Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εμενα εκανε το pentavac σαν πρωτη δοση (διφθεριτιδα-τετανο-κοκκιτη-πολιομυελιτυδα-ινφουεντσας) κ σαν δευτερη δοση το infarix xeha που καλυπτει τα παραπανω αλλα κ ηπατιτιδα β, αρα θεωρω οτι για ηπατιτιδα εχει κανει μια δοση (ετσι κ αλλιως στην α δοση ειναι σημειωμενο το εμβολιο στην ηπατιτιδα β)

για πενυμονιοκοκο κ μηνιγγιτιδοκοκο κ εμεις prenavar k neis vac κ εχουμε κανει 2 δοσεις (νομιζω δεν εχει τριτη ή κανω λάθος?)


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Το δικο μου βιβλιαριο γιατι δεν τα εχει καθολου?????

Τα εχει γραψει ο γιατρος στο κενο που εχει κ λεει ΑΛΛΑ ΕΜΒΟΛΙΑ (για πνευμονιοκοκο κ μηνιγγιτιδοκοκο λεω εεε)


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

είμαι να σκάσω... κάναμε τελικά τα εμβόλια εχθές...μηνιγγίτιδας κ πνευμονιοκοκκου 2η δοση, κ η μικρή έχει 38 πυρετο... στα αλλα δεν ειχε καμμια παρενεργεια... όλο το βράδυ γκρίνια...το λυπάμαι το καημένο...τώρα της έδωσα depon να δούμε...

και κοιτάξτε κ αυτο: http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=76970&cid=5

δεν ξέρω τι καρότσι έχετε αλλά εγώ αγόρασα ενα τέτοιο που ακόμα ούτε από τη συσκευασία το βγάλαμε, είναι για μετά από 6 μηνών και είναι πανάλαφρο 4,5κιλά...για πέταμα το κόβω...

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ SITE ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!!!:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, τί κάνετε;;Πώς είναι η Maanoπούλα;;;Περαστικά!Από το εμβόλιο θα είναι.Και μένα μια φορά είχε ανεβάσει 37,8 και είχα μείνει ξύπνια ως το πρωί να του βάζω θερμόμετρο ανά 20 λεπτά, μήπως και ανέβει πάνω από 38, για να του δώσω depon!!Έλενα χρόνια σου πολλά και από το επίσημο νέο καφέ μας!!!

Καρότσι και εμείς έχουμε της peg perego το pliko switch και είναι πολύ καλό...αλλά το καημένο δεινοπαθεί!!!Βάλε βγάλε στο αυτοκίνητο κάθε μέρα...αφήστε που τον κοιμίζω μέσα στη μέρα στο καρότσι και μετά τον πάω στην κούνια, γιατί είναι αρκετά βαρύς για κούνημα στα χέρια!Δεν είχα προνοήσει από νωρίς για 2 καρότσια!!!Και δώστου πέρα δώθε, αφήστε που όταν τον κοιμίζει ο παππούς το πάει αριστερά δεξιά και τί να του πεις... απορώ πώς δεν έχει φύγει καμιά βίδα.Πάντως πλέον ενίοτε τρίζει!!!Και το πήρα σε ουδέτερο χρώμα, μόκα, για δεύτερο παιδάκι.Ααααν αντέξει!!!Πάντως ρε κορίτσια πέφτει τρελό πιπίλισμα, χέρια, πόδια, ό,τι βρει!!Και εδώ και καμιά βδομάδα άρχισε τις τσιρίδες!!!Ντεσιμπέλ πρωτοφανή!!!Και δώστου μπλα-μπλα...Στη μάνα του έμοιασε!!!!Γιατί ο μπαμπάς μας είναι λιγομίλητος, σοβαρός και μετρημένος, ενώ εγώ...δώσε μου ένα ακουστικό και έναν καλό συνομιλητή...και άφησέ με εκεί!!!Σε τρεις μέρες ίσως απλά ζητήσω λίγο νερό!!!!!!

