Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Μπαινω σφηνα για να δηλωσω τα εξης! Η Κατερινα26 (ωρα να αλλαξεις αυτο το 26...:tongue:) ειναι ψηλη και αδυνατη, μη σας δουλευει!!!:tongue::tongue::tongue:

:tongue::tongue::tongue::tongue:Μαριαννα αντε κανε καμια δουλεια!!!65 κιλα ειμαι και οσονουπω ποιος ξερει που θα φτασω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Γοργόνες να διορθώσω το τελευταίο μου μνμ?

Εχτές πήγα στη διατροφολόγο μου 95κιλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δΗΛ 10 ΚΙΛΆ ΣΕ 2 ΜΉΝΕς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Στέγια !!! Τα πας υπέροχα !!!

Χθεσινή ζύγιση: -1kg, 67.... όταν το έγραφε η διαιτολόγος μου λέει γελώντας "Άντε και στα 57 !!!! Μέχρι τα Χριστούγεννα θα είσαι μια χαρά!!!" πόσο μα πόσο χάρηκα μόνο στην ιδέα του να ξαναδώ το 5 μπροστά στην ζυγαριά...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

love4four συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι το μόνο σίγουρο πως θα τα χάσουμε ΟΛΑ!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω σφηνα για να δηλωσω τα εξης! Η Κατερινα26 (ωρα να αλλαξεις αυτο το 26...:tongue:) ειναι ψηλη και αδυνατη, μη σας δουλευει!!!:tongue::tongue::tongue:
:tongue::tongue::tongue::tongue:Μαριαννα αντε κανε καμια δουλεια!!!65 κιλα ειμαι και οσονουπω ποιος ξερει που θα φτασω!!!

Ωστε ετσι Κατερινα εεεεεε??????????...εγω να ξερεις εμπιστευομαι τη φιλη μου την Ταρα :D:D:D

Μπράβο Στέγια !!! Τα πας υπέροχα !!!

Χθεσινή ζύγιση: -1kg, 67.... όταν το έγραφε η διαιτολόγος μου λέει γελώντας "Άντε και στα 57 !!!! Μέχρι τα Χριστούγεννα θα είσαι μια χαρά!!!" πόσο μα πόσο χάρηκα μόνο στην ιδέα του να ξαναδώ το 5 μπροστά στην ζυγαριά...

μπραβο κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D

της Στεγιας τα ειπα κ χθες....αλλα βλεπω εχουμε ευχαριστα κ απο την love4four !!! ΕΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια. Βλέπω τα χασίματα συνεχίζονται. Μπράβο κορίτσια!!! Πάντα τέτοια!!! :P:p:p:p:p:p

Εγώ έχω ραντεβού με τη διαιτολόγο μου την Πέμπτη και ελπίζω να με δείξει -1,5. Να σας πω και ένα καλό; Χτες είχαμε πάει σε ένα γάμο και έλεγα εκεί να φάω λίγο παραπάνω και λίγη τουρτίτσα, και ποιον βλέπω εκεί; Τη διαιτολόγο μου και μάλιστα στο διπλανό τραπέζι!!! :P:p:p:p:p Μάλλον ο καλός Θεούλης την έστειλε για να μην παρεκτραπώ. Δεν έφαγα τίποτα πατά μόνο σαλάτα, ντομάτα με μοτσαλέρα και μία μελιτζάνα με μπέϊκον και σάλτσα :P:p:p:p:p


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.

ζυγίστηκα Σάββατο απόγευμα. είμαι 64,700 από 66 χωρίς διατροφή, απλά δεν σαβούριαζα.

αλλά από το Σάββατο το απόγευμα έχω χάσει την όρεξή μου...την αίσθηση της γεύσης. κρύωσα μάλλον, αλλά δεν μου κάνει κ κέφι...

διάθεση πεσμένη, αλλά τουλάχιστον να αρχίσω να πλησιάζω τον στόνο μου.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μεινει σταθερη στα 80 αλλα φαινομαι 70.

πρεπει να το παρω αποφαση για τα υπολοιπα 5-6.εχω τεμπελιασει τελευταια!

elachl.......η κορη σου ειναι μια κουκλα.........:D....!!!!!

σεβη ......σου ειπα παμε πακετο.......αντε μηπως και κατεβουμε λιγο πιο κατω!!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

γειά χαρά!

βίκυ, πακέτο στα κιλά μόνο.

γιατί αντίθετα με την Ελένη, εγώ είμαι κ νιώθω πιο βαριά σε σχέση με το ζύγισμα. είμαι πρησμένη σαν μπαλόνι κ δεν περιμένω να αδιαθετήσω.

άγχος μάλλον, από τη δουλειά.

θα το ξεπεράσουμε όμως κ αυτό!

ελίζα, η αγαπούλα σου είναι μια σταρ! κ όμορφη κ με τύπο!

Ελένη η κόρη σου είναι όντως μια κούκλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω εχω μεινει σταθερη στα 80 αλλα φαινομαι 70.

πρεπει να το παρω αποφαση για τα υπολοιπα 5-6.εχω τεμπελιασει τελευταια!

