Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αμάν βρε Κατερινακι...τι περιπέτεια και αυτη..:rolleyes: Λοιπόν αν κάτι αρχίσει να πηγαίνει στραβά πρέπει να κάνει τον κύκλο του δεν εξηγείται διαφορετικά..μα να του ανοίξουν τόσο το πουλάκι..φαντάζομαι θα πόνεσε ο καήμένος.. Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα απλά δεν είναι αναγκαίο να το ζήσουν και αυτο..Α ρε άμοιρη μάνα τι σου λάχε να πάθεις..φαντάζομαι η γιαγιά, θα τα είδε όλα..

Περαστικά σας πάντως, αμπούλες του βάζεις για τη μυτούλα? Να του βάζεις συχνά και ειδικά πριν τον ύπνο για να κοιμάται ήσυχα το βράδυ, και μένα μπουκωμένος είναι ακόμη αλλά το παλεύουμε και αρχίσαμε να κοιμόμαστε επιτέλους τα βράδια ύστερα από καιρό..


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Από ποια άποψη?Σόρυ αλλά δεν το κατάλαβα...

Και γω δεν το καταλαβα στην αρχη και της ζητησα να μου το εξηγησει.

Αναφερθηκε κυριως στην ψυχοκινητικη της αναπτυξη.Στον τροπο που αντιδρα σε διαφορα ερεθισματα,που κινειται,στο γεγονος οτι ειναι 'πολυ ηρεμο' παιδι,δεν γκρινιαζει κοιμαται σερι 12ωρα και γενικα ειναι βολικη.

katerina@ περαστικα σας.

Τι τραβηξες και συ???? Εχω μια φιλη που λιποθυμα με το παραμικρο.Δεν υπηρχε περιπτωση να βγουμε βραδυ και να μη μου σωριαστει κατω.Ηταν πλεον συνηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Τον πήγα κι εγώ λοιπόν, μαζί με τη μαμά μου - ευτυχώς - και εκεί που τον πλένανε κι εγώ του κράταγα τα ποδαράκια ανοιχτά, του κάνουν μια έτσι για του καθαρίσουν καλά το πουλάκι του και κλατς ανοίγει αρκετά, έβγαλε και κάτι σταγονίτσες αίμα, ήταν κόκκινο από μέσα και αυτός άρχισε να κλαίει. Λέω καλέ τι κάνετε εκεί, δεν άνοιγε τόσο πολύ το πουλάκι του, όχι μου λέει η νοσηλεύτρια, δεν το πίεσα καθόλου, μόνο του πάει μέχρι εκεί. Κι εκεί που της έλεγα μα χτες πήγαμε στο γιατρό και δεν ήταν τόσο πολύ και σκεφτόμουν αν λέει αλήθεια ή όχι, αισθάνομαι να γυρίζουν όλα και λέω γεια σας, εγώ λιποθυμάω. Και ξαπλώνω στο πάτωμα η καλή σου και αφήνω το παιδί στη νοσηλεύτρια!

Τρομάρα μου έγιαν και μάνα, θα χτυπάει το παιδί και θα πρέπει να μαζεύει κι εμένα απο τα πατώματα... Προβληματίστηκα να σας πω την λαήθεια, έχω μια ευαισθησία στο νευρικό σύστημα και λιποθυμάω για πλάκα, από μικρό παιδί έχω λιποθυμήσει 29 φορές, αλλά πλέον το καταλαβαίνω συνήθως και προειδοποιώ γύρω μου και ξαπλώνω κάτω. Τι θα κάνω ρε κορίτσια όταν χτυπήσιε ο μικρός? Πρόβλημα κι αυτό...

Πήρα τη γιατρό τηλέφωνο και της είπα ότι του άνοιξαν το πουλί - όχι εντελώς, αλλα΄αρκετά - και μου είπε ότι δυστυχώς το κάνουν πολύ συχνά οι νοσηλεύτριες αλλά και οι χειρούργοι, ενώ οι παιδίατροι επιμένουν ότι πρέπει να γίνεται πολύ σταδιακά. Μου είπε ότι κακό δεν έγινε τώρα, απλά δεν χρειαζόταν σε καμία περίπτωση, εφόσον είνια πολύ μικρός ακόμα...Σκέτη ανατριχίλα σας λέω...

Εγώ δηλαδή γιατί ο συζυγος έχει φυτρώσει ωτοασπίδες στα αυτιά...

