Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια!!!

μιας και το να κάνω 3-4-5-6 παιδιά δεν πιάνει εγώ θα γράφω και όποια θέλει απαντάει!!!

λοιπόν τα νέα μας!!! επιτέλους προγραμματίσαμε και την βάπτιση της μικρής!!! θα την κάνουμε σε ένα μικρό εκκλησάκι στην παιανία όπου η βάπτιση γίνεται έξω. ο παπάς νέος και πολύ καλός έτσι μου φάνηκε τώρα θα δούμε!!! θα ήθελα όμως την γνώμη σας σκέφτομαι επειδή το εκκλησάκι είναι και αρχαιολογικός χώρος ο στολισμός να είναι είτε με ελιά είτε με βασιλικό το θέμα μου είναι αν υπάρχει για την κολυμπήθρα κάτι με ελιά. έξω θα πάρω 2 ελίτσες θα κρεμάσω κορδέλες με καραμέλες και γλυφιντζούρια και σε 3-4 σκαλοπάτια που κατεβαίνεις για να μπεις να βάλω τούλι με φαναράκια. μέσα ο χώρος δεν χρειάζεται κάτι άλλο μιας και είναι μέσα στο πράσινο. τι λέτε και εσείς??? ααα και σκέφτομαι γλυκάκια να πάρουμε από το max perry έχει καμμία εμπειρία από εκεί??? τι τιμές παίζουν??


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα july ! αναφερεσαι στην παλαιοπαναγια στην καντζα ε? χμμμμ εκει ειχα κλείσει κι εγω αλλα το ακυρώσαμε . Θελαμε να κάνουμε εναν μικρό μπουφε εξω κ μας ζήτησε 200ευρω ο παππάς + 100 απο τους κουμπάρους . Σε τετοιους καιρους μου φανηκαν πολλά . Για τον στολισμό τα ιδια ειπε κ σε μας ο παππάς , ελια κ λουλουδια σε ασπρο. Γενικα ειχε αποψη ακόμα κ για τα ρούχα τα ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΘΕΛΕ Κ αυτα σε ασπρο κ για τον σταυρό κ ηθελε κ να ρθουν κι οι νονες που μενουν βόλο να τις κανει κατηχηση 1 ωρα. Εγια ολα αυτα κ κυριως για το οικονομικό το ακυρωσαμε . Ο χώρος είναι καταπληκτικος πάντως κ γι αυτο κ μονο αξιζει να το κανεις εκεί . Αχ αυτο το καμπαναριο το χω λατρεψει !!!!!

οσο για τα γλυκά τα μαξ περυ απ οτι ξερω εκτιος του οτι εχουν τελεια σοκολάτα οι τιμες τους ειναι φυσιολογικές ! Εμεις ειχαμε παγωτατζη με καροτσακι . Το σαββατο βαπτιστικαμε κι εμεις Γεωργια- Δεσποινα !!!!!!!!!!!!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα july ! αναφερεσαι στην παλαιοπαναγια στην καντζα ε? χμμμμ εκει ειχα κλείσει κι εγω αλλα το ακυρώσαμε . Θελαμε να κάνουμε εναν μικρό μπουφε εξω κ μας ζήτησε 200ευρω ο παππάς + 100 απο τους κουμπάρους . Σε τετοιους καιρους μου φανηκαν πολλά . Για τον στολισμό τα ιδια ειπε κ σε μας ο παππάς , ελια κ λουλουδια σε ασπρο. Γενικα ειχε αποψη ακόμα κ για τα ρούχα τα ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΘΕΛΕ Κ αυτα σε ασπρο κ για τον σταυρό κ ηθελε κ να ρθουν κι οι νονες που μενουν βόλο να τις κανει κατηχηση 1 ωρα. Εγια ολα αυτα κ κυριως για το οικονομικό το ακυρωσαμε . Ο χώρος είναι καταπληκτικος πάντως κ γι αυτο κ μονο αξιζει να το κανεις εκεί . Αχ αυτο το καμπαναριο το χω λατρεψει !!!!!

οσο για τα γλυκά τα μαξ περυ απ οτι ξερω εκτιος του οτι εχουν τελεια σοκολάτα οι τιμες τους ειναι φυσιολογικές ! Εμεις ειχαμε παγωτατζη με καροτσακι . Το σαββατο βαπτιστικαμε κι εμεις Γεωργια- Δεσποινα !!!!!!!!!!!!!

Θεοφώτιστη η μικρή σου να είναι πάντα γερή και δυνατή!!!

ναι ναι σε αυτή την εκκλησία λέω!!! και εμείς αρχικά λέγαμε για catering γιαυτό και κλείσαμε στις 8 το βραδάκι αλλά τελικά δεν θα κάνουμε!

