Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      πρίν από 59 λεπτά , Fay_ είπε:

      Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου αυξάνουν τα ούτρο ή γιατί δε μου είπαν οι ίδιοι να μετρήσω προγεστερονη εφόσον είναι σημαντική απ όσο ξέρω. Δηλαδή θα γίνω εγω από μόνη μου η γιατρος..Έτσι μου έρχεται να πιω από μόνη μου παραπάνω ουτρο. Ξέρεις αν απορροφάται καλύτερα κολπικά; Εγω παίρνω και τα τρία από το στόμα. Σ ευχαριστώ παρεπιμπτοντως για όλες σου τις απαντήσεις 💕

      δεν σου αύξησαν την prolutex ; προγεστερονη δεν είναι ή κάνω λάθος;

      • Ευχαριστώ 1

TRILOGY SYSTEM PROMOTION 2015 (εώς 31/3!)


admin

Recommended Posts

___________________________

TRILOGY SYSTEM PROMOTION 2015

Trilogy System! Το εξαιρετικά πρακτικό και εύκολο στην οδήγηση Σύστημα Μεταφοράς της Inglesina.

Ανανεωμένο με νέα χρώματα, με τη δυνατότητα επιλογής σκελετού, τόσο σε χρώμα (άσπρο ή γκρι), όσο και ανάμεσα σε μία ενιαία χειρολαβή ή σε δύο μεμονωμένες, ανάλογα με το προσωπικό σας στυλ!

Το Trilogy System αποτελείται από:

Πορτ-μπεμπέ, Καρότσι, Κάθισμα αυτοκινήτου Huggy Multifix (Group 0+) και ασορτί τσάντα με στρωματάκι αλλαξιέρας.

inglesina_trilogy_argento.jpg

Το χρώμα που βλέπετε εδώ είναι το Argento

Στο σετ περιλαμβάνεται το αδιάβροχο για το καρότσι, η ποτηροθήκη, το καλάθι για τα ψώνια & η κουκούλα!

H Inglesina για τον μήνα Μάρτιο, δίνει με την αγορά ενός Trilogy System Collection 2015 ΔΩΡΕΑΝ* για σας.

- Στρωματάκι για το πορτ-μπεμπέ

- KitAuto για το πορτ-μπεμπέ

- Βάση αυτοκινήτου Universal για το κάθισμα αυτοκινήτου Huggy

Το πορτ-μπεμπέ του Trilogy εξασφαλίζει τη μέγιστη άνεση και υγιεινή για το μωρό σας, χάρη στην πλενόμενη εσωτερική επένδυση, κατασκευασμένη από διάτρητο 3D δίχτυ, για ενισχυμένο αερισμό. Με ιδανικό επίπεδο εξαερισμού, ακόμη και τους πιο καυτούς μήνες, ως αποτέλεσμα των ειδικών οπών με ρυθμιζόμενο άνοιγμα, που βρίσκονται στο κάτω μέρος του πορτ-μπεμπέ και της κουκούλας, η οποία διαθέτει διάτρητο δίχτυ που ενισχύει τον ʽκλιματισμόʼ.

Πιο άνετος ύπνος με το πλενόμενο στρωματάκι της Inglesina για το πορτ-μπεμπέ: με αφαιρούμενη επένδυση και μαλακό μαξιλάρι.

Ταξίδια ασφαλή και άνετα με το Kit Auto, με κοιλιακή ζώνη ασφαλείας και μαξιλάρι απορρόφησης κραδασμών. Εγκεκριμένο για ταξίδια με το μωρό σας με το αυτοκίνητο απευθείας στο πορτ-μπεμπέ.

Το Kαρότσι Trilogy είναι εξοπλισμένο με το σύστημα κλεισίματος «με-το-ένα-χέρι» (πατέντα της Inglesina). Η θέση του καροτσιού είναι αναστρέψιμη και ο σκελετός κλείνει με τη θέση τοποθετημένη τόσο με φορά προς τον δρόμο, όσο και προς την μαμά. Ελισσόμενο και πραγματικά εύκολο στις βόλτες σας, χάρη στους τροχούς, εφοδιασμένους με αμορτισέρ και μεταλλικά ρουλεμάν. Με προστασία από τον ήλιο χάρη στην κουκούλα, εξοπλισμένη με ένα πρακτικό φερμουάρ, που ανοίγει στο πίσω μέρος για να διευκολύνει τον αερισμό. Με επένδυση πλήρως αφαιρούμενη και πλενόμενη στο χέρι στους 30 °C.

Το Κάθισμα αυτοκινήτου Huggy Multifix είναι ιδανικό για τους πρώτους μήνες του μωρού σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο, αγκιστρωμένο πάνω στον σκελετό του Trilogy, αλλά και ως καρεκλάκι-ριλάξ για το σπίτι. Εξοπλισμένο με την τεχνολογία SideHeadProtection για βελτιωμένη προστασία του μωρού από πλευρικά χτυπήματα και κραδασμούς. Ρυθμιζόμενη και αφαιρούμενη προστατευτική κουκούλα για τον ήλιο. Εργονομικός σχεδιασμός μαξιλάρι κεφαλιού σε μαλακό πανί πετσετέ που περιλαμβάνεται.

Εγκαταστήστε και αφαιρέστε το κάθισμα αυτοκινήτου στο αυτοκίνητο σας, με μεγάλη ευκολία χάρη στη Βάση αυτοκινήτου Base Auto, που διαθέτει σύστημα αγκίστρωσης "EasyClip".

*Η προσφορά ισχύει για ένα μήνα στα καταστήματα που συμμετέχουν, μέχρις εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφτείτε το www.inglesina.gr. Το Trilogy System διατίθεται στα εξής χρώματα: Luna Red, Argento, Caffe, Juta, Positano, Jeans, Marina, Platino.

InglesinaTrilogyPromo15.jpg

Μπορείτε να δείτε περισσότερα εδώ:

www.inglesina.gr facebook.com/inglesinagr twitter.com/inglesinagr instagram.com/inglesinagr

Δείτε επιπλέον φωτογραφίες και πληροφορίες απο την πρώτη παρουσίαση του Τrilogy, εδώ: http://parentscafe.gr/showthread.php?t=20972

και εδώ:

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=24756

Πέραν του συστήματος Trilogy, ποιά άλλα καρότσια διαθέτει η inglesina; Πάρα πολλά - όμως ένα ξεχωρίζει για την απλότητα και ευκολία του: Δείτε επιπλέον φωτογραφίες και πληροφορίες απο την παρουσίαση του Τrip, εδώ: http://parentscafe.gr/showpost.php?p=2184241

χαγκι μουλτιφιξ ιγκλεσινα καρότσι τριλοτζυ τριλοτζι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...