Αμάν βρε katerin@ μου, ακόμη γελάω...τι περιγραφή και αυτή!!!!Επι της ουσίας τώρα και ο δικός μας ο παιδίατρος την Δευτέρα του άνοιξε το πουλάκι λίγο περισσότερο και έτρεξε μια σταγόνα αιματάκι...όλα οκ όμως!!!Μην ανησυχείς τα αγοράκια μας γίνόνται ΑΝΤΡΕΣ τρομάρα μας!!!!

Τι κάνετε φιλενάδες?Εμέις σήμερα είπα να μείνω σπίτι να αναρεώσω και ο γιός μου είπε να μου αγήσει αυτήν την ημέρα αξέχαστη!!!!Επεσε απο τον καναπέ για πρώτη φορά, η μάνα μου που τον πρόσεχε γλίτωσε παρα τρίχα το εγκεφαλικό και εγώ προσπαθούσα να καλέσω τον γιατρό και να ηρεμήσω και την έρμη την γιαγιά μας που λίγο ήθελε για να λιποθυμήσει!!!!Τί να σας πω, βούρ για παρκοκρέββατο το απόγευμα και είσομεν...πάντως η τρομάρα και το άγχος του πρώτου πεσίματος δεν περιγράφεται κορίτσια!!!Τώρα σας καταλαβαίνω δυστυχώς!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τα πεσίματα πρέπει να είναι τραγικά! Λέτε να .. λιποθυμήσω????!!!!:D:D:D

Κορίτσια ευχαριστώ για τις σκέψεις σας!

Πεζή μου του βάζω φυσιολογικό ορό και χτες του καθάρισα τη μύτη και στις 2.30 που ξύπνησε μπουκωμένος ο καημένος και έκλαιγε βέβαια γιατί καθόλου δνε του αρέσει, αλλα τουλάχιστον κοιμήθηκε μετά από κανένα μισαώρο πιο ήρεμα...

Ακόμα διάρροια βρε κορίτσια, αν και χτες έκανε μόνο 2 φορές (δεν έκανα άλλα κακά) και σήμερα μόνο μία ελάχιστη. Τα υπόλοιπα... πού είναι, οέο????

Είχε καμιά σας διάρροια για πολλές μέρες? Έχω ακούσει ότι μπορεί να φταίνε και τα σάλια, καθώς τα καταπίνουν και τα δικά του είναι πολύ μα πολύ πηχτά ένα πράγμα, αλλά φαντάζομαι ότι αν ήταν αυτό, απλά θα ήταν πολύ αραιά τα κακά του, όχι και εντελώς νερουλά...

Σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Εντωμεταξύ έχω μια σκέψη να του κόψω την πιπίλα, έχει 3 μέρες να τη βάλει αφού δεν μπορεί αν αναπνεύσει και κοιμάται χωρίς (μόνο όταν νανουριζόταν την ήθελε πριν). Και λέω να μην του δώσω αφού του περάσει το κρύωμα. Λέτε να το κάνω? Μήπως όμως του στερήσω κάτι που του αρέσει και που δεν είναι κακο προς το παρον μεχρι το 1 έτος? Μην μου πάθει και ψυχολογικά... Λέτε να το θυμάται αν δεν του την ξαναδώσω??


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας αινστανομωρα, μπεμπυρερομωρα, (συναδελφακια) τεμπελομωρα, πεφτομωρα κτλ!!!:D

θα συναντηθουμε στο παρεντχολικς τουλαχιστον;αφου δεν πολυκουνιομαστε αλλιως;

κατερινακι δεν ειδες και λιγα, κι εγω θα λιποθυμουσα στη θεση σου!αστην την πιπιλα μωρε, αν σου τη ζητησει δωστην παλι, καλυτερα χωρις πιπιλα νομιζω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, κατερινακι εμεις ημασταν 25 μερες με διαρροια, και καναμε εξετασεις για ουρολοιμωξη, αλλα τελικα ηταν γαστρεντεριτιδα (μαλλον) περασε μονο του χωρις καποια αγωγη. μαγερ κοπρανων κανατε?

αλλα με 2 φορες δεν ειναι διαρροια, ειναι φυσιολιγικο, μηπως ετοιμαζεται για δοντακια? σε καταλαβαινω για την ευαισθησια σου στον μπεμπακο σου, εμενα τσιριζε που προσπαθουσαν να την εξετασουν και κοντευα να τους ορμηξω:evil:

περαστικουλια σας..

εμενα συνεχιζει με δεκατα, ωρες-ωρες, αντε να δουμε και μια ανησυχια τρελη, ορεξη δεν εχει πολυ μονο γαλατακι πινει (παλι καλα).

