα και πολυ μου φτιαχνει τη διαθεση".... ήμουν σίγουρη οτι θα διάβαζα κάτι ευχαριστο!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ, ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!! ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;;;;;;ΘΕΕ ΜΟΥ!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω ειμαι με γαστρεντεριτιδα, αλλα δεν θα γκρινιάξω γιατι δεν θέλω να χαλάσω το υπέροχο κλιμα που δημιούργησε η ΠΕΖΗ!!!

Α! Daf... δεν εχω κάποια γνωστη οικογένεια εδώ και σκεφτομουν το χαμόγελο του παιδιου. Τι λες, μιας και σε θεωρώ ψαγμένο άτομο...Ακουσα ότι τελικα αυτοι εχουν κληρομομ'ησει τεράστια περιουσια και δεν έχουν ανάγκη, αλλα μπορω να βασιστώ σε λόγια;;;

Σας φιλώ και πραγματικα, μου φτιάξες τη διάθεση βρε ΠΕΖΗ μου!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κατερινάκι μου περαστικά.... Πωπω, πακέτο είναι η γαστρεντερίτιδα τώρα, δεν το συζητώ...

Για τα ρούχα, εγώ να σου πω την αλήθεια τα δικά μας τα έχω δώσει ήδη σε 2 φίλες που γέννησαν και θα τα κρατήσω και για την αδερφή του Θανάση που παντρεύεται σε λίγο καιρό και ίσως τα χρειαστεί σύντομα!!

Ειδικά μέχρι 1 έτους είναι τόσα πολλά και τόσο αφόρετα που καινούρια είναι ακόμα. Δεν έχεις καμία φίλη που μπορεί να τα χρειαστεί για το μωρό της? Και αφού κάνουν τη γύρα τους θα τα δώσεις. Εγώ πάντως έτσι θα κάνω.

Αν πάντως δεν έχεις και θέλεις να τα δώσεις από τώρα, έχωνα σου προτείνω τις γυναικείες φυλακές στην Εύβοια, ασχολείται η μαμά του Θανάση με αυτό, μέσω του Λυκείου Ελληνίδων και προσπαθούν να κάνουν λίγο καλύτερες τις συνθήκες για τις μαμάδες και τα μωρά - παιδιά εκεί. Τα έχουν μαζί τους μέχρι 4 ετών, αλλα΄τους λείπουν βασικά πράγματα... Τι να σας πω, από σερβιέτες για τις γυναίκες, μέχρι ... τα πάντα για τα παιδιά... Εγώ εκεί δίνω ό,τι δεν κρατάω.


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΑ ΠΕΖΗ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ !!

Τι καλά κι άλλη εγκυούλα !!!!θα χουμε πολλά να λέμε !!

July μου δεν ξέρω τι εχουν πάθει με το γιογιό Εμεις το ξεκινησαμε πολύ καιρό πριν σαν παιχνίδι . Το επαιρνε μαζί της κ το πηγαινοεφερνε σε όλα τα δωμάτια , ξεβρακωνόταν κ μια ήθελε πιπι μια κακά , την εβαζα αλλά δεν εκανε τίποτα .. Καταφέραμε να κάνει μια φορά κακά κ 2 φορές πιπι, απο κει και πέρα αποτυχία σκετη .Το αφησα γιατι λεω δεν είναι έτοιμη ακόμα. Τωρα στο σταθμό ξεκινησαν εκμάθηση τουαλέτας αλλά φοβαται την λεκάνη μη πέσει μέσα κ δεν κάθεται .Πριν 10 λεπτά μου λεει θελω γιογιο κ την βάζω κ μαντέψτε έκανε πιπι αμέσως !!! Επιφωνήματα χαράς επιβραβευση μπράβο κ λειπα !! Ε λοιπον που θέλω να καταληξω .. απο εκεινη την ώρα κάθεται ακόμα στο γιογιο ταχαμου πως θέλει κακά τώρα. Δεν σηκώνεται ουτε αυτη με τίποτα ... η μα΄λλον σηκώνεται κάνει βολτες ξανακάθεται και για να ντυθει ούτε λόγος .... Εγω λεώ να τις αφήσουμε κ θα δείξει ,δεν μπορω να σκεφτω κάτι άλλο.

