Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ονομα για κοριτσακι,τη γμωμη σας παρακαλω!!!!


charline

Ποιό από τα 3 ονόματα;  

48

  1. 1. Ποιό από τα 3 ονόματα;

    • Ιωσηφίνα
      12
    • Μελιτίνη
      30
    • Μόνικα
      5


Recommended Posts

Κοριτσακια σας ευχαριστω για το χρονο σας και τις ομορφες ιδεες σας.Να ξερετε οτι με βοηθατε πολυ.Εχω πολυ χρονο μπροστα μου να ακουσω ονοματα και τελικα να κατασταλαξω.

Το Βαλέρια αρεσει της μαμας μου.Το Σοφία δεν με ενθουσιαζει...

Περιμένω τις προτάσεις σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα στην εκπομπή 'Άκου τί είπαν', άκουσα το Ωντέτα (δεν ξέρω πως γράφεται...).Φαντάζομαι είναι από το γαλλικό Odette.

Προσωπικά μου ακούγεται περίεργα, αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί να το βρεις ενδιαφέρον...

:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Krinaki2004 όχι...ακούω ιδέες,διαβάζω φόρουμ και προσπαθώ να καταλήξω..Πολλοί μου λένε να περιμένω να γεννηθεί να την δω και τότε θα μου έρθει η έμπνευση!!!!

Το Μελιτίνη αρέσει περισσότερο,αλλά δεν είναι καθόλου...international!!!Το Μόνικα που μου αρέσει πολύ και είναι και εύηχο μάλλον το έκαψε η...Lewinski...χαχαχα.:rolleyes:Μου αρέσει και το Μελίσα αλλά μάλλον δεν θα αρέσει στο περιβάλλον μας.Επίσης σκέφτομαι και το Βαλέρια ή Βαλερί αν και με χαλάει που το έχει η κόρη της Μενεγάκη.

Και βέβαια δεν σας είπα ότι θα δυσκολευτώ να πείσω και τον σύζυγο για να βάλουμε άσχετο όνομα....:(

Link to comment
Share on other sites

Μας άφησες το καλύτερο για το τέλος!!! :):):):)

Συνήθως, όταν υπάρχει αντίδραση από τους συζύγους, υποχωρούμε εμείς...

Αν δεν συμφωνήσει (που το απεύχομαι), τί όνομα θα θέλει να της δώσετε;

Link to comment
Share on other sites

Ελισάβετ.Που είναι πολύ ωραίο αλλά το έχουν ήδη δύο ξαδελφούλες...Μόλις του ξεφούρνισε το Μόνικα και ήταν αρνητικός.Της μαμάς μου είναι Κυριακή που δεν μου αρέσει καθόλου...Αχ τι θα κάνω....

Link to comment
Share on other sites

Τί θα κάνεις...

Εγώ, που είχα αντίστοιχο θέμα το έκανα γαργάρα... :(

Ωστόσο, θα επιλέξω υποκοριστικό... Κάτι είναι κι αυτό.

Ξέρεις τι θα πρέπει να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε;... Γαλλικό υποκοριστικό του Ελισάβετ!!!

Έτσι θα είστε και οι δύο ευχαριστημένοι!

;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...