με τουτα και με κεινα ολο πισω παμε τι να πω :roll:.

gio και μεις πεσαμε απο υον καναπε την δευτερα,την ειχα διπλα μου και μιλουσα στο τηλεφωνο, ε πως ξεγλυστρισε και εφυγε με το κεφαλι, εκανε και ενα καρουμπαλακι;). ηταν η δευτερη φορα μας.

φιλουμπες..


.png
Link to comment
Share on other sites

gio μου κοπέλα μου τα καταφέρατε και εσείς να σαβουριαστείτε ε?? Όυτε που να τις θυμάμαι τις στιγμές των πεσίματων , η αγωνία τρομερή άσε που το παιδί τρώει ζούλιγμα φουλ μέχρι να δω ότι δεν πονάει κάπου..:rolleyes: Προσοχή και πάλι προσοχή, εγώ ακόμη κάνω λάθη π.χ. τον αφήνω στο καρότσι λυμένο ή στο κάθισμα φαγητού, έπαθα αλλά δεν έμαθα, δεν θέλω να τον ζόρίζω με δεσίματα μιας και δεν τα πολυθέλει αλλά αν είναι για την ασφάλεια του μάλλον πρέπει να τον καταπιέσω λιγάκι. Πάντως θηρία είναι δεν παθαίνουν τίποτα τα μαναράκια μας, καλά λένε ότι οι άγγελοι κάνουν υπερωριες με τα μωρα!!

Κατερινάκι περαστικά και πάλι μωρέ..ρώτησες το γιατρό για τη διάρροια, σαν πολλές δεν είναι οι μέρες που την έχετε??? Και αν τον ρώτησες τι σου απάντησε?? Πάντως για την πιπίλα εγώ λέω να μη του την ξαναδώσεις ευκαιρία είναι τώρα αν δεν τη θέλει, εμένα δεν πήρε ποτέ πιπίλα και μια χαρά είναι απλά ίσως τις ώρες που γκρινιάζει τότε είναι αναγκαία αλλά τουλάχιστον δε θα προβληματιστω στο μέλλον πώς θα την κόψουμε..εκμεταλλεύσου την κατάσταση και αν πιάσει έπιασε;)

irnadi όντως τυχερούλα είσαι αν έχεις τέτοιο μωρό..ρώτα και εμάς τις καμμένες μάνες..!!!

stella πού είσαι κοπελιά??? Περαστικά και σε σας..άντε να δούμε πού θα πάει αυτή η κατάσταση όλα τα μωράκια μας όλο και κάτι έχουν, και εμείς μύξες φουλ.. καρουμπαλάκι ε???:D:D

neamanoula μου πού χάθηκες φιλενάδα μου??? άντε μπες να μιλήσουμε λιγάκι..!!:tongue:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

gio μου κοπέλα μου τα καταφέρατε και εσείς να σαβουριαστείτε ε?? Όυτε που να τις θυμάμαι τις στιγμές των πεσίματων , η αγωνία τρομερή άσε που το παιδί τρώει ζούλιγμα φουλ μέχρι να δω ότι δεν πονάει κάπου..:rolleyes: Προσοχή και πάλι προσοχή, εγώ ακόμη κάνω λάθη π.χ. τον αφήνω στο καρότσι λυμένο ή στο κάθισμα φαγητού, έπαθα αλλά δεν έμαθα, δεν θέλω να τον ζόρίζω με δεσίματα μιας και δεν τα πολυθέλει αλλά αν είναι για την ασφάλεια του μάλλον πρέπει να τον καταπιέσω λιγάκι. Πάντως θηρία είναι δεν παθαίνουν τίποτα τα μαναράκια μας, καλά λένε ότι οι άγγελοι κάνουν υπερωριες με τα μωρα!!

Κατερινάκι περαστικά και πάλι μωρέ..ρώτησες το γιατρό για τη διάρροια, σαν πολλές δεν είναι οι μέρες που την έχετε??? Και αν τον ρώτησες τι σου απάντησε?? Πάντως για την πιπίλα εγώ λέω να μη του την ξαναδώσεις ευκαιρία είναι τώρα αν δεν τη θέλει, εμένα δεν πήρε ποτέ πιπίλα και μια χαρά είναι απλά ίσως τις ώρες που γκρινιάζει τότε είναι αναγκαία αλλά τουλάχιστον δε θα προβληματιστω στο μέλλον πώς θα την κόψουμε..εκμεταλλεύσου την κατάσταση και αν πιάσει έπιασε;)

