Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια τι μου κανετε???εμεις ειμαστε καλα ο καιρος ηταν υπεροχος το σκ οποτε καναμε τρελες βολτες εχθες Γλυφαδα σημερα Ακροπολη+Πλακα του αρεσε πολυ του Νικολα μου ειχε να βγει και μια βδομαδα απο το σπιτι οποτε καταλαβαινεται!!!το συναχακι μας εφυγε ευτυχως, εχουμε και παιδιατρο αυτην την βδομαδα,ελπιζω να πηρε κανενα γραμμαριο ο σβουρας!! Η νυφη μου η μπεμπουλινα τι κανει? Bibito περαστικα στον αντρα σου σιδερενιος!! Τινουλα τι ωραια φωτο θα προσπαθησω να βαλω και εγω ολη την φαμιλια σε avator. Σας αφηνω καλο βραδυ........

Πώς θα βάζω την υπογραφή καλέ, βοήθεια! Την έφτιαξα, έβαλα φώτο και σχεδιάκι, την είδα στην προεπισκόπηση και δίπλα της τη διεύθυνση από το τικεράκι αλλά δε μπορώ να τη βάλω στο κείμενο. Είμαι ζάβουλας,ε;!

Είδατε; Κατάφερα να βάλω φώτο αλλά το σχεδιάκι μου την κάνει! Τι να κάνω με αυτό;


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Να 'μαστε και εμείς. Μπεμπουλίκα εσύ κατάφερες έστω την φωτογραφία. Εγω ακόμα τίποτα.Και έχω κάνει τόοοοοοοοοσες προσπάθειες. Δεν περίμενα με τίποτα οτι θα μας δυσκόλευε τόσο. Εκεί που λές τέλεια το έχω έτοιμο το βλέπεις και στην προεπισκόπηση (οπότε λες 100% το ΄χω) τελικά δεν εμφανίζεται.Γιατί???????????????????


dIvYp2.png?2DJNpOahG6bCp2.png?NRhyxCAA
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έπειδή κλικάρω πάνω σε άλλο tickerακι (συγκεκριμένα της Πόπης) σκέφτομαι και προσέχω τι πατάω μην αλλάξω το δικό της κατα λάθος. Λέτε??????????????Μπα...δεν νομίζω.

Επίσης να ενημερώσω οτι πάλι τεστ κάνω.


dIvYp2.png?2DJNpOahG6bCp2.png?NRhyxCAA
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...και καλοσωρισατε οι καινουριες!

Εμεις ειμαστε καλυτερα...μαλλον τον πειραξε η αντιβιωση προχτες με τον εμετο, Δημητρα ουτε 3 κουταλιες δεν ειχε φαει..δεν τον παραταιζω!! Οσο θελει τρωει..

Και ναι ω ναι...εχουμε 5 μερες που μπουσουλησε παιδια!!! Κανουμε πλεον ολο το σπιτι βολτα, ανοιγει τα συρταρια, ξερει που ειναι τα χαρτια που παραγγελνουμε φαγητο (στο συρταρι κατω απο τη κουζινα) παειι και τ'ανοιγει και τα βγαζει εξω..!! Δεν υπάρχει το παιδι μου...θα παραγγελνει απο τωρα!!! Κι εγω πετυχα-ως συνηθως- το πρωτο μπουσουλημα που εγινε μαζι με το ανοιγμα συρταριου,,,και δεν το πιστευα!!Και το χαζο...ολο το σπιτι το εχουμε μοκετα..αυτος παει σε ενα σημειο με πλακακι και καθεται πανω...και απο το κρυο...αφηνει κατι πορδιτσες..χαχχαχαχχα!!

Τωρα πλεον πρεπει να δω τι θα κανω με ασφαλειες για συρταρια και ντουλαπια..ειδα το κοσικορνερ εχει κατι μαγνητικες γιατι τα αλλα τα ασπρα που βαζουνε ειναι λιγο αντιαισθητικα για το ματι μου!!

Εγω με το διαβασμα καλα..οσο κοιμαται αυτος με τον πατερα του το μεσημερι..γραφω και με χει πονεσει ο καρπος μου..αλλα μεχρι τα χριστουγεννα λεω να παρουσιασω και να φορεσω τη τιβεννο να φωτογραφηθω με το μπεμπη μου!!!

Χριστινα επιτελους!! Μας ειχες χασει ε!!??