Οσες δεν το έχετε δοκιμάσει...δοκιμάστε να του πείτε παραμύθι!!Με πολλές και έντονες εκφράσεις...Εχουν αρχίσει και καταλαβαίνουν τα μπεμπάκια μας!!!Δεν είναι φοβερό;;;Είναι η αγαπημένη μας στιγμή της μέρας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν είχα προνοήσει από νωρίς για 2 καρότσια!!!Και δώστου πέρα δώθε, αφήστε που όταν τον κοιμίζει ο παππούς το πάει αριστερά δεξιά και τί να του πεις... απορώ πώς δεν έχει φύγει καμιά βίδα.Πάντως πλέον ενίοτε τρίζει!!!Και το πήρα σε ουδέτερο χρώμα, μόκα, για δεύτερο παιδάκι.Ααααν αντέξει!!!Πάντως ρε κορίτσια πέφτει τρελό πιπίλισμα, χέρια, πόδια, ό,τι βρει!!Και εδώ και καμιά βδομάδα άρχισε τις τσιρίδες!!!Ντεσιμπέλ πρωτοφανή!!!Και δώστου μπλα-μπλα...Στη μάνα του έμοιασε!!!!Γιατί ο μπαμπάς μας είναι λιγομίλητος, σοβαρός και μετρημένος, ενώ εγώ...δώσε μου ένα ακουστικό και έναν καλό συνομιλητή...και άφησέ με εκεί!!!Σε τρεις μέρες ίσως απλά ζητήσω λίγο νερό!!!!!!

Στο jumbo εχει καροτσια με 50ΕΥΡΩ.Το πηρα και εγω για δευτερο.Βεβαια δεν ειναι τιποτα της προκοπης αλλα για το σπιτι καλο ειναι.Αν και θορυβηθηκα πολυ με τα καροτσια της maclaren και εχω φοβηθει και εγω με αυτο το φτηνο που πηρα αν και το χρησιμοποιω ελαχιστα.Απο την αρχη το φοβομουνα αλλα το εχουμε κοιταξει καλα με τον αντρα μου και εχει ενα προβλημα στα πλαγια,ενα κενο που αυριο ισως το μωρο βαλει τα χερακια της μεσα και θα εχουμε θεμα και ετσι το καλυψαμε.

Καροτσι για εξω πηραμε το zippy inglesina και ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι.

Καλημέρα κορίτσια!

είμαι να σκάσω... κάναμε τελικά τα εμβόλια εχθές...μηνιγγίτιδας κ πνευμονιοκοκκου 2η δοση, κ η μικρή έχει 38 πυρετο... στα αλλα δεν ειχε καμμια παρενεργεια... όλο το βράδυ γκρίνια...το λυπάμαι το καημένο...τώρα της έδωσα depon να δούμε...

Περαστικα στο μπεμπακι σου.Εμεις ντεπον εχουμε δωσει πολυ τελευταια στο μωρο λογω τον δοντιων που δε λενε να βγουνε,εστω και ενα.Ειναι 2 μηνες τωρα που ταλαιπωριεται η μπουμπου.Με το ντεπον ηρεμουν, εμας ο γιατρος μας εχει πει να δινουμε μετα το εμβολιο προληπτικα αν θελουμε ,αλλα εμεις δεν δινουμε.

Καλημερα!

Εψαχνα εψαχνα....επιτελους σας βρηκα!!!

Εμεις σε μια βδομαδα πηραμε περιπου 50γρ. πηρα τον γιατρο κ του το ειπα κ μου ειπε να ξαναζυγισω κ να μιλησουμε την δευτερα μηπως λογο εμβολιου δεν επαιρνε πολυ ευκολα αυτη τη βδομαδα....αντε να δουμε. Οποτε κ φρουτακια οχι ακομα, θα δουμε απο βδομαδα, συνεχιζουμε με 3 γαλα κ 2 κρεμα...

Εν τω μεταξυ η μικρη εχει βγαλει στο κεφαλακι της κατι σαν ξηροδερμια κ ολο ξυνεται...μεσα στο αγχος μου για το βαρος ξεχασα να του το πω....τωρα ντρεπομαι να ξαναπαρω, αλλα θα παρω. Ειναι σαν να εχουν βγει λευκες γραμμουλες (σαν φλεβιτσες σε σχεδιο), δεν ξερω αν το περιγραφω κ σωστα...