Κατερινακι περαστικά σου,ακόμα να νι'ωσεις καλύτερα ??? Πολλα φιλιά !!!

Κλεινω γιατι θελει να βάλει κ το παπάκι της τωρα να κανει πιπι στο γιογιό ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι μου περαστικά.... Πωπω, πακέτο είναι η γαστρεντερίτιδα τώρα, δεν το συζητώ...

Για τα ρούχα, εγώ να σου πω την αλήθεια τα δικά μας τα έχω δώσει ήδη σε 2 φίλες που γέννησαν και θα τα κρατήσω και για την αδερφή του Θανάση που παντρεύεται σε λίγο καιρό και ίσως τα χρειαστεί σύντομα!!

Ειδικά μέχρι 1 έτους είναι τόσα πολλά και τόσο αφόρετα που καινούρια είναι ακόμα. Δεν έχεις καμία φίλη που μπορεί να τα χρειαστεί για το μωρό της? Και αφού κάνουν τη γύρα τους θα τα δώσεις. Εγώ πάντως έτσι θα κάνω.

Αν πάντως δεν έχεις και θέλεις να τα δώσεις από τώρα, έχωνα σου προτείνω τις γυναικείες φυλακές στην Εύβοια, ασχολείται η μαμά του Θανάση με αυτό, μέσω του Λυκείου Ελληνίδων και προσπαθούν να κάνουν λίγο καλύτερες τις συνθήκες για τις μαμάδες και τα μωρά - παιδιά εκεί. Τα έχουν μαζί τους μέχρι 4 ετών, αλλα΄τους λείπουν βασικά πράγματα... Τι να σας πω, από σερβιέτες για τις γυναίκες, μέχρι ... τα πάντα για τα παιδιά... Εγώ εκεί δίνω ό,τι δεν κρατάω.

Κατερινα ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Θα κοιτάξω να τα δώσω εκει!

Οσο για το γιογιο εμεις εδω και καιρό, όταν ειναι η γιιγια του, ζητάει και κάνει κορίτσια. Αλλα μόνο στη γιαγια... Με μάνα 2 φορες έκανε στο γιογιο!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπηκα να σας διαβασω βιαστικα μιας κ η μικρη ειναι με τον μπαμπα της σουπερμαρκετ και δεν μπορω να μη σχολιασω τα υπεροχα νεα!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue: μπραβο ρε πεζουλα!!!!!!!!!κ μακαρι να πραγματοποιηθει η ευχη σου για κοριτσακι!!!!!!!!!:D:D:D:D επισης δεν μπορω να μη σχολιασω οτι ηξερε κατι ο συζυγος κ εκλεισε εκεινο το τριημερο, σωστα;;;;;;;;;);););):tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!!!!!!!!με το καλοοοοοοοο!!!!!!!

το γιογιο κ εμας ειναι μια αποτυχημενη ιστορια, μιας κ παει κ κλεινει εκει μεσα το κουκλακι της, να κανει κακα του, μετα καθεται αυτη, μετα ξανα το κουκλακι αλλα φυσικα δεν κανει τιποτα. το φθινοπωρο ειχε κανει κανα δυο τρεις φορες , σαν την ανδρι κ αυτη, αλλα μετα ...τιποτα!τουλαχιστον να κοψουμε την πιπιλα γρηγορα, δεν μπορω αλλο να τη βλεπω να τη μασουλαει:rolleyes: παντως ο σταθμος νομιζω ειναι καλη επιρροη, βλεπουν το ενα το αλλο κ παει πιο καλα το πραγμα.μαριγια σας ευχομαι να ξεμπερδεψετε συντομα, ειλικρινα δεν παλευονται αλλο οι πανες!!!!!!

η πενυ της βαλλου ειχε νομιζω νωρις νωρις σημαδια να βγαλει πανα, τι εγινε, τη βγαλατε;αν το θελουν παντως τα παιδια επισπευστε το, ειναι ευκαιρια!!!!!