Αχ Γλυφαδα...τι ωραια..μενει ο κουνιαδος μου εκει..κι οταν πηγαινουμε εκει τη βγαζουμε (πολυ ψωνιο κυκλοφορει ομως ρε παιδακι μου..) ωραια ομως και καθαρα!

Α! ΚΑι οσοι καλοι προσερθετε στο φεισ!! Πμ ειναι το προσωπικο μηνυμα!! Μπορεις να στειλεις πατωντας πανω στο ονομα αυτου που θες και το βγαζει σαν επιλογη...αλλιως απο τον πινακα ελεγχου!

Φιλια!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω πάλι αργότερα. Πάω να του ετοιμάσω σιγα σιγά την φρουτόκρεμα, να φάει και να ντυθούμε μιας και έχει καλό καιρό να πάμε καμιά βόλτα. Εμένα ο Στάθης μας (φτού φτού να μην τον ματιάσω)τρώει και τα φρούτα και το μεσημεριανό μοσχάρι ή κοτόπουλο με μεγάλη ευκολία. Εχτές αρχίσαμε και ζυμαρικά.

Να ρωτήσω κάτι περα απο τους πόνους στην μέση που όπως διαβάζω έχουν και άλλες μανούλες έχει καμιά σας πόνους στην πλάτη?Εγώ ναι. Πήγα στην γιατρό και μου είπε είναι μυικοί πονοι και μου έδωσε κατι κρέμες. Εχετε καμια συμβουλή ώστε να μην πονάω τόσο συχνά γιατί βαζω κρέμες μου περνά ο πόνος αλλά μετα απο καμια 10αρια μέρες πάλι τα ίδια.


dIvYp2.png?2DJNpOahG6bCp2.png?NRhyxCAA
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

ονομα μαμας : xrysa

ονομα μωρου: bebis (δεδομενου οτιδεν βαφτιστηκαμε !)

επιτελους!!! εφαρμοσαμε τη μεθοδο του γνωστου βιβλιου και μετα απο 7 μηνες διακοπτωμενου υπνου κοιμηθηκαμε συνεχομενα 11 ωρες. ο μπεμπης δηλαδη γιατι οι γονεις συνεχιζουν να ξυπνουν για να τσεκαρουν γιατι τους ξενιζει η νεα κατασταση. μακαρι να συνεχιστει ετσι.

εμεις ακομη δεν μπουσουλαμε. μονο κουτροβαλαμε και στριφογυρναμε.πετυχαινουμε παντως και ετσι τον σκοπο μας. παμε (μεταφερομαστε) οπου θελουμε δια της μεθοδου αυτης!

με φαγητο ολα καλα. ειμαστε αρκετα φαγανοι, απλα θελουμε το φαγητο μας ζεστο !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλησπερα ειμαι πια σε θεση να σας ανακοινωσω οτι εσκασε μυτη το πρωτο δοντακι μας ναι ειμαι πανευτυχης η χαζομαμα!!! Τινουλα εμας ο μπαμπας μας τα σκ που δεν εργαζεται ακολουθει τις βολτες μας, τι διαβαζω εχετε μαγαζι με κρεπες η δεν καταλαβα καλα????ειμαστε φαν της κρεπας ,την maxi κρεπα στην Γλυφαδα την δεξια πλευρα την εχουμε χτισει εμεις για να μην σου πω για το waffla'ς house!!!(και παει περιπατο η διαιτα)πες μας εαν θες που ειναι να σας επισκεφτουμε για να γνωριστουμε και απο κοντα και εμεις και τα παιδακια μας!!!!!

Μπισκοτακι κουραγιο με το διαβασμα!!!!αντε αρκετα σας κουρασα θα ξυπνησει οπου να ναι και ο Νικολας μου:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ κοριτσια κ εγω το ευχομαι να πανε ολα καλα,βεβαια την ιδια εγχειρηση εκανα κ εγω πριν απο 5 χρονια οποτε δεν αγχωνομαι τοσο πολυ,απλα τοτε δεν ειχαμε κανενα παιδι κ ηταν πιο ευκολα τα πραγματα,ειμασταν κ στην αθηνα ,ενω τωρα με δυο παιδια κ Κατερινη ομως την εγχειρηση θα την κανουμε στην Θεσ/νικη κ θα μας στοιχισει ο κουκος αηδονι που λενε.