Και εμεις απο γραμμαρια σχεδον τιποτε.mirtoula εγραφες επροχθες οτι σου ειπε τα φρουτα να τα δωσεις ολα μαζι.Ομως υποτιθεται οτι πρεπει να τα δινουμε ενα ενα καθε τρεις μερες για να βλεπουμε εαν καποιο το πειραζει.Αν τα δωσεις ολα μαζι πως θα καταλαβεις κατι τετοιο?Συγνωμη δεν θελω να σε ανησυχω ,σιγουρα τον παιδιατρο σου πρεπει να ακους αλλα κανε μια ερωτηση βρε κοριτσι μου να μαθουμε και εμεις που μας ειπε ο γιατρος τα φρουτα να τα δινουμε ενα ενα.Ειμαι περιεργη γιατι πραγματικα ο καθε γιατρος τα δικα του...ποιο ειναι το σωστο καμια μας δεν θα μαθει τελικα.:confused::confused:


[U][COLOR=#f4003f][SIGPIC][/SIGPIC] Η ΔΑΦΝΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ[/COLOR][/U]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, τί κάνετε;;Πώς είναι η Maanoπούλα;;;Περαστικά!Και εδώ και καμιά βδομάδα άρχισε τις τσιρίδες!!!Ντεσιμπέλ πρωτοφανή!!!Και δώστου μπλα-μπλα...Στη μάνα του έμοιασε!!!!Γιατί ο μπαμπάς μας είναι λιγομίλητος, σοβαρός και μετρημένος, ενώ εγώ...δώσε μου ένα ακουστικό και έναν καλό συνομιλητή...και άφησέ με εκεί!!!Σε τρεις μέρες ίσως απλά ζητήσω λίγο νερό!!!!!!

Οσες δεν το έχετε δοκιμάσει...δοκιμάστε να του πείτε παραμύθι!!Με πολλές και έντονες εκφράσεις...Εχουν αρχίσει και καταλαβαίνουν τα μπεμπάκια μας!!!Δεν είναι φοβερό;;;Είναι η αγαπημένη μας στιγμή της μέρας...

Καλημέρα κοριτσάκια!! καλά είμαστε σήμερα, δεν ξανανέβασε πυρετούλι, λίγο μαραμένη ήταν χθες όλη μερα αλλά οκ σήμερα, ξύπνησε ευδιάθετη και έφαγε...πρωτοφανες!!! 1 πιάτο φρούτα περίπου 150ml...τι να πω..ίσως που χθες δεν έφαγε τίποτα και είπε δεν βάζω που δεν βάζω ας μη χάσω τουλάχιστον!!!

Κ εμείς από τσιρίδες άλλο τπτ...αλλά χθες το καημένο όοοολο αγκαλίτσα και γκουκ δεν έκανε...σε αντίθεση με τη μαμά του που είχε πάρει τλφ όλο τον κόσμο να της πει καμμιά ιδέα πως να γίνει γρήγορα καλά το bebe!! Μοιάζουμε Μάγδα...κ εγώ έτσι πολυλογού...και λόγω επαγγέλματος βλέπεις έμαθα να τα αναλύω όοοολα πολύ και να με βαριούνται όλοι!!χιχι αφού μερικές φορές νομίζω ότι τόσο που μιλάω στο μωρό θα μιλήσει από τώρα να μου πει : ΣΚΑΣΕ ΜΑΝΑ ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

παραμύθια λέμε κ εμείς έχουμε κανά 15νθήμερο..τρέλα είναι τα άτιμα...

mirtoula εγραφες επροχθες οτι σου ειπε τα φρουτα να τα δωσεις ολα μαζι.Ομως υποτιθεται οτι πρεπει να τα δινουμε ενα ενα καθε τρεις μερες για να βλεπουμε εαν καποιο το πειραζει.Αν τα δωσεις ολα μαζι πως θα καταλαβεις κατι τετοιο?Συγνωμη δεν θελω να σε ανησυχω ,σιγουρα τον παιδιατρο σου πρεπει να ακους αλλα κανε μια ερωτηση βρε κοριτσι μου να μαθουμε και εμεις που μας ειπε ο γιατρος τα φρουτα να τα δινουμε ενα ενα.Ειμαι περιεργη γιατι πραγματικα ο καθε γιατρος τα δικα του...ποιο ειναι το σωστο καμια μας δεν θα μαθει τελικα.:confused::confused:

κ εμείς όλα μαζί τα φρούτα από την πρώτη μέρα δώσαμε... ο παιδίατρος που ρώτησα για ένα ένα είπα αυτά τα πρώτα φρούτα μήλο αχλάδι μπανάνα δεν είναι καθόλου αλλεργιογόνα κ έτσι δεν είμαστε πολύ αυστηρή, είναι απειροελάχιστες οι περιπτώσεις που κπ ήταν αλλεργικός σε αυτά... τώρα τι να σου πω..εδώ άλλοι δίνουν πρώτο ΄φρούτο πορτοκάλι κ εμάς μας είπε μετά το χρόνο...ό,τι θέλει ο καθένας τελικά...