κατερινα(ς) καταρχας περαστικα!!!:-)

ειναι πολυ καλη ιδεα οι φυλακες που λεει η κατερινα, εκει πραγματικα υπαρχουν αναγκες σε ολα τα ειδη. εκει να τα δωσεις, οσο για το χαμογελο, απλα εχουν δικτυωθει πολυ καλα .... εγω προσωπικα προτιμω να τα δωσω με σειρα προτεραιοτητας 1. σε οικογενεια γνωστη μου ή γνωστη φιλων/συγγενων μου, 2. σε τοπικη οργανωση/συλλογο που ξερω απο πρωτο χερι οτι κανει δουλεια 3. σε μεγαλυτερη οργανωση που εχει γενικα αναγκες, οπως πχ το ελληνικο συμβουλιο για τους προσφυγες.

επισης πολυ καλη πρακτικη ειναι τα χαριστικα παζαρια, απο τα οποια εχω βρει κ εγω πολυ καλα ρουχα, φυσικα χωρις να πληρωσω. η γενικη ιδεα ειναι 'πας ρουχα/βιβλια/αντικειμενα, παιρνεις ρουχα/βιβλια/αντικειμενα' αυτο μπορεις να το κανεις κ με φιλες σου, να κανετε ανταλλαγη ρουχων πχ σου δινουν για 3-4χρ.αγορι, δινεις για 1-2χρ.αγορι κοκ.....αλλα πρεπει να εχεις μερικες φιλες με παιδια...εγω , εκτος απο την κατερινα κ τη μαριγια, δεν εχω καμια αλλη κοντινη μου με παιδια!!!!:rolleyes:(μου το παιζουν ολες ελευθερες κ ωραιες, καταλαβατε;:rolleyes::mrgreen:)

λοιπον κοριτσακια μου σας φιλω!αυξανομαστε κ πληθαινουμε, τι καλα!!!!!:D

(νεαμανουλα, μηπως ειναι η σειρα σου;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue: α οχι, το giaki ειναι!!!:tongue::tongue:)

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα οι φιλές μου η μια εχει κιολας 2 αγορια(δεν της χρειάζεται κάτι) και η άλλη μολις έκανε μεμπα και δεν σκοπευει άμεσα για άλλο μωρο. οπως λέτε και εσεις, ειναι τοσο αφορετα κάποια ρουχα που δεν θελω να παεν χαμενα. Το κακο ειναι ότι πρέπει να πάω Αθηνα για κατι τέτοιο περι ανταλλαγης που λές Daf, και πλέον δυσκολευει η κατάσταση. Πάντως οι γυναικειες φυλακες μου φάνηκε απίστευτα τρελή ιδέα! θα το ψάξω...Η τα παιδικά χωρια sos ισως....!!!!!

Ax, τώρα ρο σκέφτηκα...Βρε marigia θα δώ αν ειναι αγοράκι το σποράκι σου να τα δώσω σε σενα! Ε, τι λες;; Αν φυσικά θέλεις!!!!!;)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Κατερινάκι, κράτα τα, μπορεί να σου βγει το τρίτο αγόρι πάλι ΧΑΧΑΧΑΧΑ:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλε, μ΄έκανες και γέλασα, αρρωστη γυναικα! χα χα χα!:tongue::tongue::tongue:

Μπα κάπου εδώ σταματάω!!!!!! :P;)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για να σοβαρευτούμε, αν θέλεις να τα δώσεις στις φυλακές, μπορούμε να κανονίσουμε να τα πας στο σπίτι της αδερφής του Θανάση ή της μαμάς του (όποιο πέφτει πιο κοντά) για να μην τρέχεις μέχρι εκεί. Συγκεντρώνουν κάθε κάποιον καιρό πράγματα και τα πάνε, ρούχα, παπούτσια, κουβέρτες, αλλάκαι παιχνίδια κλπ. Την προηγούμενη φορά ξεχύθηκε η πεθερά μου και το είπε σε όλους τους γνωστούς της και μια φίλη της που ράβει έκανε παπλώματα για τα παιδιά, φτιάχτηκαν συστήματα για νεροχύτες γιατί είχαν έλλειψη, αγόρασαν είδη προσωπικής φροντίδας για τις μαμάδες, διάφορα τέτοια.