Αχ βρε κοριτσια λιγο με ηρεμησατε!!!!Ο γιατρος μου ειπε παρακολουθηση 2 μερες για τυχον εμετο η υπνηλια περιεργη!!!!Σημερα μου εβγαλε λιγο ξυνο γαλα το πρωι αλλα εχω την εντυπωση οτι ισως απλα τον κολλησα την ιωση-κρυωμα (διοτι οι αποψεις διειστανται-το δολοφονησα ειμαι σιγουρη).Απο κεφια μια χαρα αλλα την τρομαρα που πηρα!!!!Εσας γενικα οι γιατροι για πεσιματα τι σας εχουν πει???:confused::confused::confused:

Κατερινα συμφωνω με την ΠΕΖΗ σαν πολλες μερες η διαροια!!!!΄΄Οσο για την πιπιλα, εμενα με βολευει ιδιαιτερα στον υπνο οποτε δεν θα την εκοβα!!!!

Περαστικα στα αρρωαστουλια και φιλια σε ολες σας!!!!Παρεπιπτοντω ς ειμαι δευτερη μερα στο σπιτι...!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως gio μου ομολογώ ότι καμία από τις δυο φορές δεν πήρα τηλέφωνο το γιατρό μας (δειλή μάνα..) αλλά παρακολούθησα λιγάκι τη συμπεριφορά του και δεν μου έκανε κάποια διαφορά οπότε δεν το έδωσα και περισσότερη σημασία. Μάλιστα όταν μου έπεσε από το καρότσι πάνω στα πλακάκια με το κεφάλι παρακαλώ, ήταν πριν το βραδυνό ύπνο οπότε μόνο τότε ψιλοαγχώθηκα καθώς δε θα μπορούσα να το παρακολουθήσω το βράδυ..πάντως είναι θηριάκια το ξαναγράφω και δε χρειάζεται πολλή ανησυχία. Τον ζούπηξες??? Σου φαίνεται κεφάτος και όπως πριν??? Ε τότε μην ανησυχείς..εμένα γουλιές βγαζει συνέχεια, από την πολλή κίνηση αλλά και πάνω στο ρέψιμο, τυγχαίνει κάποιες φορες.

Ακόμη αρρωστούλα είσαι?? Αυτές οι ιώσεις οι άτιμες αργούν να φύγουν, μάλιστα χθες άκουσα μια έρυενα που έλεγε ότι στην Ελλάδα 2.000.000 άνθρωποι έχουν περάσει τη νέα γρίππη με απλά συμπτώματα όπως συνάχι, ή λίγος βήχας..λέτε να είμαστε μέσα σε συτούς??


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!

Περαστικά σε όσα μωράκια και μανούλες είναι άρρωστα και υπομονή!

ΠΕΖΗ, neamanoula και ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ, πέρασα πολύ ΄΄ομ,ορφα το Σάββατο και χάργηκα που σας γνώρισα από κοντά!

Εύχομαι να το ξανακάνουμε σύντομα! Κι αυτή τη φορά να είναι και η gio μαζί!

ΠΕΖΗ, χαίρομαι που ο μικρός σου έστρωσε με τον ύπνο του. Τώρα άρχισε ο δικός μου να ξυπνάει και να δυσκολεύεται να ξανακοιμηθεί. Αν είναι να περνάει έτσι το άλμα ανάπτυξης, θα χρειαστώ πολύ υπομονή...

ΠΕΖΗ, Κατερίνα και stellas, καταλαβαίνω πώς είναι να έχεις το μωράκι με βουλωμένη μύτη. Κιεμείς το περάσαμε τις προάλλες ...έκανε 15 μέρες να του φύγει το συνάχι και σε συνδυασμό με τα δόντια ήταν χειρότερα!

Daf, για το αχλάδι που λες ότι έχει αλλεργία η μικρή σου, εμένα έχει στη μπανάνα. Κάπου διάβασαότι τις τροφές στις οποίες περουσιάζουν αλλεργία τα μωράκια πρέπει να τις ξαναδοκιμάζουν όταν κείσουν το πρώτο έτος. Εμείς τότε θα κάνουμε και δοκιμή με τα γαλακτοκομικά!

Αυτά για την ώρα! Πάω να παίζω με τον μπόμπιρά μου αφού πρώτα τσεκάρω το φαί του που ετοιμάζω για αύριο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανούλες! Περαστικα στα ζουζουνια σας! Τι παθατε βρε Κατερινα, εγω ευτυχως δεν εχω ζησει κατι τετοιο.