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!! Τι μου κανετε; Εμεις ειμαστε πολυ καλα. Το ματακι της ειναι τελεια (της μαμας θελει λιγο ακομα). Λοιπον για το χαμομηλι που ειχα γραψει στο παλιο φορουμ, μου ειπε ο οφθαλμιατρος στο παιδων οτι ειναι αλλεργιογονο και αν ειναι αλλεργικη μπορει να το κανει χειροτερα το ματι της. Για αυτο καλυτερα τα φυσικα δακρυα.

maan μου περαστικα και μην στεναχωριεσαι. Και μενα εκανε πυρετο στη δευτερη δοση πνευμονιοκοκκου & μηνιγγιτιδοκοκκου και πριν δεν ειχε κανει σε κανενα.

Λοιπον εμας το προγραμμα μας εχει ως εξης...6 παρα σηκωνεται η μανουλα για να ετοιμαστει και κατα τις 6 και 15 σηκωνεται η μικρη για γαλα. την ταιζω την ετοιμαζω και φευγουμε για την γιαγια. Στη γιαγια κατα της 7:30 με 8 θα ξανακοιμηθει για καμια ωριτσα. Φρουτα κατα της 10. Γαλα παλι κατα τις 14:00 και υπνος μεχρι της 17:00 (χθες βεβαια μας ειπε η γιαγια οτι δεν κοιμηθηκε γιατι ειχε ανοιξει διαλογο...). 17:30 παλι γαλα και 20:30 με 21:00 ξεκιναει η διαδικασια μπανιο-γαλα-υπνος. 21:30 βλεπει τα πρωτα ονειρα. Το απογευματινο με το βραδυνο τα τρωει σχετικα κοντα. Προσπαθησα να της το παω λιγο αργοτερα αλλα κλαιει και δεν κρατιεται με τιποτα. Βεβαια το απογευμα και το πρωι ζητημα ειναι αν θα φαει 100 γρ. γαλα. Και 21:30 ξεκιναει ο δικος μου αγωνας...στανταρ το μαγειρεμα και ποτε ενα σιδερο, ενα σκουπισμα, ενα ξεσκωνισμα.

Χμμμ...το καροτσι της maclaren εχουμε εμεις....:( Μας το εφεραν δωρο!!! Δηλαδη τι τωρα ειναι αχρηστο;;;; Παντως ειναι παναλαφρο και επειδη το χρησιμοποιω πολυ συχνα με βολευει πολυ.

Οσο για συναντηση εγω ειμαι μεσα αρκει να ειναι Κυριακη, για να ειμαι χαλαρη. Και για τα mall μεσα ειμαι αλλα να ξερετε οτι μπορει να ειναι και ο αντρας μου μαζι γιατι εγω δεν οδηγαω...

Φιλακια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα.. καλημερα σας!!!

Τι κανετε?

Εγω ντεπον δεν εχω δωσει καθολου στο μπεμπε, αν και μετα τα εμβολια μου λεει η dr να της δινω!!

Φρουτακια εμεις τα ξεκινησαμε ολα μαζι. Βεβαια απο τους περισσοτερους εχω ακουσει οτι το πανε σιγα σιγα. Το καλο βεβαια ειναι οτι δεν μου παρουσιασε κανενα προβλημα η μικρη.

Link to comment
Share on other sites

Α!!! Βλεπω πρωινες πρωινες!!!

Μπραβο, πολυ χαιρομαι!!!

Μaan kai twinky μπραβο στα μπεμπακια που ειναι καλυτερα!!!

Η μπεμπα τρελαινεται να τραγουδαω τον μπαρμπα μπριλιω!!!

Μονο που η δολια μανα δεν θυμαμαι ολα τα λογια, και ετσι λεμε το ιδιο και το ιδιο!!!

Κοιμηθηκε εχτες στις 10 30 και 6 15 ηταν στο ποδι!!! Της εδωσα γαλατακι, την εβαλα στην κουνια και της ελεγα σσσσ νανι και κοιμηθηκε!!!