Πάντως βρε κορίτσια πιάνεται η ψυχή μου να σκέφτομαι ότι υπάρχουν παιδάκια εκεί μέσα κλεισμένα και μετά όταν φτάσουν τα 4 χρόνια πρέπει να αποχωριστούν και τις μαμάδες τους... Παναγιά μου...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε, μ΄έκανες και γέλασα, αρρωστη γυναικα! χα χα χα!:tongue::tongue::tongue:

Μπα κάπου εδώ σταματάω!!!!!! :P;)

Αυτό ξαναπές το.... Κι εγώ το ίδιο!!! Μ αρέσει που κάποτε έλεγα και για τρίτο... Δεν είναι της ηλικίας μου αυτά, είναι τόσο απλό!!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ θα τρελαθώ, τί γίνεται εδώωωωωω????????????????????????

Πεζούλα συγχαρητήρια κοπελάρα μου, να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στα τέλη Νοεμβρίου ένα γερό κοριτσάκι :rolleyes::cool:!!! Καλέ daf όντως πού το σκέφτηκες?Η σύλληψη έγινε στο τριήμερο που λείπατε ή μήπως εκεί ήσουν ήδη έγκυος?Μπράβο μπράβο μπράβο, είδες που το "χαλαρ'ααααααα" πιάνει σε όλες τις περιπτώσεις????Ωρε μάνα μου, 2009 και 2011 γεμάτες μωρά οι χρονιές!!!

Αχχχχχχ ωραίαααα!!!Να πω κι εγώ για το γιογιο κι εμένα θέλει να κάθεται συνέχεια αλλά δεν της ξεκινώ εκπαίδευση, γιατί όλη μέρα γυμνή την κόβω να είναι. Ας πιάσουν οι ζέστες και έρθει και το καλοκαίρι και τότε θα το αρχίσουμε. Όσο για τα ρούχα που λέτε κι εγώ έδωσα αρκετά ρούχα και παιχνίδια σε γνωστό γνωστού που του είπαν ότι είχαν μεγάλη ανάγκη.

Κατερίνα πακέτο η γαστρεντερίτιδα τώρα ρε κορίτσι, περαστικά σου γρήγορα και πρόσεχε μην κολλήσεις το μικρό!

Η άλλη Κατερίνα τώρα, οκ οκ όλο λέω να το ανανεώσω το τικεράκι κι όλο το ξεχνάω. Τί να κάνω, ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι...έχω πήξει και στη δουλειά, κάποια στιγμή θα το κάνω, είπαμε χαλαράαα.....:rolleyes:κι είδες?Η πεζούλα όταν το ανανέωσε, έβαλε και δεύτερο τικεράκι. Καλέ όλες σχεδόν είστε με 2 τίκερ....χμμ... να βάλω κι εγώ ένα δεύτερο?(πόσα χρόνια είμαι παντρεμένη...κάνει???:tongue::tongue::tongue:)


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

(νεαμανουλα, μηπως ειναι η σειρα σου;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue: α οχι, το giaki ειναι!!!:tongue::tongue:)

μπουαχαχα η απάντηση η δική μου και νομίζω ότι μπουαχαχα είναι και της gio αρα φιλενάδα μάλλον η δική σου η σειρά έρχεται!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:Εγώ είπαμε θα μείνω ο τελευταίος των Μοικανων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(καλά ποτέ μη λες ποτέ ποτέ αλλά μάλλον ετσι το κόβω....)


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπουαχαχα η απάντηση η δική μου και νομίζω ότι μπουαχαχα είναι και της gio αρα φιλενάδα μάλλον η δική σου η σειρά έρχεται!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:Εγώ είπαμε θα μείνω ο τελευταίος των Μοικανων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(καλά ποτέ μη λες ποτέ ποτέ αλλά μάλλον ετσι το κόβω....)

μπουαχαχαχαχα:lol::mrgreen::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...