κοίτα τα 200 που ζητάει δεν είναι παράλογα μιας και άλλη εκκλησία στην αθήνα ζητάει 300 και αυτός δίνει κανονικά απόδειξη. όταν πήγαμε για τα χαρτιά και του είπαμε ότι τελικά δεν θα κάνουμε κέρασμα μας είπε πολύ καλή επιλογή δεν το καταλαβαίνω αυτό γιατί τόσα έξοδα τέτοιους καιρούς!!! δεν το περιμέναμε ειλικρινά πιστεύαμε ότι για να μην χάσει τα 200 μπορεί και ώρα να μας άλλαζε αλλά αυτός τίποτα!!! για τους κουμπάρους δεν μας είπε τίποτα η αλήθεια είναι αλλά και 100€ πάλι μου φαίνονται σχεδόν φυσιολογικά λίγο ακριβά αλλά έχω ακούσει και χειρότερα!!! οσο για το στολισμό μας είπε κάντε ότι θέλετε δεν θα σας πω τίποτα απλώς μας παρακάλεσε να μην κάνουμε κάτι με κομικς μικι μάους και τέτοια γιατί είναι και αρχαιολογικός χώρος και του κάνουν παρατηρήσεις και εγώ του είπα για την ελιά και μου είπε πολύ όμορφη ιδέα και όταν του είπα μέσα σκέφτομαι να μην κάνω πολλά γιατί θα "χαθούν" μου είπε έχω δει τόσα και τόσα να κάνουν που ειλικρινά αν διαλέγεις αυτή την εκκλησία για το χώρο είναι κρίμα να τον "χαλάς" προς επίδειξη του πλούτου!!! όσο για τα ρούχα μας είπε να είναι ανοιχτόχρωμα γιατί ένας άγγελος μπαίνει στο βασίλειο του Θεού και όχι πχ κάτι σε κόκκινο το οποίο με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη!!! γενικώς όλα όσα είπε δεν μου φάνηκαν υπερβολικά αντιθέτως μου φάνηκε πολύ καλός και λογικός ότι είναι ο ναός του Θεού και ανάλογα θα πρέπει να συμπεριφερόμαστε δεν είναι ναιτ κλαμπ (έτσι ακριβώς το είπε χαχα)!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστουμε πολύ !Με το καλό κι εσεις july.

Οπως τα λες μια χαρά ακούγονται . Σε μας εκεινος πρότεινε ελιες για στολισμό και απαραιτητα λευκ'α τα βαπτιστικά συν ολα τ αλλα που σου πα .Αναλογα με τα κέφια του ο παππάς μάλλον χα χααααα . Εμενα τα 200 μου φανηκαν πάρα πολλά για ενα απλό κερασμα . Εκει που τη βαπτισαμε δεν μας ζήτησαν τ'ιποτα για τον προαυλιο χωρο κ είχαμε 3 τραπέζια με φαγητα φουλ. Ο παππας βέβαια ζητησε λεφτ'α απ 'όλους αλλά και πάλι 300ευρω σύνολο δεν δωσαμε .

Αυτοι οι παππάδες ο φόβος και ο τ΄ρομος ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομιζω ειμαστε κοντά . Αγίους ειστε εσείς ? ΕΜεις νεο ηράκλειο . ΑΝτε βρε και θα σας έλεγα να ερθετε κ στη βάφτιση .

εγώ είμαι αγία παρασκευή περίπου 10-15 λεπτά από την παλαιοπαναγιά!!! ναι δεν είμαστε μακριά πρέπει να κανονίσουμε συνάντηση. με τα άλλα κορίτσια βλέπεστε??? άντε βρε μπας και αξιωθώ έστω και τώρα να σας γνωρίσω!!!!κάλλιο αργά παρά ποτέ!!! την βάπτιση που την έκανες καλέ και δεν σας ζήτησαν τίποτα??? εγώ όπου και να ρώταγα κάτι ζητάγανε με κορυφαίο έναν στην ανθούσα που μου είπε αν θέλετε να κάνετε κάτι θα πάτε στο δημαρχείο να πάρετε άδεια να πληρώσετε και παράβολο:shock:


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

την εκανα στον αγ γεωργιο στο παλιο ηράκλειο.

στειλε το μαιλ σου να σου περασω φωτο αν θες .

βρισκομαστε με daf , katerin@ k valou , τρελό παρεάκι ειδικα τα μικρα μας ! κ βρισκομαστε κ σε διαφορες περιοχες απο κεντρο μεχρι πετρουπολη κ φιλοθεη κλπ Αντε κανα ΣΚ που μπορειτε να μας το πειτε .


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια θα σου πω τώρα τα επόμενα σκ έχω σήκωμα χαλιών (ότι απέμεινε) και πλύσιμο αυτών θα έρθει και γυναίκα να με βοηθήσει μόλις τελειώσω με αυτά αμέσως θα σας πω να βρεθούμε οπωσδήποτε!!! μέχρι τότε να δώσεις χαιρετίσματα στα κορίτσια και σύντομα θα τα πούμε επιτέλους και από κοντά!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις


  • 4 months later...

καλησπερα κοριτσια, με λενε νατασα κι εχωκι εγω ενα κοριτσακι που γεννηθηκε το μαρτιο του 09. θα ηθελα να μπω στην παρεα σας κι εγω! λεπω οτι εχετε καιρο να μιλησετε απο εδω. μηπως τα λετεκαπου αλλου?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...