Τα πεσιματα μεγαααααλο κεφαλαιο...:( Ειναι σε μια φαση που μπουσουλαει και παει σφαιρα,ολη την ωρα σηκωνεται οπου και να τον ακουμπησω, στους καναπεδες, στις καρεκλες, στην βιβλιοθηκη, στον υπολογιστη ακομα και στον τοιχο και στην μπαλκονοπορτα σηκωνεται ορθιος και κοπαναει το τζαμι!!:shock: Και οπως καταλαβαινεται ειναι αναποφευκτο να χανει καποιες φορες την ισορροπια του και μπαμ η κεφαλα του...Δεν ξερω τι να κανω. Να μην τον αφηνω?Μες στην κουνια βαριεται, στρατα δεν θελω, παρκο δεν χωραει,(ειμαι και εγω λιγο περιεργη) στο καρεκλακι μετα απο λιγο βαριεται γιατι μαλλον πιεζεται θελει να σηκωθει οπότε τι??? Τι πορει να παθουν απο πεσιμο με το κεφαλι, γιατι φοβαμαι μηπως χαζεψει το αντρακι μου..(βλακεια σκεψη?):confused: Κεφατος ειναι παντα, δεν εχουμε προβλημα!

Στο μεταξυ εχουμε σταματησει να θηλαζουμε εδω και λιγο καιρο γιατι περιμενουμε αδερφακι...!!!Θα γινει ο μεγαλος αδερφος το μωρο μου! Να δουμε πως θα παει η κατασταση, ελπιζω να τα βγαλουμε περα..

Αυτα από εμας, φιλια σε ολες!


Hceyp3.png u8TUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ εχουμε σταματησει να θηλαζουμε εδω και λιγο καιρο γιατι περιμενουμε αδερφακι...!!!Θα γινει ο μεγαλος αδερφος το μωρο μου! Να δουμε πως θα παει η κατασταση, ελπιζω να τα βγαλουμε περα..

Αυτα από εμας, φιλια σε ολες!

Πλάκα κάνεις...!!! Σοβαρά??? Και μας το λες έτσι απότομα και εντελώς φυσικά?? Συγχαρητήρια κοπέλα μου, καλό κουράγιο και με το καλό να δεχτείτε το νέο μέλος στην οικογένεια σας!!! Εισαι η πρώτη που πάει για το δεύτερο , άντε να δούμε ποια έχει σειρα..:tongue:

Αλήθεια πόσο είσαι??? Πες μας καμιά λεπτομέρεια..πώς αισθάνεσαι κ.λ.π. να θυμηθούμε τα παλια..;)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

κορτσούδια καλησπέρα!!!

Κατερίνα τί έπαθες?Καλά κι εγώ στη θέση σου μάλλον το ίδιο θα πάθαινα...:cool:

stellas και πάλι περαστικά βρε κοριτσάκι!

gio τα είπαμε και τηλεφωνικώς, εύχομαι να είναι το πρώτο και τελευταίο πέσιμο.

ΠΕΖΟΥΛΑ εδώ είμαι φιλενάδα!Πήγες να μου στείλεις πμ?μου λέει ότι είναι γεμάτο χωρίς κανένα μην.εσένα το λέει αυτό?

verenikiiiiiii??????είσαι έγκυος κοπέλα μου?μπράβο και τα θερμά μου συγχαρητήρια.Το επιδιώξατε ή απλά "έτυχε'?Πόσο είσαι τώρα?Άντε βάλε και δεύτερο τικεράκι τώρα.

Πάντως κι εμένα σήμερα με λαχτάρησε η μπέμπα 2 φορές μέσα σε 10 λεπτά. Την είχα στη μέση του κρεβατιού μου και γυρνάω να ανάψω το φως και την βλέπω στην άκρη του κρεβατιού η μισή να αιωρείται.Βουτιά στο κρεβάτι και την αρπάζω από τα πόδια. Λέω εεε, θα την βάλω στο κρεβάτι της για σιγουριά.(είναι κρεβάτι που ανεβαίνει και το κάγκελο και το στρώμα).το κάγκελο σηκωμένο και μετά ένα λεπτό την βλέπω να πατάει στα πόδια της, τα χέρια της ήταν έξω από το κάγκελο το οποίο είχε φτάσει κοντά κοιλιά κι αυτή να κοιτάει κάτω το χαλί. Το σοκ μου το έπαθα!Φυσικά κατέβασα το στρώμα όσο πιο κάτω πάει και το έχω κάνει σαν παρκοκρέβατο ένα πράγμα αλλά τί να κάνω?Πλέον αρχίζει να γίνεται επικίνδυνη.


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...