Χωρις πιπιλα!!! Πρωτοφανες!!! Γιατι για να κοιμηθει ειναι ολοκληρη διαδικασια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.και εμεις τα φρούτα τα δώσαμε ολα μαζί.Με θορυβήσατε ομως για το εμβολιο,εμεις κανουμε μονο το εξαπλο τωρα θα κάνουμε την τρίτη δόση.Δεν έχουμε κάνει καθόλου για πνευμονιόκοκο και μηνιγκιτιδοκοκο.Θα ρωτησω το γιατρο σημερα.


UiVSp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια! χαιρομαι που μανουλες και μπεμπακια ειναι καλυτερα!!

maan μολις παρηγγειλα τον ατμομαγειρα της κικο. Θα μου το στειλουν απο το Λητω.

Κοριτσια οσον αφορα το εμβολιο εχω να πω το εξης. Της ηπατιτιδας μπορει να ξεκινησει απο 2 μηνων, σε καποιες περιπτωσεις και απο τη γεννηση (αν υπαρχει κινδυνος στην οικογενεια). Του πνευμονιοκοκκου πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να γινεται απο 2-3 μηνων. Τωρα για το μηνιγγητιδοκοκκο... Η παλια σχολη παιδιατρων το κανει αργοτερα. Οι νεοτεροι παιδιατροι το κανουν απο νωρις. Αυτα...


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α!!! Βλεπω πρωινες πρωινες!!!

Μπραβο, πολυ χαιρομαι!!!

Μaan kai twinky μπραβο στα μπεμπακια που ειναι καλυτερα!!!

Η μπεμπα τρελαινεται να τραγουδαω τον μπαρμπα μπριλιω!!!

Μονο που η δολια μανα δεν θυμαμαι ολα τα λογια, και ετσι λεμε το ιδιο και το ιδιο!!!

Κοιμηθηκε εχτες στις 10 30 και 6 15 ηταν στο ποδι!!! Της εδωσα γαλατακι, την εβαλα στην κουνια και της ελεγα σσσσ νανι και κοιμηθηκε!!!

Χωρις πιπιλα!!! Πρωτοφανες!!! Γιατι για να κοιμηθει ειναι ολοκληρη διαδικασια!!!!

Μπραβο βρε θηριο! Εμενα παλι τα ιδια. 12.30 κοιμηθηκε. Αλλα και σημερα το πρωι τη σηκωσα στις 7.30. Τωρα κοιμαται παλι, αλλα εμεινε σχεδον 3 ωρες ξυπνια. Αντε να δουμε...


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.και εμεις τα φρούτα τα δώσαμε ολα μαζί.Με θορυβήσατε ομως για το εμβολιο,εμεις κανουμε μονο το εξαπλο τωρα θα κάνουμε την τρίτη δόση.Δεν έχουμε κάνει καθόλου για πνευμονιόκοκο και μηνιγκιτιδοκοκο.Θα ρωτησω το γιατρο σημερα.

Μπουμπουκακι εχουμε και γενεθλια σημερα!! Να τα χαιρομαστε!!


MQyUp3.pngd1GIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο εμένα!!!

Τον ρωτησα τον γιατρο αμεσως μολις μου ειπε για φρουτα κ μο ειπε κ εμενα οτι αυτα (μηλο αχλαδι μπανανα) πολυ σπανια να δημιουργησουν προβλημα. Εχτες το βραδυνο το εδωσα 11.30 κ σημερα ξυπνησε 8.30 μια χαρα το βρισκω, θα το καθιερωσω μαλλον κ αν ξυπνησει κ λιγο νωριτερα το πρωι τι να κανουμε....θα συνηθιζω για οταν γυρισω στην δουλειά (twinky διαβασα το προγραμμα σου κ κουραστηκα.....απορω πως θα τα βγαλω περα.....αφηστε που εχω θεμα με τον πρωινο υπνο....δεν σηκωνομαι με τιποτα όμως.....αφου πριν γεννησω σηκωνομουν 8.20 με το ζορι κ 8.50 ειχα φυγει.....κ ελεγα να διακοψω το 6μηνο γιατι εχω αρχισει να βαριεμαι.....μηπως να το ξανασκεφτω???)

πιφφφφ κατι βρωμησε.....παμε να αλλαξουμε


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...