ελενη σε ειδα στη φωτο στο προφιλ.......και εισαι μια κουκλα......μπραβο σου......!!!!

γειά χαρά!

βίκυ, πακέτο στα κιλά μόνο.

γιατί αντίθετα με την Ελένη, εγώ είμαι κ νιώθω πιο βαριά σε σχέση με το ζύγισμα. είμαι πρησμένη σαν μπαλόνι κ δεν περιμένω να αδιαθετήσω.

άγχος μάλλον, από τη δουλειά.

θα το ξεπεράσουμε όμως κ αυτό!

ελίζα, η αγαπούλα σου είναι μια σταρ! κ όμορφη κ με τύπο!

Ελένη η κόρη σου είναι όντως μια κούκλα!

αγχος.....αυτο θα μας φαει......και εγω μερικες φορες πρηζομαι σα μπαλονι...ψυχολογια....θκατα!!!!θα το ξεπερασουμε λες;;;; ποτε;;;;;;;:(


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια γοργονια.

Ψιλοχαθηκαμε, εεε??

Ιουλιος & Αυγουστος= μηνες διακοπων, τα παιδια στο σπιτι, ζεστη, κλπ δικαιολογιες

Σεπτεμβριος= μηνας αλλαγων, προσαρμογων, τα παιδακια στα σχολεια κι εμεις δεν εχουμε αλλη δικαιολογια για αναβολη.

Αντε να στρωνομαστε στη γυμναστικη και να βαλουμε σε ταξη τα ασυμαζευτα.

(Τα λεω εγω να τα ακουω κι εγω.)

Για να δω????Αποφοιτησε καμια????

Σεβουλα και Βικυ, επιμενετε βλεπω. Καλα κανετε.

Ελενη, οντως .....μια κουκλα!!! Και η κορη επισης.

Giovanna, παμε γερα. Τι σου λεει η διαιτολογΑ????

Κατερινα, στυλακι,εεεε???

Loveforyou, εγω ας δω το 6 μπροστα και θα ειμαι σουπερ ντουπερ. Αλλα φοβαμαι οτι ετσι οπως παω, μαλλον το 9 θα ξαναδω.

Ποια αλλα γοργονακια, προσπαθουν??? Σας εχω χασει γμτ.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια γοργονια.

Ψιλοχαθηκαμε, εεε??

Ιουλιος & Αυγουστος= μηνες διακοπων, τα παιδια στο σπιτι, ζεστη, κλπ δικαιολογιες

Σεπτεμβριος= μηνας αλλαγων, προσαρμογων, τα παιδακια στα σχολεια κι εμεις δεν εχουμε αλλη δικαιολογια για αναβολη.

Αντε να στρωνομαστε στη γυμναστικη και να βαλουμε σε ταξη τα ασυμαζευτα.

(Τα λεω εγω να τα ακουω κι εγω.)

Για να δω????Αποφοιτησε καμια????

Σεβουλα και Βικυ, επιμενετε βλεπω. Καλα κανετε.

Ελενη, οντως .....μια κουκλα!!! Και η κορη επισης.

Giovanna, παμε γερα. Τι σου λεει η διαιτολογΑ????

Κατερινα, στυλακι,εεεε???

Loveforyou, εγω ας δω το 6 μπροστα και θα ειμαι σουπερ ντουπερ. Αλλα φοβαμαι οτι ετσι οπως παω, μαλλον το 9 θα ξαναδω.

Ποια αλλα γοργονακια, προσπαθουν??? Σας εχω χασει γμτ.

Αυτο το Κατερινα στυλακι ε...σε μενα παει???Μμμμμ ειχα αποφοιτησει ναι,τωρα με την εγκυμοσυνη υποτιθεται οτι ακολουθω τη διατροφη της διαιτολογου αλλα αν και μολις 2 μηνων χθες κιολας πηγα για παντελονι εγκυμοσυνης....θα επιστρεψω με τα παραπανισια μου παλι σε καμια 10ρια μηνες,.....:-(

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Κατερινα στυλακι ε...σε μενα παει???Μμμμμ ειχα αποφοιτησει ναι,τωρα με την εγκυμοσυνη υποτιθεται οτι ακολουθω τη διατροφη της διαιτολογου αλλα αν και μολις 2 μηνων χθες κιολας πηγα για παντελονι εγκυμοσυνης....θα επιστρεψω με τα παραπανισια μου παλι σε καμια 10ρια μηνες,.....:-(

Μια χαρα θα τα πας και στην εγκυμοσυνη. Και φυσικα δε θα χρειαστει να χασεις πολλα μετα τον τοκετο, εφοσον θα παραμεινεις στυλακι. Καλα το ειπα εγω. Τωρα ...ξερεις τι πρεπει να κανεις και τι οχι. :tongue::tongue::tongue:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Giovanna, παμε γερα. Τι σου λεει η διαιτολογΑ????

Εγώ τίποτα,...... χαζομάρες. Είχα κάνει κάτι παρασπονδίες και τη χάλασα. Έτσι έδειξε μόνο 500 γραμ.μείον :-(:sad::-(..... ούτε να το αναφέρω δεν άξιζε. Τώρα έχω πάλι ραντεβού 6/10..... άντε να δούμε.....


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...