Εμενα η μαμα μου την μικρουλα μου την εβαλε στην περπατουρα κ αλονιζει ολο το σπιτι,δεν σταματαει κ της αρεσει,ασε που αρχισε να τρωει ολα της τα γευματα.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Λοιπόν είμαστε γουρουνάκια δεν εξηγείτε αλλιώς!!!

Επειδή δεν του αρέσουν τα λιωμένα όποτε ήθελα να δω τι θα κάνει με τα βρασμένα λαχανικά ολόκληρα , τρελάθηκε από την χαρά του το παιδί , φάγαμε καλά σήμερα και τώρα κοιμάται το τερατακι μου η φάση είναι ότι αυτός έτρωγε ο το σκυλάκι μας περίμενε από κάτω μπας και πέσει τίποτα να φάει και εκείνο!!!

Χριστίνα μπράβο για την ομάδα στο φεις ελατέ όλες εκείνο κορίτσια!!

Μπισκοτάκι ξέρει τι κάνει το παιδί , θέλει από έξω το φαγάκι του όχι τα υγειηνα της μαμας του χεχε!!!

Μαρακι ακομα να με κανεις add στο φεις περιμένω...

Ποπη αυτός το Νικολάκη σου θα το φάω είναι τέλειο!! Και εγώ είμαι φαν της κρέπας και γενικά της σοκολάτας!!!

Εμένα ο κάλος μου είναι σπιτόγατος αχ έχω βαρεθεί την ζωή μου σας λέω!!!!

Χρυσά ποιο είναι αυτός το βιβλίο?? Γιατί και εμείς έχουμε πρόβλημα με τον ύπνο τον όποιο μια τον θέλουμε και την άλλη δεν ξέρω τι θέλουμε με χορεύει και γελάει και θέλει παιχνίδια μες την νύχτα!!!!

konstantinast κάλος ήρθες!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ τι όμορφη μπέμπα είναι αυτή την θέλουμε και εμείς ε???

Bibito περαστικά στον άντρα σου και κάλος κουράγιο στην μαμά σου με τα παΐδια!!!

Ειρήνη που είσαι εσύ???

Μαράκι θέλω βοήθεια πως κάνεις τα γεύματα με συνδυασμό τον θηλασμό???


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα ειμαι πια σε θεση να σας ανακοινωσω οτι εσκασε μυτη το πρωτο δοντακι μας ναι ειμαι πανευτυχης η χαζομαμα!!! Τινουλα εμας ο μπαμπας μας τα σκ που δεν εργαζεται ακολουθει τις βολτες μας, τι διαβαζω εχετε μαγαζι με κρεπες η δεν καταλαβα καλα????ειμαστε φαν της κρεπας ,την maxi κρεπα στην Γλυφαδα την δεξια πλευρα την εχουμε χτισει εμεις για να μην σου πω για το waffla'ς house!!!(και παει περιπατο η διαιτα)πες μας εαν θες που ειναι να σας επισκεφτουμε για να γνωριστουμε και απο κοντα και εμεις και τα παιδακια μας!!!!!

Μπισκοτακι κουραγιο με το διαβασμα!!!!αντε αρκετα σας κουρασα θα ξυπνησει οπου να ναι και ο Νικολας μου:tongue:

Kαλορίζικο και γερό το δοντάκι! Εμείς ακόμα τίποτα, μάλλον τα αφήνει να τα βγάλει στον άνδρα της, κατά πως λένε '' βγάζει δόντια ''! Ξέρεις, πρέπει λένε να κάνεις λουκουμάδες........και είμαι και σε δίαιτα....πανάθεμάτους μέσα στη νύχτα.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Να 'μαστε και εμείς. Μπεμπουλίκα εσύ κατάφερες έστω την φωτογραφία. Εγω ακόμα τίποτα.Και έχω κάνει τόοοοοοοοοσες προσπάθειες. Δεν περίμενα με τίποτα οτι θα μας δυσκόλευε τόσο. Εκεί που λές τέλεια το έχω έτοιμο το βλέπεις και στην προεπισκόπηση (οπότε λες 100% το ΄χω) τελικά δεν εμφανίζεται.Γιατί???????????????????

Υπομονή θα τα καταφέρεις! Έχε πίστη που λένε μέχρι να σου βγει η πίστη, χα,χα,χα όπως έπαθα και γω......καλέ πλάκα κάνω μη μου παρεξηγηθείς. Και γω πρέπει να το διορθώσω άσε που δε μπορώ να ανεβάσω φώτο για avatar.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...